Menu
Your Cart

Hac ve Umre Malzemeleri

Süngerli makam-ı İbrahim Seccade Süngerli makam-ı İbrahim Seccade
Yeni
Açıklama: Bursa'ya özgü pamuk şönil kumaştan üretilmiştir. Altı kalın süngerle kaplıdır. Yumuşak ve rahat bir kullanımı vardır. Elde yıkamak tavsiye edilir. Makam-ı İbrahim motifli işlemedir.Ağırlık:900grÖlçü : 70x115cm..
279,00TL
Kare Tepsi Gümüş Kaplama - Gri
Yeni
Açıklama : Metal pirinç üzerine gümüş kaplama ile üretilmiştir. Elde yıkandığı sürece kararma yapmaz.Misafirlerinize sunum yapabileceğiniz gösterişli bir üründür.Aynı Zamanda hediyelik olarak vereceğiniz değerli bir üründür. TÜRK malıdırÖlçü : 24x40Ağırlık : 200gr..
89,00TL
Oval Tepsi Pirinç Kaplama - Gold Oval Tepsi Pirinç Kaplama - Gold
Yeni
Açıklama = Metal Pirinç Üzerine Gold Kaplama ile üretilmiştir. Elde yıkandığı sürece kararma yapmaz. Misafirlerinize sunum yapacağınız gösterişli bir üründür. Aynı zamanda hediye olarak vereceğiniz değerli bir üründür. TÜRK malıdır. Ölçü : 24x40Ağırlık : 200gr..
89,00TL
Sandıklı Hediyelik ve Çeyizlik Kuran-ı Kerim Sandıklı Hediyelik ve Çeyizlik Kuran-ı Kerim
Yeni
Kutu Ölçüsü: 22x30 cm Derinlik: 5 cmKuran Ölçüsü: 16x24 cmAğırlık: 400grKutu, özel çift kat kalın malzeme üzerine soft kadife kumaş ile kaplanmıştır. Kutu kenarları ve üstü parlak pleksi ile süslenmiştir. Kuran-ı Kerim bilgisayar yazılımlı olup Hafız Osman hattına bağlı olarak yazılmıştır. Diyanet İ..
199,00TL
Eskitme Rahleli Kuran-ı Kerim Mobilyalı Eskitme Rahleli Kuran-ı Kerim Mobilyalı
Yeni
Kutu Ölçüsü: 27x36 cm Derinlik: 5 cm Yükseklik: 18 cmRahle Ölçüsü: 23x33 cmKuran Ölçüsü: 16x24 cmAğırlık: 1000grTahta üzerine eskitme mobilya modelinden ALLAH-MUHAMMED yazılı plastik ile süslenmiştir. Kutu üzerine rahle ilave edilip Kuran-ı Kerimin rahatça okunabilmesi sağlanmıştır. Dayanıklı ve sağ..
479,00TL
Rahleli Sandıklı Hediyelik Kuran-ı Kerim Rahleli Sandıklı Hediyelik Kuran-ı Kerim
Yeni
Kutu Ölçüsü: 27x36 Derinlik: Yaklaşık 19cmRahle Ölçüsü: 24x34Kuran-ı Kerim Ölçüsü: 16x24Gerçek ahşap mobilyadan ve özel mobilya boyasıyla boyanıp üretilmiştir. Üzerine rahle ilave edilip Kuran-ı Kerim'in rahat okunması sağlanmıştır. İçindeki Kuran-ı Kerim soft kadife ile kaplanmış ve parlak pleksi i..
479,00TL
Ahşap Sandıklı Çeyizlik Kuranı-ı Kerim Ahşap Sandıklı Çeyizlik Kuranı-ı Kerim
Yeni
Kutu Ölçlüsü: 24x31 Kuran Ölçüsü: 16x24Ahşap malzeme üzerine oyma desenlerle şekil verilerek, tasarlanmıştır. Özel mobilya boyası ile boyanmıştır. Kuran-ı Kerim Hafız Osman hattına bağlı olarak bilgisayar yazımıdır. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından onaylıdır. Kare kod okuma özelliği ile hem..
359,00TL
Sandıklı Emir Kadife Kuranı Kerim Sandıklı Emir Kadife Kuranı Kerim
Yeni
Kutu Ölçüsü : 22x30cm Derinlik : 5cmKuranı Kerim : 16x24 Açıklama : Kadife kaplı sandığın üzeri parlak pleksi ile süslenmiştir. Kilitli kapağı ile farklı bir tasarımdır. Kuranı kerim hafız osman hattına bağlı olarak bilgisayar yazılımlıdır.Soft kadife kumaş ile kaplamalı olup çeyizlik ve hediye..
189,00TL
İnci Tesbihli Taşlı Zikirmatik Set İnci Tesbihli Taşlı Zikirmatik Set
Yeni
Kutu Ölçüsü = 8x8cm Derinlik = 3cm Açıklama = 6mm taş inci tesbih püskülü vav ile süslenmiştir. Tesbihi yerli üretimdir. Zikirmatiği taşlarla bürünmüştür. Hediyelik ve kullanımlık olarak özel bir üründür. ..
27,00TL
Kadife Kaplı Yasin İnci Tesbih Taşlı Zikirmatik Set Kadife Kaplı Yasin İnci Tesbih Taşlı Zikirmatik Set
Yeni
Ağırlık : 150gr Kutu Ölçü :  12x18cm Derinlik : 3cm Yasin Kitabı ölçüsü : 7x9cm Açıklama : Mini cep boy kadife kaplı yasin kitabı bilgisayar hatlı yazılımlıdır. Arapça - Türkçe okunuş ve meal birlikte yazılmıştır. Tesbihi taş inci olup püskül ucu vav harfi ile süslenmiştir. ..
39,00TL
Yandan Çevirmeli Özel Zikirmatik Yandan Çevirmeli Özel Zikirmatik
Yeni
Ölçü = 4x10 Kutu = 8x14 Açıklama = Yandan Çevirmeli özelliği ile tesbih çekmek daha kolay. Yüzük gibi takılabilme özelliği sayesinde sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı Zamanda Işık Özelliğide Mevcuttur. ..
89,00TL
Kutu Kadife Mini Kuran Ayyıldızlı Kutu Kadife Mini Kuran Ayyıldızlı
Yeni
Şeffaf Kutu İçinde Kadife Kaplamadır. Tam Kuranı Kerimdir. Üzeri Gümüş Pleksiyle Ayyıldız Baskılıdır. İpi Sayesinde Arabanıza , evinize ve işyerinize asabilirsiniz. Aynı Zamanda hediye olarak dağıtabileceğiniz anlamlı bir hediyedir.Kutu = 5x6cm - Derinlik 3cm Kuran = 4x5 Ağırlık = 22gr&nbs..
15,00TL
Secdem Peluş Halı Seccade Secdem Peluş Halı Seccade
Yeni
Açıklama: Akrilik peluş ipiyle dokunmuştur.soft ve yumuşaktır.dizleri acıtmaz. Altı yapay deri kaplamadır.yerde kayma yapmaz.yerli üretimdir. Kuru temizleme tavsiye edilir.yada halı gibi temizlenebilir.Ölçüsü 70*125 cmAğırlığı 800 gram..
399,00TL
8'li Camii Takımı Ahşap Küçük Boy 8'li Camii Takımı Ahşap Küçük Boy
Yeni
Ölçü 35*35 Ağırlık tanesi 200 gramAçıklama ahşap malzeme üzerine Allah Muhammed Ebubekir Ömer Osman Ali Hüseyin Hasan isimleri özenle yazılmıştır...
699,00TL
8li Camii Takımı Büyük Boy Ahşap 8li Camii Takımı Büyük Boy Ahşap
Yeni
Ahşap malzeme üzerine Allah Muhammed Ebubekir Ömer Osman Ali Hüseyin Hasan isimleri özenle yazılmıştır.Ölçü 50*50 cmAğırlık tanesi 200 gram..
879,00TL
Pamuk Yayınları 3Lü Kuran-ı Kerim Orta Boy Pamuk Yayınları 3Lü Kuran-ı Kerim Orta Boy
Yeni
"* Arapça okunuş, Türkçe okunuş ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealli* Çok Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı* Pamuk Yayınları* 70 gr Şamua* Fermuarlı Özel Deri Çantalı* Toptan Satışlarda İndirim Uygulanır"Ebat: 17.5x24cmPamuk Yayınları 3Lü Kuran-ı Kerim Orta Boy ürünümüzle ilgili pamuk yayıncılık kuranı kerim,..
99,00TL
Pamuk Yayınları Fermuarlı 3'lü Kuran-ı Kerim Kırmızı Cep Boy Pamuk Yayınları Fermuarlı 3'lü Kuran-ı Kerim Kırmızı Cep Boy
Yeni
* Arapça okunuş, Türkçe okunuş ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealli* Çok Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı* Pamuk Yayınları* 70 gr Şamua* Fermuarlı Özel Deri Çantalı* Toptan Satışlarda İndirim Uygulanır* Ebat: 13*18cmPamuk Yayınları Fermuarlı 3'lü Kuran-ı Kerim Kırmızı Çanta Boy ürünümüzle ilgili pamuk y..
69,00TL
Deri Kaplamalı Yaldızlı Orta Boy Kur'an Kerim Pembe Deri Kaplamalı Yaldızlı Orta Boy Kur'an Kerim Pembe
Yeni
Açıklama: birinci hamur kağıda hafız Osman hattı bilgisayar yazılımlıdır. Sayfa kenarları yaldızlıdır. Diyanet işleri başkanlığı tarafından mühürlüdür. Kapak sert karton üzerine deri kaplamalıdır.Ölçü 16*24 cm..
120,00TL
Deri Kaplamalı Yaldızlı Orta Boy Kur'an Kerim Bordo Deri Kaplamalı Yaldızlı Orta Boy Kur'an Kerim Bordo
Yeni
Açıklama: birinci hamur kağıda hafız Osman hattı bilgisayar yazılımlıdır. Sayfa kenarları yaldızlıdır. Diyanet işleri başkanlığı tarafından mühürlüdür. Kapak sert karton üzerine deri kaplamalıdır.Ölçü 16*24 cm..
120,00TL
Deri Kaplamalı Yaldızlı Orta Boy Kur'an Kerim Mavi Deri Kaplamalı Yaldızlı Orta Boy Kur'an Kerim Mavi
Yeni
Açıklama: birinci hamur kağıda hafız Osman hattı bilgisayar yazılımlıdır. Sayfa kenarları yaldızlıdır. Diyanet işleri başkanlığı tarafından mühürlüdür. Kapak sert karton üzerine deri kaplamalıdır.Ölçü 16*24 cm..
120,00TL
Pamuk Keten Yarım Şalvar Pantolon Gri Pamuk Keten Yarım Şalvar Pantolon Gri
Yeni
Açıklama: Yüzde yüz pamuk keten den üretilmiştir. Terletme yapmaz. Ağ kısmı yarım şalvar kesiminde olup rahatlık isteyenler için çok güzel bir üründür...
99,00TL
Pamuk Keten Yarım Şalvar Pantolon Lacivert Pamuk Keten Yarım Şalvar Pantolon Lacivert
Yeni
Açıklama: Yüzde yüz pamuk keten den üretilmiştir. Terletme yapmaz. Ağ kısmı yarım şalvar kesiminde olup rahatlık isteyenler için çok güzel bir üründür...
99,00TL
Pamuk Keten Yarım Şalvar Pantolon Siyah Pamuk Keten Yarım Şalvar Pantolon Siyah
Yeni
Açıklama: Yüzde yüz pamuk keten den üretilmiştir. Terletme yapmaz. Ağ kısmı yarım şalvar kesiminde olup rahatlık isteyenler için çok güzel bir üründür...
99,00TL
Lüks Merserize Örgü Takke Beyaz Lüks Merserize Örgü Takke Beyaz
Yeni
Kotonel merserize ipinden el örgüsü şeklinde dokunmuştur. Çözülme ve atma yapmaz.baş yapısına göre şekil alır.kendinize özel kullanabileceğiniz ve hediye edeceğiniz kaliteli bir takkedir...
29,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 1450 (61 Sayfa)

Hac ve Umre Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Hem erkekler hem de bayanlar tarafından uygun fiyatlarla ile satın alınabilen hac ve umre malzemeleri sadece bu alanlarda değil ev içi ibadetlerde de aktif olarak kullanılabiliyor. Paketler halinde de satılabilen bu ürünlerin birçok farklı çeşidi de bulunmaktadır.

  Tespih Ürünleri ve Genel Özellikleri

             10'lu paketler halinde satılan tespih ürünleri hac ve umre malzemeleri satın al seçenekleri değerlendirilerek anında ve online olarak sipariş edilebilecek ilk ürünler arasında yer alıyor. Renk tercihleri tamamen alıcıların beğenisine bırakılmıştı. Krem, kahverengi ve siyah gibi renkleri mevcuttur. İmame kısmı ihtiyaç duyulduğu takdirde değiştirilebilir. Tekli ve çiftli çekimlere uygundur. 33'lük ve 99'luk versiyonları da ek seçenekler arasında yer alıyor.

  Takke Çeşitleri ve Ürün Özellikleri

             Esnek ve likralı olması nedeniyle tercih sebebi olan takkeler ve çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Perakende almak isteyenler için tekli olarak satılan bu ürünler toplu alımlarda da 12 adetlik paketleri alıcılara sunmaktadır. Bir paket içerisinde her boydan takke bulunan ürünler de müşterilere göre özel olarak tasarlanmıştır. Ne kadar takılırsa takılsın hiçbir şekilde terletme yapmaz. Namaz esnasında alnı açık bırakacak şekilde kullanılan bu aksesuarlar en uygun fiyatlarda satılmaktadır. Desenli olan modelleri de mevcuttur. Salt kumaş kullanılarak imal edilen takkeler de ek ürünler arasında değerlendirilebilir ve görsellerine bakarak sipariş edilebilir.


Hac ve Umre Malzemeleri Satın Al 

Esans ve Kokular

             Elbiselerin çok daha güzel ve kalıcı bir şekilde kokmasını sağlayan esans ve kokular özel ambalajları ve kutuları ile birlikte sahiplerine ulaştırılmaktadır. Hiçbir şekilde alkol içermemesi de bir diğer tercih sebebi olarak gösterilen ürün özelliğidir. İçerisinde iğde, Arafat, yasemin ve nar çiçeği gibi son derece organik ve özgün koku özleri yer alıyor. Bu kokulara eşlik eden diğer kokular ise sırası ile Cuma rüzgarı ve iğde kokusudur. Doğrudan doğruya elbiseye temas ettirilerek kullanılabilen bu kokular elbiselerde iz de bırakmamaktadır.

  Sürme ve Kına Çeşitleri

             Göz kalemi ile birlikte kullanılabilen sürmeler hanımlara özeldir. Çeşitli alanlarda değerlendirebilecek renk renk kınalar da aynı kategoride yer almaktadır. Sürme ve kınalar da dahil olmak üzere hac ve umre malzemeleri fiyatları her bütçeye uygundur.