Menu
Your Cart

41 Yasin

   BİLİGİSAYAR YAZILIMLI ARAPÇA,TÜRKÇE OKUNUŞ VE MEALİ İLE BİRLİKTE ÜÇLÜ YAZILIMLIDIR.KOLAY OKUNUŞLU OLUP ELMALILI M.HAMDİ YAZIR MEALİDİR.YASİN,MÜLK,NEBE,SECDE,FETİH,VAKIA,RAHMAN,CUMA,KIYAMET,NAZİAT,DUHAN,KEHF VE KISA NAMAZ SURELERİ İLE BİRLİKTE SURELERİN FAZİLETLERİNİ İÇERİR.CEMİYETL..
399,00TL
BİLGİSAYAR YAZILIMLI TÜRKÇE OKUNUŞ VE MEALİ İLE BİRLİKTE ÜÇLÜ YAZILIMLIDIR.ELMALILI M.HAMDİ YAZIR MEALİDİR.İÇERİĞİNDE YASİN,AMME,MÜLK,VAKIA,CUMA VE KISA NAMAZ SURELERİBİRLİKTE KISA DUALAR VARDIR.MEVLİD VE CEMİYETLERİNİZ İÇİN DEĞERLİ BİR ARMAĞANDIRÖLÇÜ:12*16 CM..
299,00TL
KUR'AN-I KERİM'DEN SURELER  YASİN-İ ŞERİF İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ MÜLK SURESİ NEBE SURESİ SECDE SURESİ ..
99,00TL
Rahle Boy İri Yazılı Yasin Kitabı - Arapça - 10 AdetKUR'AN-I KERİM'DEN SURELER  YASİN-İ ŞERİF İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ MÜLK SURESİ NEBE SURESİ ..
899,00TL
Cami Boy 41 Yasin Arapça - Fihristli                      ..
119,00TL
KUR'AN-I KERİM'DEN SURELER  YASİN-İ ŞERİF İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ MÜLK SURESİ NEBE SURESİ SECDE SURESİ ..
119,00TL
Rahle Boy 41 Yasin Türkçeli - Fihristli      Mevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. ..
99,00TL
Yasin Kitapları kategorimizde ki   Çift Güllü Yasini Şerif Orta Boy - 10 Adet Yasin Kitabının içeriği şöyledir;ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Önsöz - Nazar duası - Yasin-i şerif - Kurban duası - Yasin-i şerif duası - Mübin duası - Duhan suresi - Rahman suresi - Kıyame suresi ..
499,00TL
Yasin Kitapları kategorimizde ki   4444 Dua Yasini Şerif Amme Ve Tebareke Sureleri Yasin Kitabının içeriği şöyledir;ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Önsöz - Nazar duası - Yasin-i şerif - Kurban duası - Yasin-i şerif duası - Mübin duası - Duhan suresi - Rahman suresi - Kıyame su..
89,00TL
Yasin Kitapları kategorimizde ki   4444 Dua Yasini Şerif Amme Ve Tebareke Sureleri Yasin Kitabının içeriği şöyledir;ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Önsöz - Nazar duası - Yasin-i şerif - Kurban duası - Yasin-i şerif duası - Mübin duası - Duhan suresi - Rahman suresi - Kıyame s..
99,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Dua etmek manevi olarak ferahlığa ulaşabilmenin en bilinen ve en huzurlu yoludur. Allaha yönelmek için, sıkıntılardan kurtulmak için, işlerin rast gitmesi için, hayırlı eş ve aile için dua edilmesi en bilinen örneklerden bazılarıdır. Dua etmenin pek çok yolu olduğu gibi ülkemizde aracı olarak en çok kullanılan 41 yasinlerdir. Özellikle mevlüt cemiyetlerinde yasin kitaplarından sıkça faydalanılmaktadır. Yasin kitapları sırası ile pek çok önemli sureyi içinde barındıran kitaplardır. Aynı zamanda 41 yasin kitapları Türkçe duaları da içinde barındıran önemli kaynaklardandır.

41 Yasin Çeşitleri ve Fiyatları

41 yasin kitaplarının en büyük avantajı kitap içerisinde okunacak surenin hem Türkçe hem de arapça okunuşunun bulunmasıdır. Günümüzde herkes arapça okunuş bilmediği için sureleri Türkçe yazıdan arapça okumak isteyenlere özel olarak hazırlanan surelerin Türkçe okunuşları da bu açıdan faydalı olmaktadır. Yasin kitaplarının pek çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle görmekte zorlanan kişiler için iri yazılı olanları daha sık tercih edilmektedir. Boyut olarak çanta boy, orta boy, rahle boy ve cep boy yasin kitapları tercihinize sunulmaktadır.

Yasin kitaplarının içerisinde ortak şekilde yasin suresi, nebe suresi, duhan suresi, rahman suresi, Cuma suresi, naziat suresi, esma’ul hüsna, mülk suresi, secde suresi, fetih suresi, kıyamet suresi, vakıa suresi ve en çok bilinen ve okunan kısa sureler, okunuşları ve mealleri bulunmaktadır. Tüm mealler ve okunuşlar bakanlık tarafından onaylı çeviriler ve okunuşlardır. Hata yapmanızı en aza indirecek şekilde basımı yapılmaktadır. Yazılar okunaklı ve anlaşılırdır. Yıpranmanın en aza indirgenebilmesi için tüm 41 yasin kitapları özel olarak ciltlenmektedir.

Çağrı olarak biz, yasin kitaplarının kıymetli yerine yakışır şekilde pek çok 41 yasin çeşidinin tercihinize sunmaktayız. Dilerseniz cep boy satın alarak cebinizde taşıyarak dilediğiniz yerde taşıyabilir, dilerseniz çanta boy satın olarak yine dilediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Rahle boy 41 yasin kitaplarımız mevlüt cemiyetlerinde rahatlıkla okuyabilmeniz için özel olarak üretilmektedirler. Dilerseniz tüm yasin kitaplarımızı mağazalarımızda da inceleyebilirsiniz.

41 yasin kitaplarımız her yaştan insanın rahatlıkla okuyabilmesi için tasarlanmışlardır. Sırası kuran’ı kerim sırasına göre düzenlenmiştir. Dilerseniz mealli ve okuşlu olan çeşitlerini tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz yalnızca arapça yazılışlı olanlarını da tercih edebilirsiniz. 41 yasin kitaplarımızın aynı zamanda farklı boyları da bulunmakta olup tüm 41 yasin kitaplarımız birinci sınıf kağıtlara basılarak üretilmektedir. Bilgisayar hatlı 41 yasin kitaplarımız sayesinde hatasız okuma yapabilirsiniz. 

41 Yasin Satın Al

41 yasin kitaplarımızı whatsapp sipariş hatlarımızdan siparişl edebileceğiniz gibi, telefonla sipariş hatlarımızdan da sipariş edebilir, online ödeme sisteminden faydalanabilirsiniz. Toplu alımlarda ise indirimli uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz siz sipariş ettikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup bildireceğiniz adrese kargo ile teslim edilmektedir. Tüm 41 yasin kitabı alışverişlerinizde taksitli alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 100 tl ve üzeri siparişlerinizde ise kargo ücreti talep edilmemektedir.