Menu
Your Cart

Namaz Tesbihatı

Namazlardan sonra yapılan dua ve tesbihatlar kaynakları ve ehemmiyetleri bakımdan sahih hadislerle bizlere ulaşmıştır. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) şöyle buyurmuşlardır: "Bir kimse her namazın sonunda 33 defa "Sübhdnallah", 33 de/a "Elhamdülillah", 33 ..
99,00TL
Namazlardan sonra yapılan dua ve tesbihatlar kaynakları ve ehemmiyetleri bakımdan sahih hadislerle bizlere ulaşmıştır. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) şöyle buyurmuşlardır: "Bir kimse her namazın sonunda 33 defa "Sübhdnallah", 33 de/a "Elhamdülillah", 33 defa "Allahü Efc..
99,00TL
Namazlardan sonra yapılan dua ve tesbihatlar kaynakları ve ehemmiyetleri bakımdan sahih hadislerle bizlere ulaşmıştır. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) şöyle buyurmuşlardır: "Bir kimse her namazın sonunda 33 defa "Sübhdnallah", 33 de/a "Elhamdülillah", 33 defa "Allahü Efcber" derse ve bu..
59,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Namaz dinimizin direkleri arasındadır. Bu nedenle her mü’min namazına çok özen göstermelidir. Namazı tarlanız olarak düşünürseniz, mahsülleriniz de duanız olacaktır. Namaz sonrası dualara başta Peygamberimiz olmak üzere İslam Alimleri çok önem vermiştir. Peygamber Efendimizin namaz sonrasında yaptığı duaları bir arada toplayan kaynak olan namaz tesbihatı namazınızı süsleyecek dualar içeriyor. Peygamberimizin her namazın ardından yaptığı dualar ve okuduğu sureler bulunuyor. Tesbihat içerisinde bu dualar her namaz için detaylı bir şekilde sunulmaktadır.

  Türkçe Okunuşlu ve Mealli Namaz Tesbihatı Çeşitleri ve Fiyatları

 Arapça bilmeyenler için Türkçe okunuşu ile sunulan seçeneklerde bulunuyor. Okuduğunuz duaların meallerini de bulabileceğiniz bu tesbihatlar çanta boy ya da orta boy olabiliyor. Bu şekilde rahatça gittiğiniz her yere götürme imkanı elde edebiliyorsunuz. Türkçe okunuşlarının yanında İsmi Azam Dualarının da yer aldığı seçenekler bulabilirsiniz. İsmi Azam Dualarının faziletleri çok fazladır.

  Duanın da bir adabı vardır. Tesbihat içinde takip edeceğiniz sıra İslam Büyüklerinin nasıl dua edilmesi gerekliliği hakkındaki görüşlerini bir arada topluyor. Duaya önce Yüce Allah (c.c) ham edilerek başlanır. Peygamberimize salat ve salamlar getirilir. İsmi Azam Duaları da faziletleri ile dualarınızı süsleyecektir. Dua genel anlamda Yüce Allah ile kul arasında aracısız bir ulaşım sağlar. Telefon hattı gibi düşünürseniz dua ederken hattın diğer ucu Rabbimize ulaşır. Edeple yapılan dualarda ömrünüzü bereketlendiren en önemli ibadetler olur.

  Açıklamalı Namaz Tesbihatı Satın Al

 Açıklamalı kitaplarda adım adım namaz sonunda hangi dualardan başlanması gerektiği anlatılmaktadır. Bu şekilde kitapları namaz sonunda elinize aldığınızda doğrudan namaz sonu dualarınızı bu kitaplardan takip edebilirsiniz. Hiç Arapça bilmeyenler için sadece Türkçe okunuşları ile sunulan tesbihatlarda bulunuyor.

  Transkripsiyonlu bu seçeneklerde Türkçe olarak yazılan duaları okuyarak ta namaz sonu dualarınızı doğru bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Açıklamalı olarak sadece Türkçe olarak hazırlanan bu kitaplarda kullanılabilmektedir. Tesbihatlar başucu kitaplarınız olarak takip edebilirsiniz.

Dua ederken de belirli bir sıra takip etmek, yanlış kelimelerle dua etmekten çok daha faziletli olacaktır. İslam büyüklerinin yaptığı duaların bir arada sunulduğu bu kitaplar ile namaz sonrası dualarınızda bu kitapları takip edebilirsiniz. Küçük boy olarak sunulan bu kitapçıklar fiyat olarak ta bütçelere uygun aralıklarda yer alıyor.