Menu
Your Cart

Toptan Kuran-ı Kerim

Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Tecvidli Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Tecvid kaideleri 14 Renkle Renklendirilmiş Termo Deri Lüks Kağıt..
1.499,00TL
Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Mealli Kuran'ı Kerim   Ebadı: 20x28 cm Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Diyanet Mühürlü Türkçe Meali ve Arapçası konularına göre ayrılmış..
1.199,00TL
   Sefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim Ebadı: 20*28 cmBilgisayar HatlıEn Kolay Okunabilen Hat ile HazırlanmışDiyanet MühürlüSefa Rahle Boy Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim - 25 Adet ürünümüzle ilgili bilgisayar hatlı kuranı kerim diyanet, bilgisayar hatlı kuranı kerim nası..
1.199,00TL
Sefa Orta Boy Bilgisayar Hatlı Tecvidli Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Tecvid kaideleri 14 Renkle Renklendirilmiş Termo Deri Lüks Kağıt..
1.249,00TL
Sefa Orta Boy Bilgisayar Hatlı Mealli Kuran'ı Kerim    Ebadı: 17x24 cm Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Diyanet Mühürlü Türkçe Meali ve Arapçası konularına göre ayrılmış..
559,90TL
Sefa Orta Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim Ebadı: 17x24 cmBilgisayar HatlıEn Kolay Okunabilen Hat ile HazırlanmışDiyanet MühürlüSefa Orta Boy Bilgisayar Hatlı Kuranı Kerim - 25 Adet ürünümüzle ilgili bilgisayar hatlı kuranı kerim diyanet, bilgisayar hatlı kuranı kerim nasıl yapılır, bilgisaya..
949,00TL
Sefa Cami Boy Bilgisayar Hatlı Tecvidli Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Tecvid kaideleri 14 Renkle Renklendirilmiş Termo Deri Lüks Kağıt..
1.624,90TL
Sefa Cami Boy Bilgisayar Hatlı Mealli Kuran'ı Kerim   Ebadı: 25 x 35 cm Bilgisayar Hatlı En Kolay Okunabilen Hat ile Hazırlanmış Diyanet Mühürlü Türkçe Meali ve Arapçası konularına göre ayrılmış..
1.299,00TL
Seda Cami  Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur.Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da verilerek okuyucun..
1.119,00TL
Seda Orta  Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim ve Yüce MealiSatır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da ver..
949,90TL
Seda Orta Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı..Harekeler ait oldukları harflerin hemen altında ya da üstünde sıralanmış, özellikle okumaya yeni başlayanlar hareke karışıklıklarına meydan vermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Sayfa üs..
949,00TL
Seda Hafız Boy Kabe'li Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim  Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı.. Harekeler ait oldukları harflerin hemen altında ya da üstünde sıralanmış, özellikle okumaya yeni başlayanlar hareke karışıklıklarına meydan vermeyecek şekilde düzenlenmiş..
874,90TL
 SEDA ÇANTA BOY FERMUARLI KAPLI KURANI KERİM  Okuması Çok Kolay Bilgisyar Hattı 2 Renk Ofset Baskı 1. Hamur Şamua Kağıt 624 Sayfa ..
809,90TL
Seda Cami  Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim ve Yüce Meali  Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da..
1.199,00TL
Seda Cami  Boy Bilgisayar Hatlı Kuran'ı Kerim Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için arttırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur.Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da verilerek okuyucun..
1.124,90TL
Rahle Boy Mühürlü Kuran-ı Kerim Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüMilyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanOkuması çok kolay bilgisayar hatlı2 Renk Ofset BaskıKırmızı ve Yeşil renklerinde cilt baskılı20*28 cm Ebat616 SayfaÜr..
1.124,90TL
Rahle Boy Kur'an-ı Kerim Meali    Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve Mühürlü Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan Okuması çok kolay bilgisayar hatlı 2 Renk Ofset Baskı 20 X 28 cm Ebat 624 Sayfa Ürün Adet Ağırlığı :..
1.124,90TL
Mühürlü Rahle Boy Kuran  2 Renk Kabe Desenli KapakDiyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüMilyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanQR Kod ve Kalem Kur'ân kod teknolojisi (Cep telefonu ile Kur'ân dinleme ve AYFA Kalemi ile Kur'ân d..
1.124,90TL
 Rahle Boy Gül Desenli Renkli Kuran-ı Kerim Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat         Kurulun dan Onaylı ve MühürlüMilyonlarca insanın Kur' ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanOkuması çok kolay bilgisayar hatlıGül desenli özel tasarımÖzellikle gen..
1.124,90TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Mavi - Pembe Renk Orta Boy1.Hamur Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 4 Renk Baskı...Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı...Okuyucularımızın Kur'an-ı Kerime Olan ilgisini ve sevgisini arttırmak için pembe ve mavi renklerde tasarlanmıştır..
949,90TL
Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Mavi Pembe Renk Orta Boy1.Hamur Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 4 Renk Baskı...Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı...Okuyucularımızın Kur'an-ı Kerime Olan ilgisini ve sevgisini arttırmak için pembe ve mavi renklerde tasarlanmıştır....
949,00TL
Orta Boy Mühürlü Kur'an-ı KerimDiyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüHafızlara yönelik müteşabih ayetlerin cüz cüz olarak işaretlenmesiMilyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanOkuması çok kolay bilgisayar hatlı2 Renk Ofset Baskı17,5*..
949,00TL
   Orta Boy Gül Desenli Renkli Kuranı KerimDiyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüMilyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanOkuması çok kolay bilgisayar hatlıGül desenli özel tasarımÖzellikle gençlere hitap eden renk&nbs..
949,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 47 (2 Sayfa)

    İsteyenler için perakende talep edenler için toplu halde satışa çıkarılan toptan kuran-ı kerim modelleri her evde bulunması gereken nadide bir kalite ile birlikte imal edilmektedir. Çeşitli türleri ve ürün özellikleri bulunmaktadır. İsteyen herkes telefon hatlarını ya da Whatsapp bağlantılarını kullanarak toptan kuran-ı kerim siparişi verebilir.       

Toptan Kuran-ı Kerim Modelleri ve Fiyatları

Hafız Boy Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            Hafız boyda satılan toptan kuran-ı kerim fiyatları taksitli ödeme seçenekleri ile birlikte her bütçeye uygun bir yapıdadır. Bilgisayar hatlı olduğu için okuması son derece kolay ve pratik ölçülerde sağlanabilir. 100 adet toplu paketler halinde satılan bu kitaplar yeşil ve kırmızı cilt renklerine sahiptir. Evlerin salonları, vitrinleri ve ibadet alanları için idealdir.

 

 Kabeli Kuran-ı Kerim Modelleri

 

            21 cm ebadına sahip olan bu Kuran-ı Kerim çeşitleri dünya çapında en kolay okunan yazı stiline sahip bilgisayar hatları kullanılarak imal edilmektedir. Her yaşta bayanın ve erkeğin rahatlıkla okuyabileceği punto büyüklüğüne sahiptir. Bilhassa okumaya yeni başlamış ve hatim olma yolunda ilerleyen genç kişiler için de uygun hareke karışıklıklarından tamamen uzaktır. 1. kalite Şamua kağıdı kullanılarak üretilen bu kitaplar bir kere satın aldıkları takdirde uzun yıllar boyunca tek kılavuz kitap olarak değerlendirilebilir ve de okunabilir. Aynı zamanda üzerinde lüks bez cildi de bulunuyor. Bununla birlikte 2 şehrazesi de içerisinde mevcuttur. İndirilme zamanlarına göre yazılmış olan bu kitaplarda surenin adı ve ayet sayısı gibi temel bilgiler de sayfa başında okuyuculara rehberlik etmektedir.

 

 Toptan Kuran-ı Kerim Satın Al

 

            Camiler için özel olarak imal edilmiş cami boy Kuran-ı kerim eserleri bu kategoride yer alıyor. Diğer modellerden farklı olarak içerisinde tecvid de yer almaktadır. Tecvid 14 ayrı renk ile renklendirilmiştir. Lüks kağıt ve termo deri seçenekleri ile birlikte her camide bulunması gereken bu kitaplar da toplu ya da taneli bir şekilde satın alınabilir. Stokta olup olmadığı kontrol edildikten sonra online olarak siparişi tamamlanan bu eserlerin toplu alımlarında indirimler de söz konusu olabilmektedir. Hem cami boy hem de kabeli Kuranlar dahil olmak üzere tüm ürünler için toptan kuran-ı kerim satın al seçeneğine tıklamak yeterli olmaktadır.