Menu
Your Cart

Hurma ve Zemzem

Zemzem Suyu 5 Litre Zemzem Suyu 5 Litre
Çok Satan
   Zemzem Suyu 5 Litre ürünümüzle ilgili zemzem suyu 250 ml,zemzem suyu kargo, zemzem suyu 10 litre, gerçek zemzem suyu nasıl anlaşılır, zemzem suyunu nereden bulabilirim, eskişehir zemzem suyu, zemzem suyunun fazileti, zemzem su gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Zemz..
349,00TL
Zemzem Suyu - 250ml Zemzem Suyu - 250ml
Çok Satan
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur.  Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur.  Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir.  250ml'lik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldur..
19,00TL
Zemzem Suyu - 1 Litre
Çok Satan
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur. Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur. Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir. 1 Litrelik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldurulmuş Zemzem Suyu, ..
69,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Günümüzün en lezzetli tatlı yiyeceklerinden biri de hurmadır. Her damak tadına uygun şekilde tüketilen ve büyük küçük birçok insanın keyifle yediği hurma çeşitleri, aynı zamanda birçok değişik faydası ile ön plana çıkmaktadır. Sağlık açısından büyük bir öneme sahip olan ve bağışıklık sistemini daha güçlü bir hale gelmesine olanak tanıyan hurmalar, Medine ve civarında yetiştirilmekte, üstelik bu bölgelerde ikram olarak da sunulmaktadır. En çok da Hac ve umre ziyaretleri gerçekleştirildiği zaman hurmalar ziyaretçilere çok fazla sunulur. Tabii sağlık konusunda da ayrıca zemzem suyu büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden hurma ve zemzem olarak her ikisi de daima tüketilmeli, sağlık açısından hem büyüklere hem de küçüklere sunulmalıdır.

  Sağlık için hurma ve Zemzem Çeşitleri ve Fiyatları

             Özellikle zemzem suyu günümüzde bakteri ve mikroorganizma taşımayan tek su çeşididir. Aynı zamanda rivayete göre gebelik döneminde tüketilen zemzem suyu, çocuğun zekâ gelişiminde büyük bir katkı sağlamaktadır. Birçok farklı hastalık için şifa olarak da tüketilen zemzem suyu ve hurma çeşitleri, dünyanın her yeri ile birlikte Türkiye'nin bütün farklı şehirlerinde de tüketilmektedir. Damak tadına tam uygun olarak ve aynı zamanda sağlıklı şekilde elde edilebilecek olan bu ürün çeşitleri şimdi çok uygun hurma ve zemzem fiyatları ile site bünyesinde sizleri bekliyor. Tamamen steril bir ortamda ve uygun şekilde hazırlanmış olan bu ürünler, bütçeyi açmaya fiyatlarla Türkiye'nin bütün farklı şehirleri için sipariş verilebilir.

 

 Keyifle tüketilebilecek hurma ve zemzem Satın Al

 

            Bireysel olarak ya da aile ile birlikte keyifli bir şekilde tüketme imkanı olan hurma ve zemzem suyu, aynı zamanda farklı organizasyonlarda ikram olarak da sunulmaktadır. Hac ve umre ziyaretlerinde ikram edilen bu yiyecek türleri, Türkiye'de de aynı şekilde yoğun olarak değerlendirilmektedir. Tamamen steril bir ortam içerisinde ve titiz bir üretim hattından geçerek hazırlanmış olan sağlıklı hurma ve zemzem satın al ve sevdiklerinle birlikte, çevremdeki herkese ikram etme fırsatı yakala. Güven içerisinde seçim yapılarak farklı miktarlar dahilinde hurmalar satın alınabilir ve ayrıca özel şişesi ile zemzem çeşitleri de tercih edilebilir.