Menu
Your Cart

Çarşaf

*Özel Kalın Krep kumaştan üretilmiştir. *Etek kısmı ve üst kısma giyilen kısmı birbirinden ayrıdır*Üste giyilen kısım pelerin şeklindedir. *Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir. *Kolları düğmelidir. *Terletmez.  *Kırışmaz.  *Yıkanabilir.  Çarşaf boyu:..
329,00TL
*Özel Kalın Krep kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.*Kolları düğmelidir.*Terletmez. *Kırışmaz. *Yıkanabilir. Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm 1 Beden :  38-422 B..
329,00TL
*Özel Kalın Krep kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.*Kolları düğmelidir.*Terletmez. *Kırışmaz. *Yıkanabilir. 1 Beden :  38-422 Beden :  44-483 Beden :  4..
349,00TL
*Özel Medine İpeği Kumaştan üretilmiştir. *Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir. *Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir. *Kolları düğmelidir. *Terletmez.  *Kırışmaz.  *Yıkanabilir.  Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm 1 Beden..
309,00TL
Marka: Apple
*Özel Medine İpeği  kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir. *Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir. *Kolları düğmelidir. *Terletmez.  *Kırışmaz.  *Yıkanabilir. *Ceplidir. Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194..
349,00TL
*Özel Medine İpeği  kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.*Kolları düğmelidir.*Terletmez. *Kırışmaz. *Yıkanabilir. *Ceplidir. Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm ..
319,00TL
*Özel Kalın Krep kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Çene kısmı açıktır,iğne ile ister çene altından ister ağız üstünden kapatılabilir.*Kolları düğmelidir.*Terletmez. *Kırışmaz. *Yıkanabilir. Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm 1 Be..
359,00TL
Penye Kumaştan Üretilmiştir. Çarşaf Altına Veya Ferace Altına Giyebileceğiniz Estetik Bir Üründür. Terletme Yapmaz. Kırısma Yapmaz, Yer Kaplamaz.Bileklere Kadar Uzar,Kir Toplamaz,"Penye Eldiven ürünümüzle ilgili penye eldiven dikimi, tesettür penye eldiven, parmaksız penye eldiven, penye eldiven ner..
40,00TL
Kalın İpek Örtü-Siyah•120cm'dir.•Kumaş terletme yapmaz.•%100 Türk malıdır.•Ham ipekten üretilmiştir.•Normal örtülere nazaran biraz daha uzun bir örtüdür...
64,90TL
Kalın İpek Örtü - LacivertÇarşaf ve Ferace Üzeri İçin ideal bir örtüdür.120*120 ölçülerindedir.Markası Büşradır.Renkleri Mevcuttur.Her yerde bulunan bir örtü değildir...
64,90TL
Kalın İpek Örtü - Mavi•120cm'dir.•Kumaş terletme yapmaz.•%100 Türk malıdır.•Ham ipekten üretilmiştir.•Normal örtülere nazaran biraz daha uzun bir örtüdür...
64,90TL
İki Parça Peçedir. İnce Krep Kumaştan imal edilmiştir...
45,00TL
Peçe Tek Kat Tek parçadan oluşmaktadır. Arkadan bağlamalıdır. İnce Krep Kumaştan imal edilmiştir. 43cm uzunluğundadır...
40,00TL
Siyah Eldiven
Çok Satan
Siyah, Kumaş Tesettür eldivenidir. Terletme yapmaz, Kalitelidir.  Bilek Genişliği: 10cm..
40,00TL
*Özel Medine İpeği kumaştan üretilmiştir. *Üst kısmı ile alt kısmı birbirinden ayrıdır.*Kolları düğmelidir*Peçe kısmı isteğe göre çene altına indirilebilir.*Terletmez. *Kırışmaz. *Yıkanabilir. Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm 1 Beden :  38-422 Beden :  44-483 Beden :&..
329,00TL
Özel Medine İpeği kumaştan üretilmiştir. Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.Kolları düğmelidir.Terletmez. Kullanımı kolaydır.Kırışmaz. Yıkanabilir. Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm 1 Beden :..
309,00TL
Büşra Bütün İpek Çarşaf - Sultanbaş Peçeli Cepli Büşra Bütün İpek Çarşaf - Sultanbaş Peçeli Cepli
Çok Satan
*Özel Medine İpeği kumaştan üretilmiştir. *Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.*Kolları düğmelidir. *Terletmez.  *Kırışmaz.  *Yıkanabilir.*Ceplidir.  Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 19..
329,00TL
*Özel Medine İpeği  kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.*Kolları düğmelidir. *Terletmez.  *Kırışmaz.  *Yıkanabilir.  Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm&n..
329,00TL
Büşra Sufle Medine İpeği - Çarşafın Üstü Siyah - No3 Büşra Sufle Medine İpeği - Çarşafın Üstü Siyah - No3
Çok Satan
Özel Medine ipeği kumaştan üretilmiştir. Terletmez. Kırışmaz. Yıkanabilir. Ön ve Arka Uzunlukları: Ön Taraf Yüksekliği: 80cm Arka Taraf Yüksekliği: 120cm..
149,00TL
Özel Medine ipeği kumaştan üretilmiştir. Terletmez. Kırışmaz. Yıkanabilir. Ön ve Arka Uzunlukları: Ön Taraf Yüksekliği: 80cm Arka Taraf Yüksekliği: 120cm..
149,00TL
*Özel Kalın Krep kumaştan üretilmiştir.*Etek kısmıyla üste atılan başlık kısmı belden birbirine dikilidir.*Gerekilirse peçe kısmı çene altına indirilerek kullanılabilir.*Kolları düğmelidir. *Terletmez.  *Kırışmaz.  *Yıkanabilir.  Çarşaf boyu: Baş-Bilek: 194cm 1 Be..
319,00TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Çarşaf modelleri, tesettür kurallarına uygun olarak giyinmek isteyen kadınlar için en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Aslına bakılırsa dinimizce tesettür kurallarına uygun olarak giyinmek her kadının yükümlülüğüdür. Buradaki amaç vücut hatlarının kesinlikle belli olmaması ve karşı cinsi tahrik etmemektir. Günümüzde bu amaçla özel olarak üretilen tesettür giyim ürünleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerinden birisi de tesettür çarşaf çeşitleridir.

Tesettür giyimin en önemli ürünlerinden birisi olan çarşaflar, şık ve kaliteli kumaşlardan imal edilirler. Ayrıca bu kıyafetler tesettür kurallarına göre örtülmesi gereken her yeri kapatır ve vücut hatlarının belli olmasını engellerler. Tek ve çift parça şeklinde olabilen tesettür çarşaf modelleri, oldukça kolay ve pratik bir şekilde giyilebiliyorlar. Kalın kumaşlardan bol dökümlü olarak üretilen bu kıyafetler, eğer kaliteli kumaşlardan üretilmişler ise kişiye herhangi bir rahatsızlık vermezler. Bunun yanında çarşaflar yağmur yağsa dahi kişilerin üzerine yapışmazlar.

Çarşaf Modelleri ve Fiyatları

Kıyafet seçerken bunların dinimizin gereklerine uygun olmasına dikkat etmemiz gerekir. Bu konu ile ilgili tereddüt yaşamamak adına tercih edilebilecek en ideal ürünler çarşaflardır.

Bütün Çarşaf Modelleri

Tesettürlü kadınların en çok tercih ettikleri giyim ürünlerinden birisinin tesettür çarşaf olduğundan daha önce de bahsetmiştik. Bu anlamda farklı çarşaf modelleri imal edilmektedir. Bunlardan birisi de bütün çarşaflardır. Terletmeyen ve kırışmayan bu kıyafetler aynı zamanda uygun koşullarda yıkanabilirler. Özel Medine ipeği ve krep kumaştan üretilen çarşaflar, kolay bir şekilde giyilebilirler. Tek parça olmaları nedeniyle tek bir hamlede pratik bir şekilde giyilebilen bu ürünler, kadınların hatlarını belli etmez ve dini kurallara uygun giyinmelerini sağlarlar.

Çarşaf Satın Al

İslam dinin kurallarına uygun bir yaşam süren ve bu nedenle tesettürlü giyinmeyi tercih eden bayanların rağbet ettiği çarşaf modelleri arasında iki parça çarşaf çeşitleri de yer almaktadır. Bu kıyafetler, üst pelerin ve alt etek olmak üzere iki parçadan üretilirler. Alt etekleri lastikli olan çarşafların üst pelerini ise diz altına kadar inen uzunluktadır. Bunların yanında eldivenli ve peçeli çarşaf seçenekleri de bulunmaktadır. Siz de sitemizde yer alan bu modeller arasından dilediğinizi tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz.