Menu
Your Cart

Toptan Yasin Kitabı

Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mavi Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mavi
Çok Satan
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİF2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 SayfaPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mavi ürünümüzle ilgili tesbih kutusu toptan, tesbih kutusu kadife, duvara monte tesbih kut..
7,50TL
Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Pembe Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Pembe
Çok Satan
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİF2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 SayfaPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Pembe ürünümüzle ilgili tesbih kutusu toptan, tesbih kutusu kadife, duvara monte tesbih ku..
7,50TL
Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Yeşil Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Yeşil
Çok Satan
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİF2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 SayfaPleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Yeşil ürünümüzle ilgili tesbih kutusu toptan, tesbih kutusu kadife, duvara monte tesbih ku..
7,50TL
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 Say..
7,50TL
Seda Yayınları Bilgisayar Hatlı Fihristli Türkçe Okunuşlu Toptan Yasin Kitabı Çanta Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir...
199,00TL
Seda Yayınları Bilgisayar Hatlı Fihristli Türkçe Okunuşlu Toptan Yasin Kitabı Orta Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. ..
225,00TL
Ucuz 41 Yasin Kitabı - Cep Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, 192 ..
87,50TL
Ekonomik 41 Yasin Kitabı - Orta Boy 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, 8..
87,50TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Çanta Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri&..
175,00TL
Rahle Boy İri Yazılı Yasin Kitabı - ArapçaKUR'AN-I KERİM'DEN SURELER  YASİN-İ ŞERİF İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ MÜLK SURESİ NEBE SURESİ S..
20,00TL
Ayfa Yayınları Orta Boy İri Yazılı Arapça Yasin KitabıKUR'AN-I KERİM'DEN SURELER  YASİN-İ ŞERİF İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ MÜLK SURESİ NEBE SURES..
15,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Cami Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ür..
349,00TL
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİFMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. 2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 Say..
7,50TL
Fetih Yayınları Ciltli Açıklamalı Orta Boy Yasin Kitabı - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. ELMALILI M.HAMDİ YAZ..
249,00TL
Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mor Pleksi Kutu İçinde Tesbih ve Yasini Şerif Açıklamalı Mealli Çanta Boy - Mor
Çok Satan
ÇANTA BOY BİLGİSAYAR HATLI YASİN-İ ŞERİF2. Hamur Kağıt, Karton Kapak, Mor, Mavi Pembe ve Yeşil Renk seçenekleriEbat: 17x13cm128 Sayfa ..
7,50TL
Mevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri Fetih Yayınları Orta Boy Fihristli Açıklamalı Yasin Kitabı - 25 Adet ELMALILI M.HAMDİ YA..
149,00TL
Fetih Yayınları Çanta Boy Açıklamalı Fihristli Toptan Yasin Kitabı - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellik..
225,00TL
Sure Yayınları Çanta Boy Yasin Kitabı 25 Adet Sure Yayınları Çanta Boy Yasin Kitabı 25 Adet
Çok Satan
Yasini Şerif 80 Yaprak Kelime Mealli Türkçe Okunuşlu Renli Yapraklı Ebat: 11X15cmSure Yayınları Çanta Boy Yasin KitabıMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. ..
69,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Orta Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri&n..
225,00TL
Merve Yayınları İri Yazılı Elmalılı Hamdi Yazır Bilgisayar Hatlı 41 Yasin Rahle Boy - 25 AdetMevlüt ve Cemiyetleriniz için isteyen müşterilerimize doğum tarihi, vefat tarihi, merhum merhume ruhuna fatiha gibi sticker yazılar üzerine yapıştırılmak üzere hediyemizdir. Ürün Özellikleri&..
275,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Ramazan Ayı içerisinde, mezar ziyaretlerinde ve dini bayramlarda okunan toptan yasin modelleri her evde bulunması gereken bir diğer üründür. Genelde Kuran-ı Kerim ile birlikte satın alınan toptan yasin kitapları Türkçe mealli olarak satışa çıkarılmaktadır.

 Toptan Yasin Kitabı Modelleri ve Fiyatları

 Mevlüt ve Kabir Ziyaretleri İçin Yasin

 

            Hem çeşitli dini vecibeler doğrultusunda gerçekleştirilen mevlütler hem de mezar ziyaretleri için okunacak duaları içerisinde barındıran Yasin-i Şerifler bu kategoride yeni sahiplerini bekliyor. Orta boy ebatlarında üretilen bu Yasinler her çantaya sığacak standart ölçülere sahiptir. Aynı zamanda içerisinde hane içlerinde ve iş yerlerinde bereketi getirecek olan özel bir dua da yer alıyor. Bununla birlikte çeşitli sıkıntıların giderilmesi için ek bir dua da bu kitapların içerisinde mevcuttur. Hem Arapça hem de Türkçe okunuşlu olduğu için çift yönlü okumaları olanaklı kılmaktadır. İçinde yer alan diğer sureler sırası ile Fatiha suresi, Hatim Duası, Salat-ı Tefriciye ve de Namazda okunan tüm surelerdir.

 

Toptan Yasin Kitabı Satın Al

 

            İçerisinde Şerif Amme ve Tebareke surelerini de bulunduran Orta boy Yasini Şerigler bu kategoride yer almaktadır. Önsöz okunarak kitap hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Kurban Bayramında okunabilecek Kurban Duası da bu orta boy ebatlarında üretilen Yasini Şeriflerin içerisinde yer alan dualardan bir diğeridir. Cehennemden kurtulmak için dualar ve de haksız yere hapse girenin içerisine halas duyguları veren dualar da bu çok yönlü kitabın içerisinde bulunur. Ek olarak kudur, çevirgel ve Kenzül Arş ile birlikte sahiplerine geniş çaplı dualar sunmaktadır. Bu modeldeki Yasin-i Şerifleri de toptan yasin satın al seçeneğine tıklayarak satın almak online olarak mümkündür.

 

 Bilgisayar Hatlı Yasin Modelleri

 

            Dünyanın en kolay okunuşu olarak kabul edilen bilgisayar hatları ile yazılmış olan Yasin modelleri sepete eklenerek bir ya da iki iş günü içerisinde verilen adreslere teslim edilmektedir. İri yazılı olduğu için her yaşta kişinin rahat bir şekilde zorlanmadan okumasını mümkün kılmaktadır. Toplamda 160 sayfadır. Elmalılı Hamdi Yazır'ın Türkçe meali içerisinde yer alır. 1. kalite Şamua kağıdından üretilen toptan yasin fiyatları indirimde olup her bütçeye uygundur.