Menu
Your Cart

Hac Umre Yol İhtiyaçları

Yazma - Dikişli Eşarp Modeli Sarı 10 Adet Bursa Yazması - Çiçek Baskılı Tülbent 100x100cm Ebatındadır.  Bursa Yazması olarak bilinen baş örtüsü; özellikle her türlü cemiyette kadınlara hediye olarak verilmektedir.Düğün, mevlüt, çocuk mevlütü, sünnet mevlütü, doğum, kına gecesi, 40 mev..
59,00TL
Yazma - Dikişli Eşarp Modeli Mavi 10 Adet - Çiçek Baskılı Tülbent 100x100cm Ebatındadır. Bursa Yazması olarak bilinen baş örtüsü; özellikle her türlü cemiyette kadınlara hediye olarak verilmektedir.Düğün, mevlüt, çocuk mevlütü, sünnet mevlütü, doğum, kına gecesi, 40 mevlütü, 7 mevlütü gibi..
59,00TL
Yazma - Dikişli Eşarp Modeli Lacivert 10 Adet Bursa Yazması - Çiçek Baskılı Tülbent 100x100cm Ebatındadır. Bursa Yazması olarak bilinen baş örtüsü; özellikle her türlü cemiyette kadınlara hediye olarak verilmektedir.Düğün, mevlüt, çocuk mevlütü, sünnet mevlütü, doğum, kına gecesi, 40 mevlü..
59,00TL
Varak Baskı Simli Şal Desenli Örtü 50 Adet Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
600,00TL
Varak Baskı Simli Şal Desenli Örtü 25 Adet varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
350,00TL
Varak Baskı Simli Şal Desenli Örtü 100 Adet Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
1.000,00TL
Varak Baskı Simli Şal Desenli Örtü 10 Adet Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür. 110x110cm ölçülerindedir. Terletmez. Bursa imalatıdır...
150,00TL
Varak Baskı Simli Şal Desenli Örtü 1 Adet Varak baskı Desenli Pamuklu Örtüdür.110x110cm ölçülerindedir.Terletmez.Bursa imalatıdır...
20,00TL
Tül Şal ÖrtüTerletmez, Bursa imalatıdırSaçakları dökülmezÇok rahat bir kullanımı vardırÖlçüleri Boy 160 cm En 70 cm dir. ..
15,00TL
Tabanı Kaydırmazdır. Filelidir, Terletmez, Ayağı Sarar, Ortopediktir. Tavaf Esnasında Size Sorun Yaşatmaz. Hafiftir, Yer KaplamazRENK: Siyah l BeyazTavaf Patiği ürünümüzle ilgili tavaf patiği ceyo, tavaf patiği kadın, ortopedik tavaf patiği, tavaf patiği satın al, ceyo tavaf patiği en ucuz, tavaf pa..
19,00TL
Medine ipeği krep kumaştır 110x110cm'lik Kesinlikle kayma yapmaz Kırışma yapmaz Günlük hayatta, Umrede, Hacda rahatlıkla kullanabilirsiniz  ..
49,00TL
Siyah Terlik ürünümüzle ilgili siyah terlik bayan, siyah terlik erkek, siyah terlik kadın, topuklu terlik, trendyol siyah terlik, bambi terlik, lcw siyah terlik, siyah parmak arası terlik, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Siyah Terlik değilse bize ulaşın lütfen size yardımcı olalım..
89,00TL
   Gabardin kumaştan yapılmıştır. Gabardin Kumaş Nedir: Gabardin kumaş basit tanımıyla bir çeşit sık dokunmuş ince yünlü veya pamuklu kumaştır. Sağlam ve dayanıklı kumaşların yapımında kullanılır. Dimi örgüyle dokunmaktadır. Fakat çözgüsü veya atkısı normalden çok daha sık dokunm..
159,00TL
HAKİM YAKA KETEN ERKEK GÖMLEK  Hakim yakadır,  %100 Koton,  Rahat kesim,  Terletmez,  1 - 5 numara arası mevcuttur,  Gömleğin uzunluğu: 80cm    Beden - Vücut Endeksi: 1 Beden = 55-65kg 2 Beden = 65-75kg 3 Beden = 75-80kg 4 B..
59,90TL
HAKİM YAKA KETEN ERKEK GÖMLEK Hakim yakadır, %100 Koton, Rahat kesim, Terletmez, 1 - 5 numara arası mevcuttur, Gömleğin uzunluğu: 80cm  Beden - Vücut Endeksi:1 Beden = 55-65kg2 Beden = 65-75kg3 Beden = 75-80kg4 Beden = 80-85kg5 Beden = 85-95kg KETEN KUMAŞ..
59,90TL
Gezer Hac Umre Sandaleti Krem Renk - Erkek OrtopedikdirDeridirHac ve Umrede tavaf esnasında ayaklarınızı yormaz Koku yapmaz..
49,00TL
Sandalet - Hac Umre Sandaleti Kahverengi - Erkek OrtopedikdirDeridirHac ve Umrede tavaf esnasında ayaklarınızı yormaz Koku yapmaz..
79,00TL
Sandalet - Hac Umre Sandaleti Beyaz - Erkek OrtopedikdirDeridirHac ve Umrede tavaf esnasında ayaklarınızı yormaz Koku yapmaz..
79,00TL
Hac Umre Derisan Sandaleti - ErkekPoliüretan taban Antibakteriyel Ergonomik Hafiftir Ayak anatomisine uygun Dış mekan kullanımları için uygundur...
74,90TL
ERKEK UMRE PANTOLONU  Rahat kesimdir, %100 Kotondur, Ter yapmaz, Vücuda yapışmaz,  Belden-ayak bileğine uzunluğu: 111 cm   Beden - Vücut Endeksi: 1 Beden = 50-65kg 2 Beden = 65-75kg 3 Beden = 75-85kg 4 Beden = 85-90kg 5 Beden = 90-100kg KETEN KUMAŞ ÖZELLİĞİ..
275,00TL
   Pashmina Şal - Siyah - 10 Adet Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Siyah ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmina şa..
79,90TL
   Pashmina Şal - Pembe - 10 Adet Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Pembe ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmina şa..
79,90TL
   Pashmina Şal - Kırmızı - 10 Adet Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Kırmızı ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, pashmin..
79,90TL
   Pashmina Şal - Kahverengi - 10 Adet Pamuklu şaldır.160x70cm ölçülerindedir.Terletmez, kırışmaz, buruşmaz.Bursa imalatıdır.İdeal bir hediyelik üründür. Şal - Pashmina - Kahverengi ürünümüzle ilgili 100 pashmina şal, pashmina kaşmir şal, pashmina şal bursa, pashmina kalın şal, p..
79,90TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 187 (8 Sayfa)

Hac Umre Yol İhtiyaçları Çeşitleri ve Modelleri

            Hac veya Umreye gidecek insanlarda tatlı bir telaş vardır. Ne götürmeliyim, ne yemeliyim, ne içmeliyim, ne kadar para harcarım gibi sorular kafanızda belirir. Hiçbir şey unutmak istemezsin. Umre ziyaretinde eğer ilaçlar dışında her hangi bir şey unutursanız, her şeyi Mekke veya Medine’de bulmanız mümkündür. Bu sebeple fazla malzeme götürüp de orada kendinize yük etmeyin. Başlıca götürülecek hac umre yol ihtiyaçları şu şekilde sınıflandırabiliriz;

 Giyecekler

             Mekke de Medine de yaz ve kış mevsimlerinde devamlı sıcak olur. Bu sebeple alacağınız giyeceklerin yaz aylarına uygun ve açık renk aynı zamanda iç göstermeyen giyecekler olmasına dikkat ediniz. Medine’de ise hava akşam saatleri ve sabah namazı vakitlerinde serin olduğu için ince bir hırka almak yararınıza olacaktır.

 Sağlık Malzemeleri

             Hac, Umre yolculukları sürekli olarak hareketli bir şekilde geçer. Bundan dolayı yorgun kalma ve çeşitli rahatsızlıklarla karşılaşabilme ihtimalinizin olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Hem Mekke'de hem Medine’de fazlasıyla eczane mevcuttur. hac umre yol ihtiyaçları fiyatları Buna rağmen bulunmama ihtimalini de göz önüne alarak devamlı kullandığınız ilaçlarınız var ise yanınıza almanız sizin için iyi olur.

 İbadet İçin İhtiyaçlar

             Hac ve Umre seyahatine çıkacak olan kişiler şunu bilmelidir. Suudi Arabistan’da Riyal kullanılır. Türkiye’de bulunan bazı kişiler paralarını Türkiye’de Riyale çevirip de gidiyorlar. Eğer siz de bunu yaparsanız ne yazık ki zarara uğramış olursunuz. Çünkü eğer Türkiye’de Türk parasını Riyale çevirirseniz karşılık olarak alacağınız para, Arabistan’da yaptığınızda alacağınız paradan çok daha az olacaktır. Böylelikle zarar etmiş olursunuz. Ticari ve ekonomik olarak zarara uğramamak için paranızı Arabistan’da bozdurmanız yararınıza olur. hac umre yol ihtiyaçları satın al Bunun yanında, yanınıza Kuran-ı Kerim'i, seccadenizi, takke ve tesbihinizi, bununla birlikte not defteri, taş kesesi, iğne ve iplik gibi malzemeleri de beraberinizde götürmenizi öneririz. 

Hac Umre Yol İhtiyaçları Satın Al

            Hac veya Umre yolculuğuna hazırlık yapacaklar için akıldan çıkarılmaması gereken bir kural vardır, hafiflik. Valizinize koyacağınız her eşyada önemsemeniz gereken şey bu kuraldır. Peki hafiflik kuralı nedir? İki tane tırnak makasınızın büyük olanını değil küçük olanını, iki ceketiniz varsa da daha hafif olanı valize koymanız demektir. Çünkü valiziniz ne kadar hafif olursa, yolculuğunuz da sizin için aynı oranda hafif olacaktır.