Menu
Your Cart

Cami Malzemeleri

Çağrı Bayan Kefen TakımıÜrün ListesiKefen 10 mt (2,20cm En)Banyo Havlusu 1 Adet 70x140Peştemal 1 AdetSünger 1 AdetPamuk 1 Adet 50 GramSabun 1 Adet 150 GramÇörekotu 1 Adet 25 GramEldiven 4 Adet (2 Çift)Gülsuyu 1 Adet 300 GramKafiurun 2 AdetBaş Örtüsü 1 Adet ..
249,00TL
Çağrı Erkek Kefen TakımıÜrün ListesiKefen 9mt (2,20cm En)Banyo Havlusu 1 Adet 70x140Peştemal 1 AdetSünger 1 AdetPamuk 1 Adet 50 GramSabun 1 Adet 150 GramÇörekotu 1 Adet 25 GramEldiven 4 ADet (2 Çift)Gülsuyu 1 Adet 300 GramKafirun 2 Adet ..
249,00TL
Ölçüsü 75*185Bursa'ya özgü şönil ipliğinden özel dokunmuştur. Üzerine özel varak boya ile yazılar işlenmiştir. Kenarları ipek sırma ipiyle çevrilidir...
99,00TL
Ahşaptan Üretilmiştir Üzeri Mdf kaplıdırayarlanabilir asansörlü tasarımlıdırsökülüp takılabilir Tekerlekleriyle her yere rahatça taşınabilir ağacı kalitelidir kabarma yapmaz44x28 cm..
339,00TL
Ahşaptan Üretilmiştir Üzeri Mdf kaplıdırayarlanabilir asansörlü tasarımlıdırsökülüp takılabilir Tekerlekleriyle her yere rahatça taşınabilir ağaçı kalitelidir kabarma yapmaz40x26 cm..
289,00TL
Ahşaptan Üretilmiştir Üzeri Mdf kaplıdırayarlanabilir asansörlü tasarımlıdırsökülüp takılabilir Tekerlekleriyle her yere rahatça taşınabilir ağaçı kalitelidir kabarma yapmaz36x24cm..
249,00TL
Kefen (150 cm Hasse) :10 mtPeştamal (80cmx170cm) 1 AdetHavlu (50cmx90cm) 1 AdetKefurun Taşı,Çörek Otu  1 PoşetTütsü : 1 AdetPamuk (50gr) : 1 AdetGül Suyu (330cc) : 1 AdetSabun (75 gr) :1 AdetNonsteril Eldiven : 1 ÇiftSünger : 1 AdetTülbent(80cmx80) : 1 AdetToplu Alımlarda Whatsapp Hattından Des..
169,00TL
Erkek Kefen TakımıKefen (150 cm Hasse) :8 mtPeştamal (80cmx170cm) 1 AdetHavlu (50cmx90cm) 1 AdetKefurun Taşı,Çörek Otu  1 PoşetTütsü : 1 AdetPamuk (50gr) : 1 AdetGül Suyu (330cc) : 1 AdetSabun (75 gr) :1 AdetNonsteril Eldiven : 1 ÇiftSünger : 1 AdetToplu Alımlarda Whatsapp Hattından Destek Alab..
169,00TL
   Çapraz Şeritli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan ..
20,00TL
   Zigzag Desenli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan ..
20,00TL
   Dalga Şeritli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan b..
20,00TL
   Hasır Desenli Sarık KoruyucuSarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır.Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan b..
20,00TL
   Sarık koruyucu sarık değildir, sarığın dağılmasını ve kirlenmesini engelleyen, yıkanıp tekrar kullanılabilen sarık kılıfıdır. Sarık koruyucu, sarığınızın üzerine takılan, çıkarılıp yıkanabilen, dağılmış sarıklarınızı derli toplu görünmesini sağlayan bir üründür.Ekonomiktir ve uzun ..
20,00TL
       Lider Cami Kokulandırma Kalıcı Cami Kokusu Alkolsüz    Ultra Yoğun Koku Konsantresi.    Tamamen Alkolsüzdür .     İmam ve Cami Cemaatinin En Çok Tercih Ettiği Özel Karışım 5 Kg'lik Konsantre Koku.     Uz..
99,00TL
Masa Üstü Dergah Rahle Masa Üstü Dergah Rahle
Çok Satan
   Masa Üstü Dergah Rahle23x27x19 cm boyutlarında olan rahlemiz dijital baskılıdır. Kuran'ın üstünden kaymaması ve kolay okuyabilmeniz için özel tasarıma sahiptir. Toplu alımlarınız için uygun fiyat seçenekleriyle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için bize +90 535 211 78 36 ve +..
45,00TL
   Gabardin kumaştan yapılmıştır. Gabardin Kumaş Nedir: Gabardin kumaş basit tanımıyla bir çeşit sık dokunmuş ince yünlü veya pamuklu kumaştır. Sağlam ve dayanıklı kumaşların yapımında kullanılır. Dimi örgüyle dokunmaktadır. Fakat çözgüsü veya atkısı normalden çok daha sık dokunm..
219,00TL
Siyah Tablet Ahşap Rahle Siyah Tablet Ahşap Rahle
Stokta Yok
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 27 cm x 21 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Siyah Tablet Ahşap Rahle ürünümüzle ilgili ahşap rahle imalatı, m..
109,00TL
   Ahşap Rahlemizin boyutu ölçüleri 21 cm x 75 cmRahleler kızıl çam ağacı üzerineYakarak delerek oyarakCnc sistemiyle yapılmış olupÜrünlerimizde vernik sellozik ve sentetik bulunmamaktır.Tik yağıyla korunmaya alınmıştır.Delikli Oymalı Ahşap Rahle (Battal) ürünümüzle ilgili cami market..
179,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 81 (4 Sayfa)

Cami Malzemeleri Uygun Fiyat Bol Seçenek 

  Birçok farklı çeşidi bulunan cami levha takımları cami malzemeleri kategorisinde yer alan ilk ürünlerdir. 56 cm çapında olan modelleri camlı plastik adı verilen özel bir malzemeden imal edilerek satışa çıkarılmaktadır. Bu ürünleri 8'li paketler halinde satın almak mümkündür. Büyük boy oldukları için camilerin her yerinden görünme ve okunma özelliklerine sahiptir. Öncü cam kaplamalı olan bu ürünler bir kere satın alınıp uygun yerlere konulduktan sonra dış şartlara karşı ekstra bir mukavemet gücüne sahip olmalarıyla bilinir. Özel çerçeveleri sayesinde içinde yazılan cümlelerin çok daha okunaklı bir şekilde yer almasını olanaklı hale getirirler. İçindeki parçalarda ''Allah'', ''Hz. Muhammed'' ''Hz. Ebubekir'' ve ''Hz. Ali'' isimlerinin yanı sıra ''Hz. Osman'', ''Hz. Ömer'', ''Hz. Hasan'' ve Hz. Hüseyin'' isimleri sıralı bir şekilde yazmaktadır.  

 Rahle Çeşitleri ve Seçenekleri 

  Besmele oymalı rahleler cami malzemeleri kategorisinde yer alan ikinci ürünlerdir. Bu ürünler çam ağacından yapılma olup bu ağacın tüm dayanıklılığını ürün özellikleri içerisinde göstermektedir. 55 santimlik ve 65 santimlik ebatlarının yanı sıra tamamen ihtiyaca ve talebe göre 75 santimlik olan ölçüleri de bulunmaktadır. Özel işlemeleri sayesinde el emeği ve göz nuru bir yapıda yer alan bu rahle ürünleri içerisinde işlenmiş Kelime-i Tevhid kelamı da yer almaktadır. Katlanabilir olma sebebiyle her alanda rahatlıkla ve portatif bir şekilde kullanılabilir. 

 Cami Kokuları 

  Camilere özel bir şekilde imal edilmiş cami kokuları 3 ayrı parçadan oluşmaktadır. Basınçlı pompaları 2 litrelik olup ekstra olarak 1 litrelik esanslı kokuları da bünyesinde barındırmaktadır. Gün içerisinde kalabalıklara hitap eden cami ortamlarının çok daha güzel ve güzide kokmalarını sağlayan bu kokular kalıcı etkilere sahiptir ve etkilerini günlerce sürdürmektedir. Özel gramaj parçaları kullanılarak camilerin büyüklüğüne göre bir yoğunluk ayarlaması yapılabilmektedir. Uzun kullanımlar için idealdir ve ekonomik bir fiyat ile birlikte sunulmaktadır. 

 Diğer Cami Malzemeleri 

  Diğer cami malzemeleri seçenekleri içerisinde minber ve tabut örtüleri, imam cübbeleri, cami levazımatı, sarık modelleri, vakitmatikler ve de cami levazımatı yer almaktadır. Tüm ürünleri görsellerine bakarak incelemek ve bu şekilde sipariş etmek mümkündür.