Menu
Your Cart

Elektronik ve Oyuncaklar

AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ SESLİ OLARAK NAMAZ ÖĞRETİCİSİDİR.İÇERİĞİNDE SESLİ OLARAK ABDESTİN ALINIŞI, BEŞ VAKİT NAMAZIN TALİMLİ OLARAK KILINIŞI,NAMAZ TESBİHATI ,NAMAZ SONRASI DUASI VE EZAN-I MUHAMMEDİYE VARDIR.ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ BİR ÜRÜNDÜR...
289,00TL
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ SESLİ OLARAK BİR YASİN KİTABIDIR. İÇERİĞİNDE YASİN. MÜLK.NEBE,RAHMAN, İNŞİRAH, ELİFLAMMİM,AYETEL KÜRSÜ, KYAMET VE KISA NAMAZ SURELERİ İÇERMEKTEDİR. AYRICA SALATI MÜNCİYE, SALATI TEFRİCİYE, SALATI FETHİYYE SEYYİDÜL İSTİĞFAR VE ESMAÜL HÜSNA’YI DA SESLİ OLARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ. RAHAT..
269,00TL
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ ELİF-BA’YI SESLİ OLARAK MAHREÇLERE UYGUN EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ BİR CİHAZDIR.ANLAŞILMASI NET VE KULLANMASI ÇOK PRATİKTİR.ÇOCUKLARIMIZA KURAN-I KERİM ÖNCESİ ÇOK GÜZEL BİR EİĞİTİM ARACIDIR.ÖLÇÜ:8*27 CMAĞIRLIK:160 GRAM ..
269,00TL
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZÜN İÇERİĞİNDE MADDİ VE MANEVİ FAYDA SAĞLAYACAK KISA DUALAR VARDIR.ŞİFA DUALARI,BEREKET DUALARI,NAZAR DUALARI,BEBEK DUALARI GİBİ….ÇOCUKLARIMIZA VE KENDİMİZİNDE RAHATLIKLA EZBERLEYEBİLECEĞİ KOLAYLIKTADIR.ÖLÇÜ:8*27 CMAĞIRLIK:160 GRAM ..
269,00TL
Talimli Sure ve Dualar ( Kendin Oku, Kaydet Dinle ) Ses Kayıt Özellikli *11 sure ve namaz dualarını talimli ezberleme *14 Sure Ayetelkürsi, Namaz Duaları Normal Okuma *Kendin Oku , Kendin Kaydet *İlahi 18 En 24 BoyÜrünün Rengi Resimdekiyle Aynıdır ..
699,00TL
Paket adeti 36'lıdırÇocuklar için verilebilen sevimli bir hediyedirFarklı renkleri vardırKanserojen içermez..
139,00TL
Çocuklar İçin Güzel Bir Hediyedir Karışık Rengarenk Çeşit Çeşit Modeller Vardır...
99,00TL
Oyuncak Fotoğraf Makinesi 10 Adet Oyuncak Fotoğraf Makinesi 10 Adet
Çok Satan
Mekke ve Medine'den fotoğraflar içeren, oyuncak fotoğraf makinesidir. Deklanşöre her basıldığında bir diğer fotoğrafı gösterir. ..
179,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Uygun fiyatlarla satışa çıkarılan oyuncak modelleri birçok farklı seçeneğe ayrılıyor. Bu seçeneklerin başında çocukların hayran olduğu çizgi film karakterleri yer almaktadır. Her üründe çeşitli indirimler ve kampanyalı fiyatlar söz konusudur.


Elektronik Ve Oyuncaklar Modelleri ve Fiyatları

 Çocuk Saat- Cüzdan Setlerinde Çizgi Film Modelleri

  Alıcılar oyuncak satın al seçeneğine tıklayarak çizgi film tasarımlarına ev sahipliği yapan cüzdan setlerine göz atabilir. İki ana çeşidinde Süperman ve Batman gibi kahramanların çizgili versiyonları bulunmaktadır. Bu ürünler 6 yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklar için uygundur.

  Özel ambalajları ile birlikte söz konusu adreslere iki iş günü içerisinde gönderilmektedir. Saatlerin rengi mavi olup tasarımları tamamen özgündür. Cüzdanların üzerinde dijital baskı ile çizgi film kahramanlarının görselleri yer almaktadır.

 Uzaktan Kumandalı Araba ve Ürün Özellikleri

  Bir diğer model uzaktan kumandası ile çalıştırılan araba modelleridir. Rengi beyazdır. İki yıllık bir garanti kapsamında satın alınabilir. Oynanmadığı zamanlarda özel kutusuna konularak rahatlıkla muhafaza edilebilir.

  Uzaktan kumandanın algılama kapasitesi metrelerce alanı kapsamaktadır. Şık ve özel tasarımlara sahip bu oyuncaklar çocukların eğlenceli vakit geçirmeni sağlamaktadır. Bavyera aslanı ve metropol tilkisi gibi farklı versiyonları da fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Kırmızı ve siyah gibi renk alternatifleri mevcuttur.

  Dokuzlu Araba Setleri ve Renk Seçenekleri

  İçerisinde dokuz farklı arabanın yer aldığı setler birçok farklı renge ev sahipliği yapıyor. Bu renkler sarı, kırmızı, mor ve yeşildir. Küçük olan arabalar az yer kaplar ve çoklu oyunlar için idealdir. Kategorilerde yer alan setli oyuncak fiyatları her cebe ve her bütçeye uygundur.

Yasin Okuyan Bebek ve Özellikleri 

 Yasin okuyan bebek modelleri kız ve erkek çocuklarına özel renklerde üretiliyor. Kızlar için kırmızı erkekler için yeşil ve mavi tonlarında renkleri bulunuyor. Hem Kuran-ı Kerim hem de İslam eğitimini destekleyen son derece nitelikli oyuncaklardır. Tek bir tuşuna basarak Yasin okuması sağlanabilir. Dua etmesinin yanında ilahi de söylemektedir. Tuşuna basılarak okuduğu dualar arasından geçiş yapılabilir. Din Kültürü eğitim serisi kapsamında özel üretim olan bu oyuncakların kahverengi olan çeşitleri de mevcuttur. Tıpkı diğer oyuncaklarda olduğu gibi özel kutusunda gönderiliyor.