Menu
Your Cart

Elektronik ve Oyuncaklar

Pati Tablet Çocuklar İçin Dini Bilgiler Ansiklopedisi 96 Fonksiyonlu Sesli Tablet Pati Tablet Çocuklar İçin Dini Bilgiler Ansiklopedisi 96 Fonksiyonlu Sesli Tablet
Stokta Yok
Müzik1 = Duayı İsm-i Azam - Esma-ül HüsnaMüzik2 = İlahi Teşekkür Ederim Allah'ımMüzik3 = İlahi İslam'ın Şartı BeşPati Tablet 3 Adet AAA Alkalin Pille Çalışır.Bu Ürün CE standartlarına Uygun Olarak Üretilmiştir. Rengi Resimdeki Gibidir.18 cm Yükseklik 24 Genişlik..
249,00TL
Yazılı ve Resimli Aynı Zamanda Sesli Dinlenebilen Hikaye Tabletidir.Her Rakkam Bir Sayfayı Okumaktadır.Ölçü 21x21 cmÇocuklarımıza Masal Anlamında Hem Dini Bilgileri Öğretecek Güzel Bir Üründür.Ürün Rengi Resmi Resimdeki Gibidir...
129,00TL
Yazılı ve Resimli Aynı Zamanda Sesli Dinlenebilen Hikaye Tabletidir.Her Rakkam Bir Sayfayı Okumaktadır.Ölçü 21x21 cmÇocuklarımıza Masal Anlamında Hem Dini Bilgileri Öğretecek Güzel Bir Üründür. Ürünün Rengi Resimdeki Gibidir...
129,00TL
Yazılı ve Resimli Aynı Zamanda Sesli Dinlenebilen Hikaye Tabletidir.Her Rakkam Bir Sayfayı Okumaktadır.Ölçü 21x21 cmÇocuklarımıza Masal Anlamında Hem Dini Bilgileri Öğretecek Güzel Bir Üründür. Ürün Rengi Resimde Belirtildiği Gibidir...
129,00TL
Yazılı ve Resimli Aynı Zamanda Sesli Dinlenebilen Hikaye Tabletidir.Her Rakkam Bir Sayfayı Okumaktadır.Ölçü 21x21 cmÇocuklarımıza Masal Anlamında Hem Dini Bilgileri Öğretecek Güzel Bir Üründür.Ürünün Rengi Resimde Belirtildiği Gibidir...
129,00TL
Yazılı ve Resimli Aynı Zamanda Sesli Dinlenebilen Hikaye Tabletidir.Her Rakkam Bir Sayfayı Okumaktadır.Ölçü 21x21 cmÇocuklarımıza Masal Anlamında Hem Dini Bilgileri Öğretecek Güzel Bir Üründür. Ürünün Rengi Resimde Belirtildiği Gibidir...
129,00TL
Yazılı ve Resimli Aynı Zamanda Sesli Dinlenebilen Hikaye Tabletidir.Her Rakkam Bir Sayfayı Okumaktadır.Ölçü 21x21 cmÇocuklarımıza Masal Anlamında Hem Dini Bilgileri Öğretecek Güzel Bir Üründür. Ürünün Rengi Resimde Belirtildiği Gibidir...
129,00TL
Talimli Sure ve Dualar ( Kendin Oku, Kaydet Dinle ) Ses Kayıt Özellikli *11 sure ve namaz dualarını talimli ezberleme *14 Sure Ayetelkürsi, Namaz Duaları Normal Okuma *Kendin Oku , Kendin Kaydet *İlahi 18 En 24 BoyÜrünün Rengi Resimdekiyle Aynıdır ..
249,00TL
Paket adeti 36'lıdırÇocuklar için verilebilen sevimli bir hediyedirFarklı renkleri vardırKanserojen içermez..
72,00TL
*Çocuklar için tasarlanmış olup,5ile 13 yaş grubuna uygun bilekliktir.*Bilekliğin boyutları kendiliğinden açılıp uzayabilir olduğundan standarttır.*Hac ve Umre hediyeliği olarak çocuklarıza verebileceğimiz güzel bir üründür.Renkli Açılabilir Tarz Çocuk Bileklik ürünümüzle ilgili çocuk bilezik modell..
49,00TL
Çocuklar İçin Güzel Bir Hediyedir Karışık Rengarenk Çeşit Çeşit Modeller Vardır...
49,00TL
Batmanlı Çocuk Saat Cüzdan Seti
Çok Satan
Çocuklar İçin Hem Saat Hem Cüzdan Güzel Bir Hediyeliktir 6-12 Yaş Arası Çocuklar İçindir...
39,00TL
Çocukların dini bilgileri ve özellikle de namaz kılmayı erken yaşlarda öğrenmeleri, ahlaki ve karakter gelişimleri üzerinde olumlu etkiler bırakacaktır. Namaza İlk Adım sesli kitabını, namazla ilk tanışmayı mümkün olduğu kadar sıcak ve sempatik bir hale getirmeye çalıştık. Direkt bilgi aktarmak yeri..
199,00TL
Oyuncak Fotoğraf Makinesi 10 Adet Oyuncak Fotoğraf Makinesi 10 Adet
Çok Satan
Mekke ve Medine'den fotoğraflar içeren, oyuncak fotoğraf makinesidir. Deklanşöre her basıldığında bir diğer fotoğrafı gösterir. ..
9,90TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Uygun fiyatlarla satışa çıkarılan oyuncak modelleri birçok farklı seçeneğe ayrılıyor. Bu seçeneklerin başında çocukların hayran olduğu çizgi film karakterleri yer almaktadır. Her üründe çeşitli indirimler ve kampanyalı fiyatlar söz konusudur.


Elektronik Ve Oyuncaklar Modelleri ve Fiyatları

 Çocuk Saat- Cüzdan Setlerinde Çizgi Film Modelleri

  Alıcılar oyuncak satın al seçeneğine tıklayarak çizgi film tasarımlarına ev sahipliği yapan cüzdan setlerine göz atabilir. İki ana çeşidinde Süperman ve Batman gibi kahramanların çizgili versiyonları bulunmaktadır. Bu ürünler 6 yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklar için uygundur.

  Özel ambalajları ile birlikte söz konusu adreslere iki iş günü içerisinde gönderilmektedir. Saatlerin rengi mavi olup tasarımları tamamen özgündür. Cüzdanların üzerinde dijital baskı ile çizgi film kahramanlarının görselleri yer almaktadır.

 Uzaktan Kumandalı Araba ve Ürün Özellikleri

  Bir diğer model uzaktan kumandası ile çalıştırılan araba modelleridir. Rengi beyazdır. İki yıllık bir garanti kapsamında satın alınabilir. Oynanmadığı zamanlarda özel kutusuna konularak rahatlıkla muhafaza edilebilir.

  Uzaktan kumandanın algılama kapasitesi metrelerce alanı kapsamaktadır. Şık ve özel tasarımlara sahip bu oyuncaklar çocukların eğlenceli vakit geçirmeni sağlamaktadır. Bavyera aslanı ve metropol tilkisi gibi farklı versiyonları da fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Kırmızı ve siyah gibi renk alternatifleri mevcuttur.

  Dokuzlu Araba Setleri ve Renk Seçenekleri

  İçerisinde dokuz farklı arabanın yer aldığı setler birçok farklı renge ev sahipliği yapıyor. Bu renkler sarı, kırmızı, mor ve yeşildir. Küçük olan arabalar az yer kaplar ve çoklu oyunlar için idealdir. Kategorilerde yer alan setli oyuncak fiyatları her cebe ve her bütçeye uygundur.

Yasin Okuyan Bebek ve Özellikleri 

 Yasin okuyan bebek modelleri kız ve erkek çocuklarına özel renklerde üretiliyor. Kızlar için kırmızı erkekler için yeşil ve mavi tonlarında renkleri bulunuyor. Hem Kuran-ı Kerim hem de İslam eğitimini destekleyen son derece nitelikli oyuncaklardır. Tek bir tuşuna basarak Yasin okuması sağlanabilir. Dua etmesinin yanında ilahi de söylemektedir. Tuşuna basılarak okuduğu dualar arasından geçiş yapılabilir. Din Kültürü eğitim serisi kapsamında özel üretim olan bu oyuncakların kahverengi olan çeşitleri de mevcuttur. Tıpkı diğer oyuncaklarda olduğu gibi özel kutusunda gönderiliyor.