Menu
Your Cart

Sarık Modelleri

   Çapraz Şeritli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan ..
79,00TL
   Zigzag Desenli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan ..
20,00TL
   Dalga Şeritli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan b..
20,00TL
3 adet hava deliği vardır. İçi astarlıdır. İç kenarları da kumaş ile kaplanmıştır. Sağlam bir üründür, dağılma yapmaz. Toz vb. almayacak şekilde paketlenmiş olarak muhafaza edilmiştir ve öyle kargolanır. ..
229,00TL
3 adet hava deliği vardır.  İçi astarlıdır.  İç kenarları da kumaş ile kaplanmıştır.  Sağlam bir üründür, dağılma yapmaz.  Toz vb. almayacak şekilde paketlenmiş olarak muhafaza edilmiştir ve öyle kargolanır. ..
169,00TL
3 adet hava deliği vardır.  İçi astarlıdır.  İç kenarları da kumaş ile kaplanmıştır.  Sağlam bir üründür, dağılma yapmaz.  Toz vb. almayacak şekilde paketlenmiş olarak muhafaza edilmiştir ve öyle kargolanır. ..
229,00TL
Sarık Bezi - Yeşil 3 Metre
Çok Satan
3 Metre boyunda, 1. Kalite Sarık Kumaşıdır. Genişlik : 30 cm..
69,00TL
Sarık Bezi - Siyah 3 Metre
Çok Satan
3 Metre boyunda, 1. Kalite Sarık Kumaşıdır. Genişlik : 30 cm..
69,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Normal kıyafetlerin yanı sıra İslami kıyafetlerde son dönemlerde yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle sadeliği seven insanların dikkatini çekmeye başlamıştır. Abartısız ve çok dikkat çeken renklerden kaçınarak oluşturulan bu kıyafetler hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça hoş karşılanmaktadır. İslami kıyafetlerin erkekler için tamamlayıcı özelliği olan sarıklar özellikle bu alana yönelen insanların dikkatini toplamaya başlamıştır. Yenilenen ve daha şık bir hale getirilen sarık modelleri modelleri belirli mağazaların yanı sıra internet ortamında da insanların kullanımına sunulmuştur. Her giyim mağazasında bulmak mümkün olmadığı için insanlar bu tür ürünleri internet üzerinden aramaya başlamıştır. Bu talebe cevap olarak birçok site açılmıştır. Özellikle dini kıyafetler insanların daha kolay ulaşım sağlayabilmeleri için internet üzerinden satışa sunulmaktadır.

  En Uygun Sarık Modelleri ve Fiyatları

             İnternet siteleri üzerinden satışa sunulan sarıklar herkesin sahip olabileceği fiyat aralıklarında tutulmaya çalışılmaktadır. Kaliteye ve şekline göre fiyatlarda değişiklik görülebilir. Sarık bezlerinin ortalama fiyatları 15 TL ile 30 TL arasında değişiklik göstermektedir. İmam sarığı türündeki sarıklar ise 60 TL ve üzeri fiyatlarla insanlara sunulmaktadır. Sarık modelleri fiyatları arasındaki fark şekline ve kullanılan kumaşın kalitesine göre değişebilir. Aynı zamanda model yapımında harcanan emek ve zamanda fiyat belirlemede önemli bir rol oynamaktadır.

  İnternetten Sarık Satın Almak

  E-Ticaret siteleri arasında önemli bir yere sahip olan dini kıyafetlerin satıldığı siteler, son dönemlerde geniş bir alana yayılmaya başlamıştır. Bu sitelerde dini alanda istenen hemen hemen her tür kıyafeti bulmak mümkündür. Özellikle sarıklar çok fazla ilgi görmektedir. İnternetten alım yapmak için sarık modelleri satın al seçeneklerine göz atmak yeterli olacaktır. Site içerisinde satın alma işlemleri için yönlendirmeler yapılmaktadır. Sarık modelleri kategorisinden satın alma işlemleri yapılabilir.

  En Güzel Sarık Modelleri

             Sarıklar kullanım alanı ve amacı sebebiyle çok fazla çeşit içermeyen bir üründür. Erkeklerin başlarına taktıkları çeşitli başlıkların etrafına sarılan bezler sarık olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra imam ve benzeri görevdeki kişilerin kullandıkları başlıklarda sarık kategorisinde yer almaktadır. Sarık modelleri daha çok renk ayrımı ile ifade edilmektedir. Sarık bezleri ile kendilerine özel modeller tasarlayabilirler.