Menu
Your Cart

Peçe - Eldiven

Penye Kumaştan Üretilmiştir. Çarşaf Altına Veya Ferace Altına Giyebileceğiniz Estetik Bir Üründür. Terletme Yapmaz. Kırısma Yapmaz, Yer Kaplamaz.Bileklere Kadar Uzar,Kir Toplamaz,"Penye Eldiven ürünümüzle ilgili penye eldiven dikimi, tesettür penye eldiven, parmaksız penye eldiven, penye eldiven ner..
40,00TL
İki Parça Peçedir. İnce Krep Kumaştan imal edilmiştir...
45,00TL
Peçe Tek Kat Tek parçadan oluşmaktadır. Arkadan bağlamalıdır. İnce Krep Kumaştan imal edilmiştir. 43cm uzunluğundadır...
40,00TL
Siyah Eldiven
Çok Satan
Siyah, Kumaş Tesettür eldivenidir. Terletme yapmaz, Kalitelidir.  Bilek Genişliği: 10cm..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Tesettürlü kadınların bir kısmı tarafından kullanılan peçe ve eldivenin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kumaş ve modeli değişiklik gösteren bu ürünler genellikle çarşaflı ve Afgan takımı giyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir ve yine genellikle kadınların büyük bir çoğunluğu siyah renk
peçe eldiven modelleri kullanmaktadırlar. Peçe ve eldivenin modeline ve kullanılan kumaş türüne göre özelliklerine göre fiyat farklılık gösterebilmektedir.

 Peçe Eldiven Modelleri ve Fiyatları

 Siyah renk olarak tercih edilen eldivenler, kadınların rahat kullanımı için terletme yapmayan son kalite kumaştan üretilmektedir. Bilek genişliği ise bir kadının rahatlıkla kullanabileceği şekilde 10 cm olarak tasarlanmıştır.

  Bir başka eldiven seçeneğinde ise model benzer olsa da kullanılan kumaş penye kumaştır. Bu eldiven çeşidi de yine kadınların rahat kullanımı için terletme yapmayan son kalite kumaştan üretilmektedir. Bu eldiven çeşidi genellikle çarşaf ve feraceler ile kullanılmaktadır. Estetik duran bu ürün; terletme yapmamak ile birlikte kırışma da yapmaz ve kir toplamaz. Çıkardığınız zaman çantanıza kolayca yerleştirebileceğiniz ürün yer kaplamaz. Bileklere kadar uzar.

 Peçe Özellikleri

  Eldiven de olduğu gibi peçede de birden fazla seçenek bulunmaktadır. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen ise tek katlı ve iki katlı peçe modelleridir. Tek katlı peçe; tek parçadan oluşmaktadır. İnce krep kumaş kullanılan peçeler, arkasında (kafa kısmında) aynı kumaştan bulunan ip ile bağlanmaktadır. Tek katlı peçelerin ortalama uzunluğu 43 cm'dir. İki katlı peçe; ön tarafta bir tane, arka tarafta bir tane olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Tek katlı peçede olduğu gibi ince krep kumaş kullanılarak üretilen iki katlı peçenin bağlama tekniği de aynıdır.

 Peçe Eldiven Satın Al


  Peçe eldiven fiyatları değişiklik göstermektedir. Peçenin fiyatları tek katlı ve iki katlı olmasına göre de değişmektedir. Tek katlı peçenin fiyatı ortalama 30 TL iken; iki katlı bir peçenin fiyatı ortalama 40 TL'dir. Eldiven fiyatları ise 25 TL civarındadır. Eskiden peçe ve eldiven bulmak çok kolay olmasa da artık bu tarz ürünleri her yerde bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bile peçe eldiven satın al seçenekleri ile satın alımı yapabilirsiniz.