Menu
Your Cart

Rahle Çeşitleri

Masa Üstü Dergah Rahle Masa Üstü Dergah Rahle
Çok Satan
   Masa Üstü Dergah Rahle23x27x19 cm boyutlarında olan rahlemiz dijital baskılıdır. Kuran'ın üstünden kaymaması ve kolay okuyabilmeniz için özel tasarıma sahiptir. Toplu alımlarınız için uygun fiyat seçenekleriyle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için bize +90 535 211 78 36 ve +..
40,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 27 cm x 21 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Siyah Tablet Ahşap Rahle ürünümüzle ilgili ahşap rahle imalatı, m..
84,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 27 cm x 21 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Kahverengi Tablet Ahşap Rahle ürünümüzle ilgili masaüstü rahle, a..
85,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 75 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Delikli Oymalı Ahşap Rahle (Battal) ürünümüzle ilgili cami market..
160,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 65 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Delikli Oymalı Ahşap Rahle (Büyük) ürünümüzle ilgili cami market ..
140,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 55 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Delikli Oymalı Ahşap Rahle (Orta) ürünümüzle ilgili cami market..
125,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 45 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Delikli Oymalı Ahşap Rahle (Küçük) ürünümüzle ilgili cami marke..
105,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 35 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Delikli Oymalı Ahşap Rahle (Mini) ürünümüzle ilgili cami market..
89,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri: 21 cm x 75 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle (Battal) ürünümüzle ilgili k..
140,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 35 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle (Mini) ürünümüzle ilgili ku..
89,00TL
Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Büyük)
Çok Satan
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 65 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Büyük) ürünümüzle ilgili kuranı ker..
135,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 55 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Orta) ürünümüzle ilgili kuranı ke..
119,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 45 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Küçük) ürünümüzle ilgili ahşap ra..
110,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 35 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Mini) ürünümüzle ilgili ayfa rahle..
99,00TL
• Arkasından Eğimlidir.• Ayarlamak İçin Dişleri Vardır.• Kademe Kademe Açılıp Kapanabilir.• Tamamen Katlanıp, çanta içine sığabilirPlastik Masaüstü Rahle Kahverengi ürünümüzle ilgili masa üstü rahle modelleri, rahle planı, ikranur plastik rahle, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Pla..
25,00TL
• Arkasından Eğimlidir.• Ayarlamak İçin Dişleri Vardır.• Kademe Kademe Açılıp Kapanabilir.• Tamamen Katlanıp, çanta içine sığabılır...
25,00TL
Çam Ağacı Üzerine Oyma İşlemi Yapılmıştır. Tabla 90 Derece Eğim Verilebilir Şekilde Tasarlanmıştır.Türkiye de yapılmaktadır, evde işyerinde kullanılmaya uygun bir üründür.Sökülüp takılabilir.Tek tabla ölçüleri : 42 * 28 cm dir...
189,00TL
• Arkasından Eğimlidir.• Ayarlamak İçin Dişleri Vardır.• Kademe Kademe Açılıp Kapanabilir.• Tamamen Katlanıp, çanta içine sığabılır...
25,00TL
Çam Ağacı Üzerine Oyma İşlemi Yapılmıştır. Tekerleklidir. Tablasına 90 Derece Eğim Verilebilir Şekilde Tasarlanmıştır. Tabla iki parçanın birleşmesi ile oluşmuştur. Tek tabla ölçüleri: 35x25cm'dir. Maksimum Yükseklik: 67cm Minimum Yükseklik: 45cm ..
349,00TL
Birbirine geçirilebilen yapısıyla fazla yer kaplamadığından; Kuran Kursları ve Camiler için ideal bir rahledir. Kaliteli Plastikten İmal Edilmiştir. Kullanımı pratiktir, kalem ve silgi koyabilirsiniz. Kitap tutacağı yapısı sayesinde üzerindeki kitap kaymaz. Laptop ve Tablet masas..
30,00TL
Deri kuran kabıdır. Üzeri özel taşlarla süslemelidir. Duvara asılmak için özel çivi girişi mevcuttur. ..
55,00TL
Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 45 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Küçük) ürünümüzle ilgili kuran..
99,00TL
Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Orta)
Çok Satan
Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 55 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.  "Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Orta) ürünümüzle ilgil..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)

Kuranı Kerim'in rahat bir şekilde okunabilmesi için özel bir tasarım altında hazırlanmış rahle çeşitleri , kişisel tercihlere göre farklı modelleri altında elde edilebilir. Özellikle günümüzde ahşap bir model yapısı ile üzerine eklenmiş özel işlemeleri eşliğinde hazırlanmış çeşitler daha fazla ilgi görüyor. Kaliteli malzeme yapısı ve güzel bir görünümü olan bu rahle modelleri, evlerde ya da gidilen farklı yerlerde ve camilerde rahatlıkla kullanım şansı elde edilebilir. Okuma konusunda bel ve boyun ile omurga ağrısı yaşanmaması için özel boyda standart olarak hazırlanmış rahle modelleri arasından, güven içerisinde bir tercih gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Kuran-ı Kerim'in boyutuna bağlı olarak bu ürünlerden bir seçim yapabilir ve tercih ettiğiniz birçok farklı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 Özel Tasarım Rahle Modelleri ve Fiyatları

 

            Titiz bir işçilik ile üzerine işlenmiş harika desenleri ve özel bir tasarımı altında hazırlanmış yapısı sayesinde, birbirinden değişik rahle çeşitlerini güven içerisinde sipariş verebilir ve kullanabilirsiniz. Özellikle çam ağacı üzerine oyma işlemeli ile hazırlanmış ayrıca klasik bir görünümde sunan modeller, şimdi kategori üzerinde çok uygun rahle fiyatları ile sunulmuş durumdadır. İhtiyaca bağlı olarak bütçeyi aşmayacak fiyatlarla temin edilebilecek olan rahle çeşitleri, Kuran-ı Kerim üzerinden farklı bilgilerin insanlara aktarılması konusunda da rahat bir olarak sunmaktadır. Aynı rahatlık ile uzun bir süre kitabın içerisinden en güzel ve gerçekçi bilgileri insanlara okuma şansı rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

 

Birbirinden Farklı Rahle Satın Al

 

            Kişisel tercihlere bağlı kalınarak ya da kullanılacak alınan göre değişik rahle modellerinden bir seçim yapabilirsiniz. Bunlar içerisinde ahşap oyma işlemeli modeller, sandıklı rahle çeşitleri gibi portatif ve kullanışlı ürünler bulunmaktadır. Kaliteli ve sağlam bir malzeme yapısı altında üretimi gerçekleştirilmiş rahle seçenekleri, tamamen özel bir işçilik ile sanatsal bir açıdan ele alınarak hayata geçirilmiştir. Bağlantı noktalarının kalitesi sayesinde açılıp kapanma kolayca gerçekleştirilebilir. Uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir ve düşük bütçelerle daha fazla satın alma şansı elde edilebilir. Sen de hemen site üzerinden dilediğin bir model ile birlikte rahle satın al ve Kuran-ı Kerim’i en güzel şekilde aktarma şansını yakala.