Menu
Your Cart

Toptan Kuran-ı Kerim

Hayrat Neşriyat Cami Boy Pembe - Mavi Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim   HATTAT : AHMED HUSREV ALTINBAŞAK BARKOD NUMARASI : 9786055432461 KAĞIT CİNSİ : 1.HAMUR ŞAMUA 70 GR KOLİ ADEDİ : 11 AĞIRLIK: 2,14 EN / BOY : 22 X 34 Hayrat Neşriyat..
1.190,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isim..
999,00TL
 ·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur.·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzl..
799,00TL
Mühürlü Rahle Boy Kuran  2 Renk Kabe Desenli KapakDiyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüMilyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanQR Kod ve Kalem Kur'ân kod teknolojisi (Cep telefonu ile Kur'ân dinleme ve AYFA Kalemi ile Kur'ân d..
799,00TL
 Rahle Boy Gül Desenli Renkli Kuran-ı Kerim   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat  Kurulun dan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur' ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı Gül desenli özel tasarım ..
799,00TL
Rahle Boy Mühürlü Kuran-ı Kerim   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı 2 Renk Ofset Baskı Kırmızı ve Yeşil renklerinde ..
799,00TL
Hayrat Neşriyat Rahle Boy Pembe - Mavi Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim   HATTAT : AHMED HUSREV ALTINBAŞAK KAĞIT CİNSİ : 1.HAMUR ŞAMUA 70 GR KOLİ ADEDİ : 14 AĞIRLIK: 1,4 Kg Hayrat Neşriyat Rahle Boy Pembe - Mavi Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim - 25 Adet ürünüm..
999,00TL
   Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim  Ebadı: 20*28 cm Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Diyanet Mühürlü Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim - 25 Adet ürünümüzle ilgili bilgisayar hatlı kuranı kerim diyanet, bilgisayar ha..
899,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isim..
799,00TL
 ·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur.·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzl..
799,00TL
·            Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surel..
799,00TL
Orta Boy Mühürlü Kur'an-ı Kerim   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Hafızlara yönelik müteşabih ayetlerin cüz cüz olarak işaretlenmesi Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok ..
679,00TL
   Orta Boy Gül Desenli Renkli Kuranı Kerim   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı Gül desenli özel tasarı..
679,00TL
Hayrat Neşriyat Cami Boy Pembe - Mavi Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim  HATTAT : AHMED HUSREV ALTINBAŞAK KAĞIT CİNSİ : 1.HAMUR ŞAMUA 70 GR AĞIRLIK: 2,14 EN / BOY : 16 x 24 Hayrat Neşriyat Orta Boy Pembe - Mavi Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim - 10 Adet ürünümüzle ilgili bilgi..
749,00TL
Sefa Orta Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim • Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü • Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan • Okuması çok kolay bilgisayar hatlı • 2 Renk Ofset Baskı • 616 Sayfa • Toplu..
599,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur.·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin i..
599,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzle..
599,00TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Mavi - Pembe Renk Orta Boy   1.Hamur Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 4 Renk Baskı... Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı... Okuyucularımızın Kur'an-ı Kerime Olan ilgisini ve sevgisini arttırmak i..
679,00TL
Cami Boy Kur'an-ı Kerim    Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı 2 Renk Ofset Baskı ..
999,00TL
Cami Boy Renkli Kuran-ı Kerim   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı Gül desenli özel tas..
999,00TL
 ·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzleri..
499,00TL
 ÇANTA BOY FERMUARLI KAPLI KURANI KERİM   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı Çanta boy 17 satır Kuran-ı Kerim me..
499,00TL
Hayrat Neşriyat Çanta Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim   ESER ADI : ÇANTA BOY RENKLİ KUR'AN-I KERİM (KUTULU, YALDIZLI, MÜHÜRLÜ) HATTAT: AHMED HUSREV ALTINBAŞAK KAĞIT CİNSİ : 1.HAMUR ŞAMUA 70 GR KOLİ ADEDİ : 60 AĞIRLIK: 0,39 EN / BOY : 12..
629,00TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Orta Boy   4 Renk, 1 Kalite Şamua Kağıt, Ofset Baskı , 624 Sayfa ? Kelime kelime farklı renklerde ifade edilmiş arapça metin ve türkçe meali... Kuranı Kerim Hattı Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı...&n..
599,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 42 (2 Sayfa)

    İsteyenler için perakende talep edenler için toplu halde satışa çıkarılan toptan kuran-ı kerim modelleri her evde bulunması gereken nadide bir kalite ile birlikte imal edilmektedir. Çeşitli türleri ve ürün özellikleri bulunmaktadır. İsteyen herkes telefon hatlarını ya da Whatsapp bağlantılarını kullanarak toptan kuran-ı kerim siparişi verebilir.       

Toptan Kuran-ı Kerim Modelleri ve Fiyatları

Hafız Boy Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            Hafız boyda satılan toptan kuran-ı kerim fiyatları taksitli ödeme seçenekleri ile birlikte her bütçeye uygun bir yapıdadır. Bilgisayar hatlı olduğu için okuması son derece kolay ve pratik ölçülerde sağlanabilir. 100 adet toplu paketler halinde satılan bu kitaplar yeşil ve kırmızı cilt renklerine sahiptir. Evlerin salonları, vitrinleri ve ibadet alanları için idealdir.

 

 Kabeli Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            21 cm ebadına sahip olan bu Kuran-ı Kerim çeşitleri dünya çapında en kolay okunan yazı stiline sahip bilgisayar hatları kullanılarak imal edilmektedir. Her yaşta bayanın ve erkeğin rahatlıkla okuyabileceği punto büyüklüğüne sahiptir. Bilhassa okumaya yeni başlamış ve hatim olma yolunda ilerleyen genç kişiler için de uygun hareke karışıklıklarından tamamen uzaktır. 1. kalite Şamua kağıdı kullanılarak üretilen bu kitaplar bir kere satın aldıkları takdirde uzun yıllar boyunca tek kılavuz kitap olarak değerlendirilebilir ve de okunabilir. Aynı zamanda üzerinde lüks bez cildi de bulunuyor. Bununla birlikte 2 şehrazesi de içerisinde mevcuttur. İndirilme zamanlarına göre yazılmış olan bu kitaplarda surenin adı ve ayet sayısı gibi temel bilgiler de sayfa başında okuyuculara rehberlik etmektedir.

 

 Toptan Kuran-ı Kerim Satın Al

 

            Camiler için özel olarak imal edilmiş cami boy Kuran-ı kerim eserleri bu kategoride yer alıyor. Diğer modellerden farklı olarak içerisinde tecvid de yer almaktadır. Tecvid 14 ayrı renk ile renklendirilmiştir. Lüks kağıt ve termo deri seçenekleri ile birlikte her camide bulunması gereken bu kitaplar da toplu ya da taneli bir şekilde satın alınabilir. Stokta olup olmadığı kontrol edildikten sonra online olarak siparişi tamamlanan bu eserlerin toplu alımlarında indirimler de söz konusu olabilmektedir. Hem cami boy hem de kabeli Kuranlar dahil olmak üzere tüm ürünler için toptan kuran-ı kerim satın al seçeneğine tıklamak yeterli olmaktadır.