Menu
Your Cart

Cami Malzemeleri

   Zigzag Desenli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan ..
20,00TL
Camiler için olan imsakiye ile aynı özelliklere sahiptir.Beş vakit namazın ezanını okuyabilir.Ramazan da sahura kalkmak için, sabah namazına kalmak için veya günün herhangi bir zamanında uyanmak için ezan okuyan alarm ayarlanabilir.Türkiye'deki 81 ilin namaz vakitleri o ile ait plaka kodu girilerek ..
549,00TL
Camiler için olan imsakiye ile aynı özelliklere sahiptir.Beş vakit namazın ezanını okuyabilir.Ramazan da sahura kalkmak için, sabah namazına kalmak için veya günün herhangi bir zamanında uyanmak için ezan okuyan alarm ayarlanabilir.Türkiye'deki 81 ilin namaz vakitleri o ile ait plaka kodu girilerek ..
449,00TL
Katlanabilir Tillo Plastik Rahle.  Açık Halde Plastik Rahle Ölçüleri:   Ön Yükseklik: 30cm  Arka Yükseklik: 38cm  Tabla Boyu: 37cm  Tabla Eni: 23cm    Katlanmış Haldeki Plastik Rahle Ölçüleri:  Uzunluk: 56 cm  Genişlik: 22cm  Eni: 4 cm..
50,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 27 cm x 21 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Siyah Tablet Ahşap Rahle ürünümüzle ilgili ahşap rahle imalatı, m..
74,00TL
   Gabardin kumaştan yapılmıştır. Gabardin Kumaş Nedir: Gabardin kumaş basit tanımıyla bir çeşit sık dokunmuş ince yünlü veya pamuklu kumaştır. Sağlam ve dayanıklı kumaşların yapımında kullanılır. Dimi örgüyle dokunmaktadır. Fakat çözgüsü veya atkısı normalden çok daha sık dokunm..
159,00TL
Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Orta)
Çok Satan
Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 55 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.  "Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Orta) ürünümüzle ilgil..
74,00TL
Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 45 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Küçük) ürünümüzle ilgili kuran..
74,00TL
Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 65 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle - (Büyük) ürünümüzle ilgili kuranı ..
90,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 35 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle (Mini) ürünümüzle ilgili ku..
60,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri: 21 cm x 75 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Yakma Desenli Ahşap Rahle (Battal) ürünümüzle ilgili k..
105,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 55 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Orta) ürünümüzle ilgili kuranı ke..
85,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 35 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Mini) ürünümüzle ilgili ayfa rahle..
65,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 18.5 cm x 45 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Küçük) ürünümüzle ilgili ahşap ra..
80,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 65 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır."Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Büyük) ürünümüzle ilgili kuranı ker..
95,00TL
Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 75 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır. Selçuklu Oymalı Ahşap Rahle (Battal) ürünümüzle ilgili cami market ra..
110,00TL
Sarık Bezi - Yeşil 3 Metre
Çok Satan
3 Metre boyunda, 1. Kalite Sarık Kumaşıdır. Genişlik : 30 cm..
15,00TL
Sarık Bezi - Siyah 3 Metre
Çok Satan
3 Metre boyunda, 1. Kalite Sarık Kumaşıdır. Genişlik : 30 cm..
15,00TL
Çam Ağacı Üzerine Oyma İşlemi Yapılmıştır. Tekerleklidir. Tablasına 90 Derece Eğim Verilebilir Şekilde Tasarlanmıştır. Tabla iki parçanın birleşmesi ile oluşmuştur. Tek tabla ölçüleri: 35x25cm'dir. Maksimum Yükseklik: 67cm Minimum Yükseklik: 45cm ..
319,00TL
• Arkasından Eğimlidir.• Ayarlamak İçin Dişleri Vardır.• Kademe Kademe Açılıp Kapanabilir.• Tamamen Katlanıp, çanta içine sığabılır...
25,00TL
Birbirine geçirilebilen yapısıyla fazla yer kaplamadığından; Kuran Kursları ve Camiler için ideal bir rahledir. Kaliteli Plastikten İmal Edilmiştir. Kullanımı pratiktir, kalem ve silgi koyabilirsiniz. Kitap tutacağı yapısı sayesinde üzerindeki kitap kaymaz. Laptop ve Tablet masas..
30,00TL
Yün Kumaştan üretilmiştir. Üzeri simlerle Kabe motifi işlidir. Ölçü bilgileri : 75x180cm ..
109,00TL
Kadife kumaş üzerine sim işlemelidir.  El işidir.  Ölçü bilgileri : 80x190cm  Teksa markalı lüks kadife üzerine yazıları ağır sim iplik işlemelidir. ..
239,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 75 (4 Sayfa)

Cami Malzemeleri Uygun Fiyat Bol Seçenek 

  Birçok farklı çeşidi bulunan cami levha takımları cami malzemeleri kategorisinde yer alan ilk ürünlerdir. 56 cm çapında olan modelleri camlı plastik adı verilen özel bir malzemeden imal edilerek satışa çıkarılmaktadır. Bu ürünleri 8'li paketler halinde satın almak mümkündür. Büyük boy oldukları için camilerin her yerinden görünme ve okunma özelliklerine sahiptir. Öncü cam kaplamalı olan bu ürünler bir kere satın alınıp uygun yerlere konulduktan sonra dış şartlara karşı ekstra bir mukavemet gücüne sahip olmalarıyla bilinir. Özel çerçeveleri sayesinde içinde yazılan cümlelerin çok daha okunaklı bir şekilde yer almasını olanaklı hale getirirler. İçindeki parçalarda ''Allah'', ''Hz. Muhammed'' ''Hz. Ebubekir'' ve ''Hz. Ali'' isimlerinin yanı sıra ''Hz. Osman'', ''Hz. Ömer'', ''Hz. Hasan'' ve Hz. Hüseyin'' isimleri sıralı bir şekilde yazmaktadır.  

 Rahle Çeşitleri ve Seçenekleri 

  Besmele oymalı rahleler cami malzemeleri kategorisinde yer alan ikinci ürünlerdir. Bu ürünler çam ağacından yapılma olup bu ağacın tüm dayanıklılığını ürün özellikleri içerisinde göstermektedir. 55 santimlik ve 65 santimlik ebatlarının yanı sıra tamamen ihtiyaca ve talebe göre 75 santimlik olan ölçüleri de bulunmaktadır. Özel işlemeleri sayesinde el emeği ve göz nuru bir yapıda yer alan bu rahle ürünleri içerisinde işlenmiş Kelime-i Tevhid kelamı da yer almaktadır. Katlanabilir olma sebebiyle her alanda rahatlıkla ve portatif bir şekilde kullanılabilir. 

 Cami Kokuları 

  Camilere özel bir şekilde imal edilmiş cami kokuları 3 ayrı parçadan oluşmaktadır. Basınçlı pompaları 2 litrelik olup ekstra olarak 1 litrelik esanslı kokuları da bünyesinde barındırmaktadır. Gün içerisinde kalabalıklara hitap eden cami ortamlarının çok daha güzel ve güzide kokmalarını sağlayan bu kokular kalıcı etkilere sahiptir ve etkilerini günlerce sürdürmektedir. Özel gramaj parçaları kullanılarak camilerin büyüklüğüne göre bir yoğunluk ayarlaması yapılabilmektedir. Uzun kullanımlar için idealdir ve ekonomik bir fiyat ile birlikte sunulmaktadır. 

 Diğer Cami Malzemeleri 

  Diğer cami malzemeleri seçenekleri içerisinde minber ve tabut örtüleri, imam cübbeleri, cami levazımatı, sarık modelleri, vakitmatikler ve de cami levazımatı yer almaktadır. Tüm ürünleri görsellerine bakarak incelemek ve bu şekilde sipariş etmek mümkündür.