Menu
Your Cart

Hatim Setleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ayrı bir kategoride yer alan hatim setleri herkesin evinde bulunması gereken nadide eserleri bir araya getiriyor. Canlı destek yardımı ile birlikte günün 24 saati soruları online olarak satış kurumlarına iletmek ve cevap almak da alışveriş ayrıcalıklarından bir diğerini oluşturmaktadır. Bununla birlikte hatim setleri fiyatları da son derece uygun olup taksitle veya peşin olarak perakende ve toptan olarak satın alınabilir.

 

 Hatm-i Şerif Kitabı ve Özellikleri

 

            Potansiyel alıcıların hatim setleri ve modelleri kategorisine tıkladıkları takdirde görecekleri kitaplar arasında Hatm-i Şerif kitabı yer almaktadır. Uzun yıllardan beri hatim setleri arasında özel bir yere sahip olan bu nadide eserin okumasını Mehmet Emin Ay yapmıştır. Kitaba ek olarak ''Kuran-o Kerim Nasıl Okunur'' adlı bir kitapçık da hediye olarak takdim ediliyor. Bu kitapta ele alınan Hadr usulü ile birlikte kitaba sahip olan herkes Hatim indirmenin temel unsurlarını ve inceliklerini pratik ve kolay olarak öğrenebilir. Aynı zamanda Hatm-i Şerif kitabı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından onaylı bir eserdir. Ek olarak içerisinde dua ve niyaz ayetleri de yer almakta ve okunuşları ile birlikte verilmektedir. Nikriz makamına dair ayrıntılı bilgiler de kitap içeriğinde yer alıyor.

 

 Mealli Hatim Setleri ve Fiyatları

 

            Davut Kaya tarafından hazırlanıp derlenen mealli hatim setleri bu kategoride yer almaktadır. 30 ayrı cüz için 30 ayrı Vcd hazırlanmış olup siparişlerini tamamlayan okurlara bir arada gönderiliyor. Her cüz için ayrı cd oluşturan bu setler Kuran'a yeni başlamış genç kişiler için de açıklayıcı yorumlar içermektedir. Aynı zamanda ekranda yansıyan Kuran ayetlerini ok ile birlikte takip etme ve okuma avantajı da ürün sahiplerine verilmektedir. Kullanılan meal Elmalılı Hamdi Yazır'a aittir. Her cüz için 1 track içeriğine sahip olan bu setler Türkçe meal görüntüsüne de sahiptir.

 

 Abdülbasıd Abdüssamed Hatim Setleri Satın Al

 

            Son olarak okuma kısmı Abdülbasıd Abdüssamed tarafından gerçekleştirilen eserlere hatim setleri satın al seçeneğine tıklayarak sahip olunabilir. Bu eserde de Türkçe meal seçeneği ve ok ile takip edebilme avantajı bulunuyor. Özel kutusu ile birlikte siparişler bir ya da iki iş günü içerisinde söz konusu adreslere güvenli bir şekilde teslim edilir.