Menu
Your Cart

Cami Levha Takımları

32cm çapında, Orta Boy, Cami Levha Takımı. 1. Kalite Plastik Malzemeden Üretilmiş Çerçeveli ve Önü Cam Kaplamalıdır.  8 parçadan oluşmaktadır. İçindeki parçalar:  - Allah (c.c)  - Hz. Muhammed  - Hz. Ebubekir  - Hz. Ömer  - Hz. Osman  - Hz. Ali..
2.749,00TL
35cm çapında, Orta Boy, Cami Levha Takımı. 1. Kalite Plastik Malzemeden Üretilmiştir. 8 parçadan oluşmaktadır. İçindeki parçalar:  - Allah (c.c)  - Hz. Muhammed  - Hz. Ebubekir  - Hz. Ömer  - Hz. Osman  - Hz. Ali  - Hz. Hasan  - Hz. Hü..
2.999,00TL
56cm çapında, Büyük Boy, Cami Levha Takımı. 1. Kalite Plastik Malzemeden Üretilmiş Çerçeveli ve Önü Cam Kaplamalıdır.  8 parçadan oluşmaktadır. İçindeki parçalar:  - Allah (c.c)  - Hz. Muhammed  - Hz. Ebubekir  - Hz. Ömer  - Hz. Osman  - Hz. Al..
8.999,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Bütün Müslümanları bir çatı altında toplayan Kabe, ilk cami özelliğine sahiptir. Maneviyatın zirveye çıktığı ve Müslümanların huzur kaynağı olan camilerimiz, bizim için çok değerlidir. Bütün dünya insanlarını bir araya getiren ve kardeşliğin simgesi olan camilerimiz, temiz, tertipli ve düzenli olmalıdır. Osmanlı dedelerimiz, en iyi malzemeyi ve en güzel eşyaları camilerde kullanmıştır. Osmanlılarda camiler sadece namaz kılma yeri değildi. Devlet ve halk işlerinin görüşüldüğü yerlerdi. Bu nedenle en güzel malzemeler ve en güzel süslemeler camilerde kullanıldı.


 Cami Levha Takımı Çeşitleri ve Fiyatları


            Günümüzde de en güzel dekor malzemeleri camilerde kullanılmaya devam etmektedir. Cami levha takımları bu kategoride en görkemli çalışmalardır. Allah, Muhammed, Ebu Bekir, Ömer, Osman, Ali, Hüseyin ve Hasan lafızları, itikadımızın simgeleridir. Ehli sünnetin önderleri olan bu imamların isimleri, özel olarak hazırlanmaktadır. Altın sarısı ve siyahın en güzel tonları bir arada kullanılmıştır. İki çeşit tasarım vardır. Çerçevesi altın sarısı olan ve iç tasarımı siyah renkli olan tasarımlar mevcuttur. Çerçevesi siyah olan ve kalkan gibi oval olan modeller de oldukça estetiktir.


 Cami Levha Takımı Satın Al


            Allah’ın evi olan camilerimiz, bütün ırkların kardeş olduğu bir mekandır. Cami levha takımları modelleri, bu kategoride farklılık göstermektedir. Caminin genel tasarımı ile uyumlu birçok model, bu kategoride tercih edilmektedir. Fiyatlandırma, malzemenin özelliğine ve boyutuna göre değişmektedir. Cami levha takımları fiyatları levhanın yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Takım olarak satılan ve ehli sünneti temsil eden halifelerin de isimlerinin bulunduğu bu tasarımlar, camilerin görünümünü güzelleştirmektedir. Allah lafzı, bu kategoride en önemli tasarımdır. En üstte Allah lafzı bulunmaktadır.


            Peygamberimiz (sav)’in adı da hemen altındadır. Dört halife, Hz. Hüseyin ve Hz. Hasan isimleri de bu kategoride camilerimizi süslemektedir. Silinebilen ve görsel özelliğini uzun süre koruyabilen bu tasarımlar, renk özelliğini uzun süre koruyabilir. Hat çalışmaları profesyoneldir. Özel baskı tekniği ile hazırlanan hatlar okunaklıdır. Hat sanatının en güzel şeklini bu levhalarda bulabilirsiniz. Genel anlamda camideki tasarımlarla birebir uyumlu olan bu levhalar, birinci sınıf tasarım özelliğine sahiptir. Bu levhaları ister yan yana montajlayın, ister daire şeklinde montajlayın. Bütün tasarım şekilleri ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Görsel özelliği uzun yıllar koruyabilen bu ürünler, cami hediyesi olarak satın alınabilir.