Menu
Your Cart

Toptan Yasin Kitabı

Ölçü 16X24 CmYasin 192 Yapraktır1.Hamur Kağıttır Bilgisayar Hatlı Transkripli Türkçe Okunuşlu İri Yazılımlıdır Qr Kodludur  İçerisinde Yasin Vakia Cuma Mülk Nebe Fetih , Diğer Kısa Sureler Ve Namaz Duaları  MevcutturElmalı Hamdi Yazır  Meali Ve Arapçaların Türkçe Okunuş..
89,00TL
2.Hamur Kağıttır Bilgisayar HatlıdırQr Kodludur içerisinde Yasin Vakia Cuma Mülk Nebe Fetih , Diğer Kısa Sureler ve Namaz Duaları  MevcutturElmalı Hamdi Yazır  Meali ve Arapçaların Türkçe Okunuşu ile 3 Fonksiyonlu Yasin i Şeriftirİstenildiğinde İsme Özel Olarak Hazırlanabilir ..
49,00TL
2.Hamur Kağıttır Bilgisayar Hatlı iri YazılımlıdırQr Kodludur  içerisinde Yasin Vakia Cuma Mülk Nebe Fetih , Diğer Kısa Sureler ve Namaz Duaları  MevcutturElmalı Hamdi Yazır  Meali ve Arapçaların Türkçe Okunuşu ile 3 Fonksiyonlu Yasin i Şeriftiriİstenildiğinde İsme Özel Olar..
69,00TL
Yasin 128 Yapraktır1.Hamur Kağıttır Bilgisayar Hatlı iri YazılımlıdırQr Kodludur  içerisinde Yasin Vakia Cuma Mülk Nebe Fetih , Diğer Kısa Sureler ve Namaz Duaları  MevcutturElmalı Hamdi Yazır  Meali ve Arapçaların Türkçe Okunuşu ile 3 Fonksiyonlu Yasin i Şeriftirİstenildiği..
79,00TL
Hafız Boy Lafızlı Yasin Lacivert - 10 Adet14*20128 Yaprak1.Kalite Şamua Kağıtİçerisinde Yasin Mülk Nebe Vakıa Cuma Sureleri Kısa Sureler Ve Dualar VardırBüyük İri Yazılıdır..
99,00TL
Hafız Boy Lafızlı Yasin Kırmızı - 10 Adet14*20128 Yaprak1.Kalite Şamua Kağıtİçerisinde Yasin Mülk Nebe Vakıa Cuma Sureleri Kısa Sureler Ve Dualar VardırBüyük İri Yazılıdır..
99,00TL
Hafız Boy Lafızlı Yasin Bordo - 10 Adet14*20128 Yaprak1.Kalite Şamua Kağıtİçerisinde Yasin Mülk Nebe Vakıa Cuma Sureleri Kısa Sureler Ve Dualar VardırBüyük İri Yazılıdır..
99,00TL
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFTül Kese İçinde Tesbih, Yasini Şerif Açıklamalı ve Mealli Çanta Boy - Yeşil - 10 Adet Mevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. ..
59,00TL
Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Yeşil - 10 Adet Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Yeşil - 10 Adet
Çok Satan
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Yeşil - 10 Adet 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 SayfaPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Ye..
59,00TL
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Pembe - 10 Adet. 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 SayfaPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - P..
59,00TL
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mavi - 10 Adet. 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 SayfaPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Ma..
59,00TL
Sure Yayınları Çanta Boy Yasin Kitabı - 10 Adet Sure Yayınları Çanta Boy Yasin Kitabı - 10 Adet
Çok Satan
Yasini Şerif 80 Yaprak Kelime Mealli Türkçe Okunuşlu Renli Yapraklı Ebat: 11X15cmSure Yayınları Çanta Boy Yasin Kitabı - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir..
32,50TL
Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mor - 10 Adet Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mor - 10 Adet
Çok Satan
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mor - 10 Adet 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 Sayfa ..
59,00TL
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFTül Kese İçinde Tesbih Yasini Şerif Açıklamalı ve Mealli Çanta Boy - 10 Adet. Mevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. 2. Hamur..
59,00TL
Fetih Yayınları Çanta Boy Açıklamalı Fihristli Toptan Yasin Kitabı - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri ..
129,00TL
Fetih Yayınları Orta Boy Fihristli Açıklamalı Yasin Kitabı - 10 Adet. Mevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri Fetih Yayınları Or..
79,00TL
Fetih Yayınları Ciltli Açıklamalı Orta Boy Yasin Kitabı - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. ELMALILI M.HAMDİ YAZIR YASİN  ..
140,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Cami Boy - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ür..
179,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Rahle Boy - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri&..
129,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Orta Boy - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikl..
99,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Çanta Boy - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellik..
99,00TL
Ekonomik 41 Yasin Kitabı - Orta Boy 10 Adet Ekonomik 41 Yasin Kitabı - Orta Boy 10 Adet
Çok Satan
Ekonomik 41 Yasin Kitabı - Orta Boy 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, 8..
39,00TL
Ucuz 41 Yasin Kitabı - Cep Boy - 10 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, 192 ..
39,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)

Ramazan Ayı içerisinde, mezar ziyaretlerinde ve dini bayramlarda okunan toptan yasin modelleri her evde bulunması gereken bir diğer üründür. Genelde Kuran-ı Kerim ile birlikte satın alınan toptan yasin kitapları Türkçe mealli olarak satışa çıkarılmaktadır.

 Toptan Yasin Kitabı Modelleri ve Fiyatları

 Mevlüt ve Kabir Ziyaretleri İçin Yasin

 

            Hem çeşitli dini vecibeler doğrultusunda gerçekleştirilen mevlütler hem de mezar ziyaretleri için okunacak duaları içerisinde barındıran Yasin-i Şerifler bu kategoride yeni sahiplerini bekliyor. Orta boy ebatlarında üretilen bu Yasinler her çantaya sığacak standart ölçülere sahiptir. Aynı zamanda içerisinde hane içlerinde ve iş yerlerinde bereketi getirecek olan özel bir dua da yer alıyor. Bununla birlikte çeşitli sıkıntıların giderilmesi için ek bir dua da bu kitapların içerisinde mevcuttur. Hem Arapça hem de Türkçe okunuşlu olduğu için çift yönlü okumaları olanaklı kılmaktadır. İçinde yer alan diğer sureler sırası ile Fatiha suresi, Hatim Duası, Salat-ı Tefriciye ve de Namazda okunan tüm surelerdir.

 

Toptan Yasin Kitabı Satın Al

 

            İçerisinde Şerif Amme ve Tebareke surelerini de bulunduran Orta boy Yasini Şerigler bu kategoride yer almaktadır. Önsöz okunarak kitap hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Kurban Bayramında okunabilecek Kurban Duası da bu orta boy ebatlarında üretilen Yasini Şeriflerin içerisinde yer alan dualardan bir diğeridir. Cehennemden kurtulmak için dualar ve de haksız yere hapse girenin içerisine halas duyguları veren dualar da bu çok yönlü kitabın içerisinde bulunur. Ek olarak kudur, çevirgel ve Kenzül Arş ile birlikte sahiplerine geniş çaplı dualar sunmaktadır. Bu modeldeki Yasin-i Şerifleri de toptan yasin satın al seçeneğine tıklayarak satın almak online olarak mümkündür.

 

 Bilgisayar Hatlı Yasin Modelleri

 

            Dünyanın en kolay okunuşu olarak kabul edilen bilgisayar hatları ile yazılmış olan Yasin modelleri sepete eklenerek bir ya da iki iş günü içerisinde verilen adreslere teslim edilmektedir. İri yazılı olduğu için her yaşta kişinin rahat bir şekilde zorlanmadan okumasını mümkün kılmaktadır. Toplamda 160 sayfadır. Elmalılı Hamdi Yazır'ın Türkçe meali içerisinde yer alır. 1. kalite Şamua kağıdından üretilen toptan yasin fiyatları indirimde olup her bütçeye uygundur.