Menu
Your Cart

Şal - Örtü - Yemeni - Yazma

Bursa Yazması - Çiçek Baskılı Tülbent 100x100cm Ebatındadır. Bursa Yazması olarak bilinen baş örtüsü; özellikle her türlü cemiyette kadınlara hediye olarak verilmektedir.Düğün, mevlüt, çocuk mevlütü, sünnet mevlütü, doğum, kına gecesi, 40 mevlütü, 7 mevlütü gibi cemiyetlerde gelen misafirl..
7,50TL
Bursa Yazması - Çiçek Baskılı Tülbent 100x100cm Ebatındadır. Bursa Yazması olarak bilinen baş örtüsü; özellikle her türlü cemiyette kadınlara hediye olarak verilmektedir.Düğün, mevlüt, çocuk mevlütü, sünnet mevlütü, doğum, kına gecesi, 40 mevlütü, 7 mevlütü gibi cemiyetlerde gelen misafirl..
7,50TL
Bursa Yazması - Çiçek Baskılı Tülbent 100x100cm Ebatındadır.  Bursa Yazması olarak bilinen baş örtüsü; özellikle her türlü cemiyette kadınlara hediye olarak verilmektedir.Düğün, mevlüt, çocuk mevlütü, sünnet mevlütü, doğum, kına gecesi, 40 mevlütü, 7 mevlütü gibi cemiyetlerde gelen mi..
7,50TL
Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
600,00TL
varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
350,00TL
Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür.110x110cm ölçülerindedir.Terletmez.Bursa imalatıdır...
20,00TL
Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
150,00TL
Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
1.000,00TL
Medine ipeği krep kumaştır 110x110cm'lik Kesinlikle kayma yapmaz Kırışma yapmaz Günlük hayatta, Umrede, Hacda rahatlıkla kullanabilirsiniz  ..
49,00TL
   Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Siyah ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmina şal toptan, en son çıkan şal mode..
15,00TL
   Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Pembe ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmina şal toptan, en son çıkan şal mode..
15,00TL
   Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Kırmızı ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmina şal toptan, en son çıkan şal mo..
15,00TL
   Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Kahverengi ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmina şal toptan, en son çıkan şal..
15,00TL
Pamuklu şaldır. 160x70cm ölçülerindedir. Terletmez, kırışmaz, buruşmaz. Bursa imalatıdır. İdeal bir hediyelik üründür. ..
15,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Siyah Ve Renkli..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Siyah Renkli Da..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır. Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kulanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz. Çok Güzel Desenleri Vardır. Hem Kendinize Hemde Sevdiklerinize Alabiceğiniz Özel Bir Hediyedir. 100*100 Cm Ölçülerindedir. %97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilm..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Renkli Mavi Ton..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Renkli Desenli ..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır. Overlokludur. Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz. Çok Güzel Desenleri Vardır. Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir. 95*95 Cm Ölçülerindedir. %97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretil..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Renkli Çiçekli ..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Renkli Çiçek Bu..
10,00TL
Yüzde Yüz Türk Malıdır.Overlokludur.Çok Güzel Bir Dokusu Vardır. Kullanıldığında Başın Üstünden Kayma Yapmaz.Çok Güzel Desenleri Vardır.Hem Kendiniz Hemde Sevdiklerinize Alabileceğiniz Özel Bir Hediyedir.95*95 Cm Ölçülerindedir.%97 Pamuk %3 Viskon Kumaştan Üretilmiştir.Pamuklu Yemeni Pembe Desenli ü..
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 48 (2 Sayfa)

Şal - Örtü - Yemeni - Yazma Modelleri ve Fiyatları

Alıcıların beğenisine sunulan şal örtü ve yemeni gibi ürünler hem toptan hem de perakende olarak satın alınabilir. Hediyelik ürün kapsamında değerlendirilen bu modeller, kaliteli kumaşları ve uygun fiyatları ile herkesin tercih edebileceği niteliktedir.

  Online platformlarda gerçekleştirilen alışverişlerde ürünlerin tamamında görseller kullanılmıştır. Türkiye'nin her şehrine kargo gönderimi mevcuttur. Tahmini teslimat süreleri 2 ile 4 gün arasında değişmektedir.

  Pilise Desenli Örtüler ve Özellikleri

  Pilise desenlerine ev sahipliği yapan örtü modelleri bu kategorinin ilk ürünleri arasında yer almaktadır. Esnek kumaştan üretildiği için son derece rahat ve konforlu bir giyim vaat eder. Kısa ve uzun soluklu yolculuklarda, Hac ve Umre ziyaretlerinde sıklıkla giyilmektedir. Akordeon gibi açılabilir olma özelliği sayesinde alıcıların ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Hem tekli hem de 25 adet birden alınabilir.

  Gofra Desenli ve Pamuklu Örtüler

  Özellikle sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan pamuklu örtüler gofra desenleri ile benzerlerinden ayrılıyor. Tamamen yerli üretim olan bu örtüler hem şıklığı hem de giyim konforunu bir arada sunuyor. Pamuklu bir yapıda olmasına rağmen terletmediği için her alanda rahatlıkla tercih edilebilir.


Şal - Örtü - Yemeni - Yazma Satın Al  

Tül ve Bone Şallar

  Farklı desenleri ve renkleri bünyesinde barındıran şal modelleri aynı kategorinin bir başka ürünüdür. Bone şallar krep adı verilen son derece kaliteli bir kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Garanti süreleri 2 yıldır. Ancak yıkama ve giyim talimatlarına dikkat edildiği takdirde çok daha uzun ömürlü olarak giyilebilir.

  Düşük ısıda ütüleme yapılması gerekmektedir. İnsan ve çevre sağlığına tamamen uyumlu olan bu ürünler hiçbir şekilde kanserojen madde içermemesi nedeniyle güvenli giyimler için de ideal olarak kabul ediliyor. Tül şallar ise 50 ve 100 adet olmak üzere toplu olarak sipariş edilebilir. Mor, kırmızı, yeşil ve kahverengi gibi farklı renk seçenekleri ambalaj içeriğinde yer almaktadır.

  Dikişli Yazma Modelleri

  Son seçenekler arasında dikişli yazma modelleri yer alıyor. Çiçek baskıları birden çok seçeneği bünyesinde barındırıp alım aşamasında seçenek sunmaktadır. Çeşitli cemiyetlerde hediyelik ürün olarak takdim edilen bu ürünlerin üretim noktası Bursa'dır. Toplamda 3 farklı deseni bulunan bu ürünler kategorinin içerisinde yer alan seçenekler değerlendirilerek satın alınabilir.