Menu
Your Cart

Minber ve Tabut Örtüleri

Ölçüsü 75*185Bursa'ya özgü şönil ipliğinden özel dokunmuştur. Üzerine özel varak boya ile yazılar işlenmiştir. Kenarları ipek sırma ipiyle çevrilidir...
399,00TL
Camide Minber Kapısının Önüne Monte Edebileceğiniz Öze Bi Üründür.Yüzde Yüz Turk Malıdır.Boyutu 2.10 Cm En 73 Cm DirStore Minber Örtüsü:KIRMIZI ürünümüzle ilgili kadife minber örtüsü, minber örtüsü takımı, minber perdesi 3 lü, nakışlı minber perdesi, hutbe perdesi fiyatları, cami minber fiyatları, c..
899,00TL
Camide Minber Kapısının Önüne Monte Edebileceğiniz Öze Bi Üründür.Yüzde Yüz Turk Malıdır.Boyutu 2.10 Cm En 73 Cm DirStore Minber  Örtüsü:YEŞİL ürünümüzle ilgili kadife minber örtüsü, minber örtüsü takımı, minber perdesi 3 lü, nakışlı minber perdesi, hutbe perdesi fiyatları, cami minber fiyatlar..
899,00TL
Camide Minber Kapısının Önüne Monte Edebileceğiniz Öze Bi Üründür.Yüzde Yüz Turk Malıdır.Boyutu 2.10 Cm En 73 Cm DirStore Minber  Minber Örtüsü: TÜRK BAYRAKLI ürünümüzle ilgili kadife minber örtüsü, minber örtüsü takımı, minber perdesi 3 lü, nakışlı minber perdesi, hutbe perdesi fiyatları, cami..
899,00TL
Camide Minber Kapısının Önüne Monte Edebileceğiniz Öze Bi Üründür.Yüzde Yüz Turk Malıdır.Boyutu 2.10 Cm En 73 Cm DirStore Minber  Minber Örtüsü GRİ ürünümüzle ilgili kadife minber örtüsü, minber örtüsü takımı, minber perdesi 3 lü, nakışlı minber perdesi, hutbe perdesi fiyatları, cami minber fiy..
899,00TL
Camide Minber Kapısının Önüne Monte Edebileceğiniz Öze Bi Üründür.Yüzde Yüz Turk Malıdır.Boyutu 2.10 Cm En 73 Cm DirStore Minber  Minber Örtüsü YEŞİL ürünümüzle ilgili kadife minber örtüsü, minber örtüsü takımı, minber perdesi 3 lü, nakışlı minber perdesi, hutbe perdesi fiyatları, cami minber f..
899,00TL
Saten Kumaştan üretilmiştir. Üzeri parlak baskı işlemelidir. Ölçü bilgileri : 90x170cm ..
199,00TL
Yün Kumaştan üretilmiştir. Üzeri simlerle Kabe motifi işlidir. Ölçü bilgileri : 75x180cm ..
599,00TL
Flok Kumaştan üretilmiştir. Üzeri simlerle işlidir. Ölçü bilgileri : 75x180cm ..
799,00TL
Kadife kumaş üzerine sim işlemelidir.  El işidir.  Ölçü bilgileri : 80x190cm  Teksa markalı lüks kadife üzerine yazıları ağır sim iplik işlemelidir. ..
999,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Camilerde minberleri süsleyecek, tabutların üzerine örtülecek örtü çeşitlerini Çağrı firmasında bulabilirsiniz. Camide minberin önemli bir yeri vardır. İmam, Cuma hutbesini ve vaazlarını minberden verir. Sair zamanlarda minberin örtüyle örtünmesi gerekir. İlahi ve ruhani ortama uygun olarak üretilen minber ve tabut örtüleri şık ve kullanışlı görünüşleriyle caminin havasını değiştiriyorlar.

Minber ve Tabut Örtüleri Modelleri ve Fiyatları

Minber veya tabut örtüsü olarak kullanabileceğiniz bu örtüler; saten, kadife, flok ve yün kumaşlardan üretilmişlerdir. Kadife kumaş örtüsü; Yeşil renkte, el işidir ve 80x190 cm ebadındadır. Teksa markalı lüks kadife kumaş üzerine yazılar ağır sim iplikten işlenmiştir. Örtü üzerinde; Allah, Muhammed, Besmele yazıları işlidir.

Flok Kumaş örtüsü; Özel görünümlü bir yüzey elde edilerek sim işlenmiştir. Yeşil renktedir, 75x180 cm ölçüsündedir. Simlerle Allah, Muhammed isimleri ve Kabe resmi işlenmiştir.

Yün Kumaş örtüsü; Yün kumaş üzerine Kabe resmi ve ayet işlenmiştir. Yeşil renktedir, 75x180 cm ebadındadır.

  Saten Kumaş örtüsü; Saten kumaş üzerine parlak baskı tekniği uygulanmıştır. Kenarları yaldızlı işlemeyle çevrilmiştir. Yeşil renktedir, ölçüsü 90x170 cm’dir.

  Stor Minber Örtüleri Satın Al

  Stor modelleri sadece minberlerde kullanabilirsiniz. Mekanizmaları çıkartılıp, yıkanabilir. Herhangi bir renk solması, deforme söz konusu değildir. Yıllarca aynı canlılıkta ve parlaklıkta kullanabilirsiniz. Yüzde yüz Türk Malıdır.

  Mekanizmasında bozulma veya takılma olmaz. Açık yeşil, koyu yeşil, gri, beyaz, kırmızı renk seçenekleri mevcuttur. Özel baskı tekniğiyle Allah, Muhammed, Besmele ve kenar işlemeleri yapılmıştır. Standart olarak 73x210 cm ebadında üretilmişlerdir.

  Türk bayrağı desenli olarak da stor örtüsü mevcuttur. Kırmızı zemin üzerine ay yıldız işlemelidir. Ölçüleri aynıdır.

  Whatsapptan Sipariş Verin

  Minber örtülerini incelemek ve sipariş vermek istiyorsanız Çağrı sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşterileri kolaylık açısından telefonla ve whatsapp üzerinden de siparişler kabul ediliyor.

 Saten kumaşlı örtüler 30, yün kumaşlı örtüler 110, flok kumaşlı örtüler 180, kadife kumaşlı örtüler 240 liradan satılıyor.

  Stor minber örtüleriyse tek fiyat 140 liradan satılıyor.

100 lira ve üzeri siparişlerinizde kargolar ücreti ödemiyorsunuz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kargoyla adresinize gönderiliyor. Kapıda ödeme avantajıyla isterseniz kredi veya nakit ödeme yapabiliyorsunuz.