Menu
Your Cart

Elektronik ve Oyuncaklar

 KONTROL EDİLEBİLİR.VE ÇOCUKLARIN SEVEBİLECEĞİ BİR HEDİYEDİR...
89,00TL
HEM SAAT HEM CÜZDAN GÜZEL BİR HEDİYELİKTİR 6-12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİNDİR...
20,00TL
Çocukların dini bilgileri ve özellikle de namaz kılmayı erken yaşlarda öğrenmeleri, ahlaki ve karakter gelişimleri üzerinde olumlu etkiler bırakacaktır. Namaza İlk Adım sesli kitabını, namazla ilk tanışmayı mümkün olduğu kadar sıcak ve sempatik bir hale getirmeye çalıştık. Direkt bilgi aktarmak yeri..
59,00TL
Sevgili anne ve babalar; "Sesli Elif Ba" adlı bu çalışma, çocuklarımıza kitabımız Kur'an-ı Kerim'i öğretmek için ilk adımdır. Görsel ve sesli içeriğiyle çocuk algısına yönelik hazırlanmıştır. ..
49,00TL
 ÇOCUKLAR İÇİN HEM SAAT HEM CÜZDAN GÜZEL BİR HEDİYELİKTİR 6-12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİNDİR...
20,00TL
ÇOCUKLAR İÇİN GÜZEL BİR HEDİYEDİR KARIŞIK RENGARENK ÇEŞİT ÇEŞİT MODELLER VARDIR...
25,00TL
*Devenin Yeleleri Kuyruğu ve Paçaları Orijinal Yün Süslemelidir.*Boynunda Ufak  Şirin Bir Zil Vardır.*Hörgücünde Gerçeğine Benzetilmiş Heybesi Vardır.*Yere koyduğunuzda Dik Durur.*İçi Elyafla Doldurulmuştur*Hafiftir.*Kanserojen Madde İçermez.*Çocuklarımıza Alabileceğimiz Çok Güzel Bir Hediyedir..
15,00TL
Dualar, Ayetlerle dolu bu eğitici Laptop ile çocuklarınızın temel din eğitimini sağlayabilirsiniz. ..
49,00TL
Dualar, Ayetlerle dolu bu eğitici Laptop ile çocuklarınızın temel din eğitimini sağlayabilirsiniz. ..
49,00TL
KUMANDAYLA YÖNLENDİRİLİR.ÇOCUKLAR İÇİN GÜZEL BİR HEDİYEDİR ..
89,00TL
 ÇOCUKLAR İÇİN HEM SAAT HEM CÜZDAN GÜZEL BİR HEDİYELİKTİR 6-12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİNDİR...
20,00TL
Ahşap KılıçÖZELLİKLER:Ahşaptan Üretilmiştir.Ahşap Kılıç ürünümüzle ilgili ahşap kılıç oyuncak, tahta kılıç, plastik balta, tahta balta fiyatları, oyuncak balta nasıl yapılır, oyuncak kılıç, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Ahşap Kılıç değilse bize ulaşın lütfen size yardımcı olalım..
10,00TL
Ahşap KarambitÖZELLİKLER:Ahşaptan Üretilmiştir.Üç Farklı Renk Seçeneği.NOT:Siparişiniz de İstediğiniz Rengi Seçiniz.Ahşap Karambit Yeşil ürünümüzle ilgili plastik karambit, gerçek karambit, karambit fiyat gercek, tahta karambit cs go, tahta karambit fiyatları, karambit oyuncak, karambit tahta oyunca..
10,00TL
Sarı Ahşap KarambitÖZELLİKLER:Ahşaptan Üretilmiştir.Üç Farklı Renk Seçeneği.NOT:Siparişiniz de İstediğiniz Rengi Seçiniz.Ahşap Karambit Sarı ürünümüzle ilgili plastik karambit, gerçek karambit, karambit fiyat gercek, tahta karambit cs go, tahta karambit fiyatları, karambit oyuncak, karambit tahta oy..
10,00TL
Kahverengi Ahşap KarambitÖZELLİKLER:Ahşaptan Üretilmiştir.Üç Farklı Renk Seçeneği.NOT:Siparişiniz de İstediğiniz Rengi Seçiniz.Ahşap Karambit Kahverengi ürünümüzle ilgili plastik karambit, gerçek karambit, karambit fiyat gercek, tahta karambit cs go, tahta karambit fiyatları, karambit oyuncak, karam..
10,00TL
Ahşap BaltaÖZELLİKLER:Ahşaptan Üretilmiştir.Ahşap Balta ürünümüzle ilgili ahşap balta oyuncak, tahta kılıç, plastik balta, tahta balta fiyatları, oyuncak balta nasıl yapılır, oyuncak kılıç, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Ahşap Balta değilse bize ulaşın lütfen size yardımcı olalım..
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Uygun fiyatlarla satışa çıkarılan oyuncak modelleri birçok farklı seçeneğe ayrılıyor. Bu seçeneklerin başında çocukların hayran olduğu çizgi film karakterleri yer almaktadır. Her üründe çeşitli indirimler ve kampanyalı fiyatlar söz konusudur.


Elektronik Ve Oyuncaklar Modelleri ve Fiyatları

 Çocuk Saat- Cüzdan Setlerinde Çizgi Film Modelleri

  Alıcılar oyuncak satın al seçeneğine tıklayarak çizgi film tasarımlarına ev sahipliği yapan cüzdan setlerine göz atabilir. İki ana çeşidinde Süperman ve Batman gibi kahramanların çizgili versiyonları bulunmaktadır. Bu ürünler 6 yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklar için uygundur.

  Özel ambalajları ile birlikte söz konusu adreslere iki iş günü içerisinde gönderilmektedir. Saatlerin rengi mavi olup tasarımları tamamen özgündür. Cüzdanların üzerinde dijital baskı ile çizgi film kahramanlarının görselleri yer almaktadır.

 Uzaktan Kumandalı Araba ve Ürün Özellikleri

  Bir diğer model uzaktan kumandası ile çalıştırılan araba modelleridir. Rengi beyazdır. İki yıllık bir garanti kapsamında satın alınabilir. Oynanmadığı zamanlarda özel kutusuna konularak rahatlıkla muhafaza edilebilir.

  Uzaktan kumandanın algılama kapasitesi metrelerce alanı kapsamaktadır. Şık ve özel tasarımlara sahip bu oyuncaklar çocukların eğlenceli vakit geçirmeni sağlamaktadır. Bavyera aslanı ve metropol tilkisi gibi farklı versiyonları da fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Kırmızı ve siyah gibi renk alternatifleri mevcuttur.

  Dokuzlu Araba Setleri ve Renk Seçenekleri

  İçerisinde dokuz farklı arabanın yer aldığı setler birçok farklı renge ev sahipliği yapıyor. Bu renkler sarı, kırmızı, mor ve yeşildir. Küçük olan arabalar az yer kaplar ve çoklu oyunlar için idealdir. Kategorilerde yer alan setli oyuncak fiyatları her cebe ve her bütçeye uygundur.

Yasin Okuyan Bebek ve Özellikleri 

 Yasin okuyan bebek modelleri kız ve erkek çocuklarına özel renklerde üretiliyor. Kızlar için kırmızı erkekler için yeşil ve mavi tonlarında renkleri bulunuyor. Hem Kuran-ı Kerim hem de İslam eğitimini destekleyen son derece nitelikli oyuncaklardır. Tek bir tuşuna basarak Yasin okuması sağlanabilir. Dua etmesinin yanında ilahi de söylemektedir. Tuşuna basılarak okuduğu dualar arasından geçiş yapılabilir. Din Kültürü eğitim serisi kapsamında özel üretim olan bu oyuncakların kahverengi olan çeşitleri de mevcuttur. Tıpkı diğer oyuncaklarda olduğu gibi özel kutusunda gönderiliyor.