Mevlüt ve Cemiyetleriniz için toptan Kuranı Kerim siparişleriniz size özel hazırlanmaktadır. Bunun için bize ulaşarak telefonla sipariş verebilirsiniz. Sitemizde ki Kuranı Kerim fiyatlarından size özel indirimli olarak TOPTAN KURANI KERİM satın almak için bizi arayın

+90 535 211 78 36

+90 224 223 34 55


İsteyenler için perakende talep edenler için toplu halde satışa çıkarılan toptan kuran-ı kerim modelleri her evde bulunması gereken nadide bir kalite ile birlikte imal edilmektedir. Çeşitli türleri ve ürün özellikleri bulunmaktadır. İsteyen herkes telefon hatlarını ya da Whatsapp bağlantılarını kullanarak toptan kuran-ı kerim siparişi verebilir.       

Toptan Kuran-ı Kerim Modelleri ve Fiyatları

Hafız Boy Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            Hafız boyda satılan toptan kuran-ı kerim fiyatları taksitli ödeme seçenekleri ile birlikte her bütçeye uygun bir yapıdadır. Bilgisayar hatlı olduğu için okuması son derece kolay ve pratik ölçülerde sağlanabilir. 100 adet toplu paketler halinde satılan bu kitaplar yeşil ve kırmızı cilt renklerine sahiptir. Evlerin salonları, vitrinleri ve ibadet alanları için idealdir.

 

 Kabeli Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            21 cm ebadına sahip olan bu Kuran-ı Kerim çeşitleri dünya çapında en kolay okunan yazı stiline sahip bilgisayar hatları kullanılarak imal edilmektedir. Her yaşta bayanın ve erkeğin rahatlıkla okuyabileceği punto büyüklüğüne sahiptir. Bilhassa okumaya yeni başlamış ve hatim olma yolunda ilerleyen genç kişiler için de uygun hareke karışıklıklarından tamamen uzaktır. 1. kalite Şamua kağıdı kullanılarak üretilen bu kitaplar bir kere satın aldıkları takdirde uzun yıllar boyunca tek kılavuz kitap olarak değerlendirilebilir ve de okunabilir. Aynı zamanda üzerinde lüks bez cildi de bulunuyor. Bununla birlikte 2 şehrazesi de içerisinde mevcuttur. İndirilme zamanlarına göre yazılmış olan bu kitaplarda surenin adı ve ayet sayısı gibi temel bilgiler de sayfa başında okuyuculara rehberlik etmektedir.

 

 Toptan Kuran-ı Kerim Satın Al

 

            Camiler için özel olarak imal edilmiş cami boy Kuran-ı kerim eserleri bu kategoride yer alıyor. Diğer modellerden farklı olarak içerisinde tecvid de yer almaktadır. Tecvid 14 ayrı renk ile renklendirilmiştir. Lüks kağıt ve termo deri seçenekleri ile birlikte her camide bulunması gereken bu kitaplar da toplu ya da taneli bir şekilde satın alınabilir. Stokta olup olmadığı kontrol edildikten sonra online olarak siparişi tamamlanan bu eserlerin toplu alımlarında indirimler de söz konusu olabilmektedir. Hem cami boy hem de kabeli Kuranlar dahil olmak üzere tüm ürünler için toptan kuran-ı kerim satın al seçeneğine tıklamak yeterli olmaktadır.