Menu
Your Cart

Hac ve Umre Malzemeleri

Zikirmatik - 10adet
Çok Satan
10adet - Zikirmatik. Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
27,50TL
   "*Ürünün kullanımı çok hafif ve kalıcıdır*Rahatsızlık vermez*Şişelerin ağırlığı 50 ml gramdır.*İstenildiğinde ufak şişelere bu tüpten şırınga yardımıyla dolum yapılabillir*%100 Türk malıdır."Zeyd Tüp Esans ürünümüzle ilgili shedde esans, shedde esans yorumlar, shedde esans fiyatlar..
49,00TL
Zeyd Esans Koku ÇeşitleriAkdeniz, Amber, Arafat, Badı saba, Bahçe gülü, Berri,Beyaz Misk, Brüt,Çiğdem, Civan, Cuma Rüzgarı, Damla, Demet, Didar, Ebru, Erguvan, Este, Firuze,Gül,Hale, Harman, Hazan, Hicaz esved, Hicaz misk, İğde, Itır, Kardelen, Menekşe, Misk, Miski Amber, Nar çiçeği, Nergis, Oud, Şa..
89,00TL
6 fincan, tepsi ve sürahiden oluşan çok şık bir üründür  Islak bırakılmadığı sürece asla kararma yapmaz  Türk Malıdır ..
225,00TL
Lüks Taşlıdır ve Kararmaz  6 fincan, ibrik ve tepsi ile birlikte  Vitrininizde de saklayabileceğiniz dekoratif bir üründür. ..
239,00TL
Lüks Taşlıdır ve Kararmaz  6 fincan, ibrik ve tepsi ile birlikte  Vitrininizde de saklayabileceğiniz dekoratif bir üründür. ..
239,00TL
Lüks Taşlıdır ve Kararmaz  6 fincan, ibrik ve tepsi ile birlikte  Vitrininizde de saklayabileceğiniz dekoratif bir üründür. ..
239,00TL
Özel gümüş kaplamadan üretilmiş zemzem takımıdır.Sedef işlemeleri vardır.Kararma yapmaz.Alabileceğiniz en lüks zemzem takımlarından biridir.Vitrininizde güzel bir görüntü sağlar.%100 Türk malıdır...
239,00TL
Özel gümüş kaplamadan üretilmiş zemzem takımıdır.Sedef işlemeleri vardır.Kararma yapmaz.Alabileceğiniz en lüks zemzem takımlarından biridir.Vitrininizde güzel bir görüntü sağlar.%100 Türk malıdır...
239,00TL
Lüks Sedeflidir ve Kararmaz 6 fincan, ibrik ve tepsi ile birlikte Vitrininizde de saklayabileceğiniz dekoratif bir üründür. ..
219,00TL
Lüks taşlı ve kararmaz  6 fincan, ibrik ve tepsi ile birlikte  Vitrininizde de saklayabileceğiniz dekoratif bir üründür. ..
219,00TL
Lüks taşlı ve kararmaz  6 fincan, ibrik ve tepsi ile birlikte  Vitrininizde de saklayabileceğiniz dekoratif bir üründür. ..
219,00TL
6 fincan, tepsi, sürahi, hurma tası ve güldanlığı ile çok şık bir üründür  Islak bırakılmadığı sürece asla kararma yapmaz  Türk Malıdır ..
149,00TL
6 fincan, tepsi, sürahi ve hurma tası ile çok şık bir üründür  Islak bırakılmadığı sürece asla kararma yapmaz  Türk Malıdır ..
99,00TL
Set 9 parçadan oluşmaktadır. 1 Adet 500cc Sürahi 2 Adet Hurma Kasesi 6 Adet Mini Bardak..
69,00TL
   Zemzem Suyu 5 Litre ürünümüzle ilgili zemzem suyu 250 ml,zemzem suyu kargo, zemzem suyu 10 litre, gerçek zemzem suyu nasıl anlaşılır, zemzem suyunu nereden bulabilirim, eskişehir zemzem suyu, zemzem suyunun fazileti, zemzem su gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Zemz..
49,00TL
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur.  Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur.  Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir.  5 Litrelik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldu..
44,00TL
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur.  Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur.  Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir.  3 Litrelik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldu..
29,00TL
Zemzem Suyu - 250ml Zemzem Suyu - 250ml
Çok Satan
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur.  Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur.  Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir.  250ml'lik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldur..
5,00TL
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur.  Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur.  Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir.  20 Litrelik pet şişelerde el değmeden özel olarak dold..
159,00TL
Zemzem Suyu - 10 Litre
Çok Satan
Zemzem Suyu - 10 LitreZemzem suyunun faydaları saymakla bitmez. Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur.  Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur.  Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedi..
79,00TL
Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur. Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur. Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir. 1 Litrelik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldurulmuş Zemzem Suyu, ..
15,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 1219 (51 Sayfa)

Hac ve Umre Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Hem erkekler hem de bayanlar tarafından uygun fiyatlarla ile satın alınabilen hac ve umre malzemeleri sadece bu alanlarda değil ev içi ibadetlerde de aktif olarak kullanılabiliyor. Paketler halinde de satılabilen bu ürünlerin birçok farklı çeşidi de bulunmaktadır.

  Tespih Ürünleri ve Genel Özellikleri

             10'lu paketler halinde satılan tespih ürünleri hac ve umre malzemeleri satın al seçenekleri değerlendirilerek anında ve online olarak sipariş edilebilecek ilk ürünler arasında yer alıyor. Renk tercihleri tamamen alıcıların beğenisine bırakılmıştı. Krem, kahverengi ve siyah gibi renkleri mevcuttur. İmame kısmı ihtiyaç duyulduğu takdirde değiştirilebilir. Tekli ve çiftli çekimlere uygundur. 33'lük ve 99'luk versiyonları da ek seçenekler arasında yer alıyor.

  Takke Çeşitleri ve Ürün Özellikleri

             Esnek ve likralı olması nedeniyle tercih sebebi olan takkeler ve çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Perakende almak isteyenler için tekli olarak satılan bu ürünler toplu alımlarda da 12 adetlik paketleri alıcılara sunmaktadır. Bir paket içerisinde her boydan takke bulunan ürünler de müşterilere göre özel olarak tasarlanmıştır. Ne kadar takılırsa takılsın hiçbir şekilde terletme yapmaz. Namaz esnasında alnı açık bırakacak şekilde kullanılan bu aksesuarlar en uygun fiyatlarda satılmaktadır. Desenli olan modelleri de mevcuttur. Salt kumaş kullanılarak imal edilen takkeler de ek ürünler arasında değerlendirilebilir ve görsellerine bakarak sipariş edilebilir.


Hac ve Umre Malzemeleri Satın Al 

Esans ve Kokular

             Elbiselerin çok daha güzel ve kalıcı bir şekilde kokmasını sağlayan esans ve kokular özel ambalajları ve kutuları ile birlikte sahiplerine ulaştırılmaktadır. Hiçbir şekilde alkol içermemesi de bir diğer tercih sebebi olarak gösterilen ürün özelliğidir. İçerisinde iğde, Arafat, yasemin ve nar çiçeği gibi son derece organik ve özgün koku özleri yer alıyor. Bu kokulara eşlik eden diğer kokular ise sırası ile Cuma rüzgarı ve iğde kokusudur. Doğrudan doğruya elbiseye temas ettirilerek kullanılabilen bu kokular elbiselerde iz de bırakmamaktadır.

  Sürme ve Kına Çeşitleri

             Göz kalemi ile birlikte kullanılabilen sürmeler hanımlara özeldir. Çeşitli alanlarda değerlendirebilecek renk renk kınalar da aynı kategoride yer almaktadır. Sürme ve kınalar da dahil olmak üzere hac ve umre malzemeleri fiyatları her bütçeye uygundur.