Menu
Your Cart

Ayakkabı - Sandalet - Patik

Siyah Terlik ürünümüzle ilgili siyah terlik bayan, siyah terlik erkek, siyah terlik kadın, topuklu terlik, trendyol siyah terlik, bambi terlik, lcw siyah terlik, siyah parmak arası terlik, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Siyah Terlik değilse bize ulaşın lütfen size yardımcı olalım..
349,00TL
Beyaz Terlik ürünümüzle ilgili Beyaz terlik bayan, Beyaz terlik erkek, Beyaz terlik kadın, topuklu terlik, trendyol Beyaz terlik, bambi terlik, lcw Beyaz terlik, lacivert parmak arası terlik, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Beyaz Terlik değilse bize ulaşın lütfen size yardımcı ola..
349,00TL
*Özel örme şeklinde,parlak kristal iplikle dokunmuş,dikkat çekici farklı bi patiktir.*Kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutar.*Ayak numaraları 36 ve 41 numara ayaklara uyumludur.*Yakınlarınıza verebileceğiniz güzel bi hediye olabilir*Çeyizlerinizede koyabileceğiniz  güzel bi üründürKristal Pa..
39,00TL
Özel Kırçıllı yün kumaştan üretilmiştir. El örmesi tarzındadır. Ayağınızı sıcak tutar. Bursaya özgü yöresel bir patiktir. Kayma yapmaz esnektir. 36-40 numara ayağa olabilir.Bursa Patiği ürünümüzle ilgili bursa toptan patik, akasya çorap bursa, kilo ile çorap bursa, bursa toptan yelek, bursa kapalı ç..
39,00TL
Hediyelik Simli Patik Hediyelik Simli Patik
Çok Satan
Hediyelik Simli Patik36- 40 numara ayakkabı giyenlere olur. esnektir. içi miflonludur.Ayakta Hem şık durur, hem de ayağınızı sıcak tutar. Kaymaz, Ayağınızı yormayacak bir yapıya sahiptir. ÇEŞİTLİ ÇİN PATİĞİ  ürünümüzle ilgili tavaf patiği kadın, tavaf patiği ceyo, ortopedik tavaf patiği, t..
35,00TL
Yüzde Yüz Dana Derisinden Üretilmiştir. Estetik Bir Görüntüye Sahip Bu Üründen Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Alt Tabanı Sert Ve Kalındır. Genellikle Hac Umre İçin Tavafta Kullanılan Bu Ürünü Evinizde de Rahatlıkla Kullanabilirsiniz.Akdam Deri Tavaf Patiği Vizon ürünümüzle ilgili tav..
299,00TL
Akdam Deri Tavaf Patiği Siyah Akdam Deri Tavaf Patiği Siyah
Çok Satan
Yüzde Yüz Dana Derisinden Üretilmiştir. Estetik Bir Görüntüye Sahip Bu Üründen Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Alt Tabanı Sert Ve Kalındır. Genellikle Hac Umre İçin Tavafta Kullanılan Bu Ürünü Evinizde de Rahatlıkla Kullanabilirsiniz.Akdam Deri Tavaf Patiği Siyah ürünümüzle ilgili tav..
299,00TL
Tavaf Patiği 01 Tavaf Patiği 01
Çok Satan
Tabanı Kaydırmazdır. Filelidir, Terletmez, Ayağı Sarar, Ortopediktir. Tavaf Esnasında Size Sorun Yaşatmaz. Hafiftir, Yer KaplamazRENK: Siyah l BeyazTavaf Patiği ürünümüzle ilgili tavaf patiği ceyo, tavaf patiği kadın, ortopedik tavaf patiği, tavaf patiği satın al, ceyo tavaf patiği en ucuz, tavaf pa..
109,00TL
Hac Umre Derisan Sandaleti - ErkekPoliüretan taban Antibakteriyel Ergonomik Hafiftir Ayak anatomisine uygun Dış mekan kullanımları için uygundur. ..
349,00TL
Hakiki Deri Tavaf Patiği - Deri Patik Hakiki Deri Tavaf Patiği - Deri Patik
Çok Satan
Hakiki Deri Tavaf Patiği - Deri Patik   Kabe etrafında Tavaf yaparken, mermerin sertliğinden dolayı ayaklarda deformasyonun oluşmaması ve rahat bir tavaf için tercih edilen üründür.  Bay ve Bayanların kullanması özellikle tavsiye edilir.  35-45 arası numaraları bulunm..
189,00TL
Çorap - Kaydırmaz Tabanlı Tavaf Çorabı - Kadın Çorap - Kaydırmaz Tabanlı Tavaf Çorabı - Kadın
Çok Satan
   Kaydırmaz Tabanlı Tavaf Çorabı 36-45 numara ayakkabı giyenlere olur.Özel kaydırmaz tabanlıPamukluStandart ölçülerde her ayağa uyumluHac ve Umre ziyaretlerinizde Tavaflarınızı rahat bir şekilde yapabilmeniz için üretilmiştir.Tavaf Çorabı ürünümüzle ilgili tavaf patiği, umre çor..
79,00TL
Çorap - Kaydırmaz Tabanlı Tavaf Çorabı - Erkek Çorap - Kaydırmaz Tabanlı Tavaf Çorabı - Erkek
Çok Satan
Kaydırmaz Tabanlı Tavaf Çorabı 40-45 numara ayakkabı giyenlere olur. Özel kaydırmaz tabanlı Pamuklu Standart ölçülerde her ayağa uyumlu Hac ve Umre ziyaretlerinizde Tavaflarınızı rahat bir şekilde yapabilmeniz için üretilmiştir...
79,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Hac- Umre Ayakkabı - Sandalet - Patik Modelleri ve Fiyatları

             Hanımların Hac ve Umre ziyaretlerinde rahat ve konforlu bir şekilde kullanabileceği  Umre ayakkabı modelleri tamamen ortopedik özellikleri taşımaktadır. Uzun yürüyüşlerde ve ayakta kalma zamanlarında dahi ayağı sıkmayan ergonomik bir yapısı bulunmaktadır. Siyah gibi karakteristik rengin yanında krem gibi açık renkler de kataloglarda yer alıyor. Bu ayakkabılar hem sağlam ve dayanıklı olmalarıyla hem de hafif yapılarıyla çift yönlü bir kullanım konforu ihtiva etmektedir.

             Bununla birlikte 35 numaradan başlayarak 41 numaraya kadar uzanan geniş bir numara tablosu da yer almaktadır. Hac ve Umre ziyaretleri için en çok sipariş edilen hac umre malzemesi olan ayakkabı modellerinin başında gelen bu ürünler daha sonra gündelik yaşam içerisinde de tercihe göre değerlendirilebilir. Sadece dış mekanlarda değil iç mekanlarda da sade tasarımı ile birlikte tercih edilebilir. Herhangi bir sulu ortama bu ayakkabı ile girildiği takdirde kaymayı önleyici iç dinamikleri de mevcuttur. Tabanlığı da ayakkabının kendisi gibi ortopedik özelliklere sahiptir. Suni deriden imal edildiği için fiyatları son derece uygundur. Hakiki deri kalitesinde üretilmiştir.

  Patikler ve Ürün Özellikleri

             Online alışveriş sitelerinde patik satın al seçeneğini değerlendiren müşteriler 10'lu paketler halinde bu ürünlerin sahipleri olabilirler. Daha toplu alımlar için 25 adetlik paketler tercih edilebilir. Onluk ve yirmi beşlik paketlerin içerisinde farklı tasarımlara sahip iki ayrı paket ürünü yer alıyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında ayakları sıcak tutmakta olan hafif ve koruyucu bir yapısı vardır. Her yaşta ve her beğenide hanımın kullanışlı bir şekilde değerlendirebileceği bu patik modelleri çorapların üstüne de giyilebilir. Deri patikler de bu kategoride yer alan bir diğer ürün. Bu ürünlere tavaf patiği de denmektedir. Baylar da bayanlar gibi bu patikleri kullanabilir. Tıpkı ayakkabılarda olduğu gibi bu ürünlerde de öne çıkan renkler siyah ve krem renkleridir.

  Ayakkabı - Sandalet - Patik Satın Al

             Kahverengi ve beyaz renkleri ile birlikte satılan sandalet fiyatları tamamen cep dostu olup her bütçeye uygundur. Tamamen ortopedik özelliklere sahiptir. Ne kadar giyilirse giyilsin koku yapma riski taşımaz. Hafif bir yapıda olup deri malzemesinden üretilmiştir.