Menu
Your Cart

Çocuk Çantası

Pullu ve Çiçek desenlidir. Omuz askılı yapısıyla kolayca taşınabilir...
10,00TL
Üzerinde Çiçek ve Bebek motifleri vardır. Çocuklar için ideal bir üründür. ..
10,00TL
Pulludur. Üzerinde Gül, Kalp ve Kelebek Motifleri vardır. 1adet fiyatıdır...
10,00TL
Simlidir. Üzerinde Gül, Kalp ve Kelebek Motifleri vardır. 1adet fiyatıdır...
10,00TL
Çiçek Desenlidir. Üzerinde Gül, Kalp ve Kelebek Motifleri vardır. 1adet fiyatıdır...
10,00TL
Çiçek işlemeli, fermuarlı bozuk para çantasıdır. 1adet'dir. Renk Seçenekleri yukarıda belirtilmiştir. ..
5,00TL
Bozuk Para Çantası - 12adet - No4
Çok Satan
Çiçek işlemeli, fermuarlı bozuk para çantasıdır. 12adet olarak Karışık renklerde paketlidir. ..
42,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Çocukları en mutlu eden hediyelerden olan çocuk çantaları, artık daha çok çeşit ve çok daha kullanışlıdır.

 Çocuk Çantası Modelleri ve Fiyatları

 Bir çocuğu sevindirenin en kolay yolu ona hediye vermektir. İster ucuz ister daha pahalı hiç fark etmez bir çocuk kendisine hediye edilen şey ne olursa olsun mutlu olur. Ve unutulmamalıdır ki çocuklarında yetişkinler gibi bir tarzı vardır. Değişik model ve renkteki çantaları inceleyebilir ve ürün siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

 

 Çocuk Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 Bir çocuğa çanta alırken öncelikle onun hangi renklerden hoşlandığını göz önünde bulundurmamız gerekir. Özellikle pembe, mor, kırmızı gibi renkler her zaman dikkat eden çocuk çantası olarak dikkat çekmektedir. Yine pullu, simli çantalarda çocukların en çok beğendiği çantalar arasındadır. Kalpli ve çiçekli çantalarda da vazgeçilmeyen tercihler arasında diyebiliriz. Sevdiklerinize bu tarzda çantalardan alarak onları mutlu edebilir ve uzun yıllar bu çantaları hatıra olarak saklamalarını sağlayabilirsiniz.

 

 Birbirinden Şık Çocuk Çantaları Burada

  Özellikle toplu siparişlerde çanta alışverişleri diğer alışverişler gibi daha avantajlı olmaktadır. Örneğin, dışarıda iki katına almış olduğunuz bir ürünü siteden yarı fiyatına bulabilirsiniz. Yine birbirinden şık tasarımdaki çantalarda sitede yer almaktadır. Rengarenk, pullu, ya da daha sade çocuk çantası çeşitlerini inceleyebilir ve karar verebilirsiniz. İster çocuk el çantası, iste bozuk para çantası birbirinden farklı çantaların siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

 

 Özel Fiyatlı Çocuk Çantası Satın Al

  Çocuklar bozuk para biriktirmeyi ya da ufak tefek eşyalarını bir çantada toplamayı severler. Bu nedenle büyükler kadar onlarında çantaya ihtiyacı vardır. Bazıları ise ihtiyacı olmasa bile yanlarında hep bir çanta gezdirirler. Çocukların elbiselerine uyacak birbirinden çeşitli çantaların fiyatı da gayet uygun. Uygun fiyata sipariş verebilir ve çok sayıda çocuğu çocuk çantası ile mutlu edebilirsiniz.

 

 Hac ve Umre ziyaretleri sonrası çocuklar yetişkinlerden hediye beklemektedir. Bu hediyeler arasında, çanta ve takılar başı çekmektedir. Bir çocuğu sevindirecek en güzel hediye de hiç kuşkusuz uzun yıllar kullanabileceği pırıl pırıl şık bir çantadır. Çocuklar için hem uygun fiyata hem de onlrı çok mutlu edecek en güzel hediye güzel bir çantadır.