Menu
Your Cart

Toptan Kuran-ı Kerim

• Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü• Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan• Okuması çok kolay bilgisayar hatlı• 2 Renk Ofset Baskı• 616 Sayfa• Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır.Sefa Tecvitli Kuran-ı Kerim Rahl..
329,00TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Hafız Boy   1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 2Renk Baskı   Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı.. Seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmala..
319,00TL
• Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü • Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan • Okuması çok kolay bilgisayar hatlı • 2 Renk Ofset Baskı • 616 Sayfa • Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır. * Tecvid..
990,00TL
Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Tecvidli Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Tecvid kaideleri 14 Renkle RenklendirilmişEbatları: 20cm *28cmDiyanetten mühürlüdür.Termoderi cilt ile diğer KuranıKerimlerden daha farklı estetik bi kullanımı vardır..
890,00TL
• Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü • Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan • Okuması çok kolay bilgisayar hatlı • 2 Renk Ofset Baskı • 616 Sayfa • Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır. * Tecvid..
690,00TL
Hayrat Neşriyat Cep Boy Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim KAĞIT CİNSİ     :           1.HAMUR ŞAMUA 70 GRKOLİ ADEDİ     :           110AĞIRLIK   ..
300,00TL
·   Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da ve..
299,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur.·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleri..
275,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surele..
650,00TL
Sefa Cami Boy Bilgisayar Hatlı Mealli Kuran'ı Kerim   • Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü • Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan • Okuması çok kolay bilgisayar hatlı • 2 Renk Ofset Baskı • 616 Say..
499,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isim..
599,00TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy   4 Renk, 1 Kalite Şamua Kağıt, Ofset Baskı , 624 Sayfa  Kelime kelime farklı renklerde ifade edilmiş arapça metin ve türkçe meali... Kuranı Kerim Hattı Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı...&nb..
650,00TL
Kuranı Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Cami Boy   1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Renk Ofset Baskı... Elmalılı Hamdı Yazır Meali... Sadeleştiren..: KASIM YAYLA  ( Mısır El-Ezher Üniversitesi mezunu) Dünyada En Kolay Okunan Bilgi..
650,00TL
Rahle Boy Kur'an-ı Kerim Meali    Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı 2 Renk Ofset Baskı 20 X 28 cm Ebat 6..
550,00TL
Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Mealli Kuran'ı Kerim    Ebadı: 20x28 cm Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Diyanet Mühürlü Türkçe Meali ve Arapçası konularına göre ayrılmış  ..
449,00TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime  Meali Rahle Boy 4 Renk, 1 Kalite Şamua Kağıt, Ofset Baskı , 624 Sayfa ...? Kelime kelime farklı renklerde ifade edilmiş arapça metin ve türkçe meali... Kuranı Kerim Hattı Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı...  Seçilen ya..
570,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isim..
579,00TL
Orta Boy 2 Renk Kuran  Meali Mühürlü Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı 2 Renk Ofset Baskı 17*24 ..
425,00TL
  ·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve..
425,00TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Orta Boy   4 Renk, 1 Kalite Şamua Kağıt, Ofset Baskı , 624 Sayfa ? Kelime kelime farklı renklerde ifade edilmiş arapça metin ve türkçe meali... Kuranı Kerim Hattı Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı...&n..
425,00TL
·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isim..
450,00TL
Hayrat Neşriyat Çanta Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim   ESER ADI : ÇANTA BOY RENKLİ KUR'AN-I KERİM (KUTULU, YALDIZLI, MÜHÜRLÜ) HATTAT: AHMED HUSREV ALTINBAŞAK KAĞIT CİNSİ : 1.HAMUR ŞAMUA 70 GR KOLİ ADEDİ : 60 AĞIRLIK: 0,39 EN / BOY : 12..
299,00TL
 ÇANTA BOY FERMUARLI KAPLI KURANI KERİM   Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı Çanta boy 17 satır Kuran-ı Kerim me..
300,00TL
 ·         Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. ·         Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzleri..
399,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 45 (2 Sayfa)

    İsteyenler için perakende talep edenler için toplu halde satışa çıkarılan toptan kuran-ı kerim modelleri her evde bulunması gereken nadide bir kalite ile birlikte imal edilmektedir. Çeşitli türleri ve ürün özellikleri bulunmaktadır. İsteyen herkes telefon hatlarını ya da Whatsapp bağlantılarını kullanarak toptan kuran-ı kerim siparişi verebilir.       

Toptan Kuran-ı Kerim Modelleri ve Fiyatları

Hafız Boy Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            Hafız boyda satılan toptan kuran-ı kerim fiyatları taksitli ödeme seçenekleri ile birlikte her bütçeye uygun bir yapıdadır. Bilgisayar hatlı olduğu için okuması son derece kolay ve pratik ölçülerde sağlanabilir. 100 adet toplu paketler halinde satılan bu kitaplar yeşil ve kırmızı cilt renklerine sahiptir. Evlerin salonları, vitrinleri ve ibadet alanları için idealdir.

 

 Kabeli Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            21 cm ebadına sahip olan bu Kuran-ı Kerim çeşitleri dünya çapında en kolay okunan yazı stiline sahip bilgisayar hatları kullanılarak imal edilmektedir. Her yaşta bayanın ve erkeğin rahatlıkla okuyabileceği punto büyüklüğüne sahiptir. Bilhassa okumaya yeni başlamış ve hatim olma yolunda ilerleyen genç kişiler için de uygun hareke karışıklıklarından tamamen uzaktır. 1. kalite Şamua kağıdı kullanılarak üretilen bu kitaplar bir kere satın aldıkları takdirde uzun yıllar boyunca tek kılavuz kitap olarak değerlendirilebilir ve de okunabilir. Aynı zamanda üzerinde lüks bez cildi de bulunuyor. Bununla birlikte 2 şehrazesi de içerisinde mevcuttur. İndirilme zamanlarına göre yazılmış olan bu kitaplarda surenin adı ve ayet sayısı gibi temel bilgiler de sayfa başında okuyuculara rehberlik etmektedir.

 

 Toptan Kuran-ı Kerim Satın Al

 

            Camiler için özel olarak imal edilmiş cami boy Kuran-ı kerim eserleri bu kategoride yer alıyor. Diğer modellerden farklı olarak içerisinde tecvid de yer almaktadır. Tecvid 14 ayrı renk ile renklendirilmiştir. Lüks kağıt ve termo deri seçenekleri ile birlikte her camide bulunması gereken bu kitaplar da toplu ya da taneli bir şekilde satın alınabilir. Stokta olup olmadığı kontrol edildikten sonra online olarak siparişi tamamlanan bu eserlerin toplu alımlarında indirimler de söz konusu olabilmektedir. Hem cami boy hem de kabeli Kuranlar dahil olmak üzere tüm ürünler için toptan kuran-ı kerim satın al seçeneğine tıklamak yeterli olmaktadır.