Menu
Your Cart

Hac ve Umre Malzemeleri

Aksa Esans Karışık 5 cc 12'li Paket Erkek Aksa Esans Karışık 5 cc 12'li Paket Erkek
Yeni
5cc'liktir 12'li kutusundadır.Kutu İçerisindeki KokularDenizciKabe ÖrtüsüMakamı İbrahimNesimi AksaYeşilyolKarizmaZahretül HaliçMardinSnopKenzoReisZemzemAlkolsüzdür Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur Kıyafetlerde leke bırakmaz..
249,00TL
Aksa Esans Karışık 5 cc 12'li Paket Bayan Aksa Esans Karışık 5 cc 12'li Paket Bayan
Yeni
5cc'liktir 12'li kutusundadır.Kutu İçerisindeki KokularİstanbulZeynepKurtubaFirdevsEsteGülNar ÇiçeğiNilüferHürremNisanSerinsuEsraAlkolsüzdür Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur Kıyafetlerde leke bırakmaz..
249,00TL
Kutulu Kristal Tesbihli Taşlı Zikirmatik Siyah 10'lu Kutulu Kristal Tesbihli Taşlı Zikirmatik Siyah 10'lu
Yeni
İçerisindeki Tespih 6mm Taş Kristal Zikirmatik Taşlı Tasarlanmıştır.Kendi Özel Kutusundadır Değerli Bir Hediyelik Üründür.Kutu Ölçüsü 8 x 8 cmDerinlik 3 cm..
390,00TL
Kutulu Kristal Tesbihli Taşlı Zikirmatik Yeşil 10'lu Kutulu Kristal Tesbihli Taşlı Zikirmatik Yeşil 10'lu
Yeni
İçerisindeki Tespih 6mm Taş Kristal Zikirmatik Taşlı Tasarlanmıştır.Kendi Özel Kutusundadır Değerli Bir Hediyelik Üründür.Kutu Ölçüsü 8 x 8 cmDerinlik 3 cm..
390,00TL
Çağrı Hayal Pamuk Şönil Seccade Çağrı Hayal Pamuk Şönil Seccade
Yeni
AÇIKLAMA: ÇİFT KAT PAMUK ŞÖNİL İPLİĞİYLE BİRLİKTE PAMUK SATEN İPLİK BİRLİKTE DOKUNMUŞTUR.ÖZENLE MOTİFLER ÜZERİNE SİMETRİK OLARAK DOKUNMUŞTUR. MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ.KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE HEDİYE ÇEYİZLİK OLARAK KALİTELİ BİR Ü..
199,00TL
Çağrı Ultra Plus Şönil Seccade Çağrı Ultra Plus Şönil Seccade
Yeni
AÇIKLAMA: ÜRÜNÜMÜZ ÇİFT KAT DOKUMA PAMUK ŞÖNİL İPLİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.SADELİKTEN YANA OLANLAR İÇİN TAM İDEAL BİR ÜRÜNDÜR.MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ.KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE HEDİYE ÇEYİZLİK OLARAK KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR...
199,00TL
Çağrı Makam-ı İbrahim Şönil Seccade Çağrı Makam-ı İbrahim Şönil Seccade
Yeni
AÇIKLAMA:ÇİFT DOKUMA PAMUK ŞÖNİL KUMAŞ ÜZERİNE ALTIN VARAK YALDIZLA MAKAM-I İBRAHİM MOTİFİ İŞLENMİŞTİR.30 DERECEDE MAKİNADA RAHATLIKLA YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ.KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE ÇEYİZLİK İÇİN KALİTELİ VE ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR. ..
199,00TL
Sesli Namaz Öğreten Cihaz Sesli Namaz Öğreten Cihaz
Yeni
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ SESLİ OLARAK NAMAZ ÖĞRETİCİSİDİR.İÇERİĞİNDE SESLİ OLARAK ABDESTİN ALINIŞI, BEŞ VAKİT NAMAZIN TALİMLİ OLARAK KILINIŞI,NAMAZ TESBİHATI ,NAMAZ SONRASI DUASI VE EZAN-I MUHAMMEDİYE VARDIR.ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ BİR ÜRÜNDÜR...
249,00TL
Sesli Yasin Ve Sureler Tableti Sesli Yasin Ve Sureler Tableti
Yeni
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ SESLİ OLARAK BİR YASİN KİTABIDIR. İÇERİĞİNDE YASİN. MÜLK.NEBE,RAHMAN, İNŞİRAH, ELİFLAMMİM,AYETEL KÜRSÜ, KYAMET VE KISA NAMAZ SURELERİ İÇERMEKTEDİR. AYRICA SALATI MÜNCİYE, SALATI TEFRİCİYE, SALATI FETHİYYE SEYYİDÜL İSTİĞFAR VE ESMAÜL HÜSNA’YI DA SESLİ OLARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ. RAHAT..
199,00TL
Sesli Elif-Ba Tableti Sesli Elif-Ba Tableti
Yeni
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ ELİF-BA’YI SESLİ OLARAK MAHREÇLERE UYGUN EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ BİR CİHAZDIR.ANLAŞILMASI NET VE KULLANMASI ÇOK PRATİKTİR.ÇOCUKLARIMIZA KURAN-I KERİM ÖNCESİ ÇOK GÜZEL BİR EİĞİTİM ARACIDIR.ÖLÇÜ:8*27 CMAĞIRLIK:160 GRAM ..
189,00TL
Çağrı Ultra Plus Kabe Seccade Çağrı Ultra Plus Kabe Seccade
Yeni
AÇIKLAMA: : ÜRÜNÜMÜZ ÇİFT KAT DOKUMA PAMUK ŞÖNİL İPLİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.SADELİKTEN YANA OLANLAR İÇİN TAM İDEAL BİR ÜRÜNDÜR.MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ. KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE HEDİYE ÇEYİZLİK OLARAK KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ:70*110 CMAĞI..
199,00TL
Kabe-Ravza-Mescid-i Aksa Üçlü Koku Spray Kabe-Ravza-Mescid-i Aksa Üçlü Koku Spray
Yeni
AÇIKLAMA : ÜRÜNLERİMİZ 450 ML ŞİŞE İÇERİSİNDE SPRAY OLARAK SUNULMAKTADIR.KALICI BİR KOKUSU VARDIR.KABE ÖRTÜSÜ-RAVZA KOKUSU VE MESCİD-İ AKSA KOKULARI BİR SET İÇERİNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ. OFİSİNİZDE VE EVİNİZDE KULLANABİLİR LEKE BIRAKMAZ.ÖLÇÜ: 8*24 CMAĞIRLIK. 450 ML..
139,00TL
Sesli Namaz Öğreten Kitap Sesli Namaz Öğreten Kitap
Yeni
AÇIKLAMA:ÜRÜNÜMÜZ SESLİ OLARAK NAMAZ ÖĞRETİCİSİDİR.İÇERİĞİNDE SESLİ OLARAK ABDESTİN ALINIŞI,BEŞ VAKİT NAMAZIN TALİMLİ OLARAK KILINIŞI,NAMAZ TESBİHATI,NAMAZ SONRASI DUASI VE EZAN-I MUHAMMEDİYE VARDIR.AYRICA YANINDAKİ KİTAPTA RESİMLİ ANLATIMLI ABDESTİN FARZLARI VE ALINIŞI,NAMAZIN KILINIŞI VE NAMAZDA O..
249,00TL
Mescid-i Aksa Kokusu Spray Mescid-i Aksa Kokusu Spray
Yeni
AÇIKLAMA: ÜRÜNÜMÜZ 450 ML ŞİŞE İÇERİSİNDE SPRAY OLARAK SUNULMAKTADIR.KALICI BİR KOKUSU VARDIR.MESCİD-İ AKSA DAKİ KOKUNUN ORİJİNALİNE YAKIN OLANIDIR.OFİSİNİZDE VE EVİNİZDE KULLANABİLİR LEKE BIRAKMAZ.ÖLÇÜ: 8*24 CMAĞIRLIK. 450 ML..
49,00TL
Kabe Örtüsü Kokusu Spray Kabe Örtüsü Kokusu Spray
Yeni
AÇIKLAMA: ÜRÜNÜMÜZ 450 ML ŞİŞE İÇERİSİNDE SPRAY OLARAK SUNULMAKTADIR.KALICI BİR KOKUSU VARDIR.KABE-İ MUAZZAMA DAKİ KOKUNUN ORİJİNALİNE YAKIN OLANIDIR.OFİSİNİZDE VE EVİNİZDE KULLANABİLİR LEKE BIRAKMAZ.ÖLÇÜ: 8*24 CMAĞIRLIK. 450 ML..
49,00TL
Ravza Kokusu Spray Ravza Kokusu Spray
Yeni
AÇIKLAMA: ÜRÜNÜMÜZ 450 ML ŞİŞE İÇERİSİNDE SPRAY OLARAK SUNULMAKTADIR.KALICI BİR KOKUSU VARDIR.MEDİNE RAVZA DAKİ KOKUNUN ORİJİNALİNE YAKIN OLANIDIR.OFİSİNİZDE VE EVİNİZDE KULLANABİLİR LEKE BIRAKMAZ.ÖLÇÜ: 8*24 CMAĞIRLIK. 450 ML..
49,00TL
Süngerli makam-ı İbrahim Seccade Süngerli makam-ı İbrahim Seccade
Yeni
Açıklama: Bursa'ya özgü pamuk şönil kumaştan üretilmiştir. Altı kalın süngerle kaplıdır. Yumuşak ve rahat bir kullanımı vardır. Elde yıkamak tavsiye edilir. Makam-ı İbrahim motifli işlemedir.Ağırlık:900grÖlçü : 70x115cm..
279,00TL
Kare Tepsi Gümüş Kaplama - Gri
Yeni
Açıklama : Metal pirinç üzerine gümüş kaplama ile üretilmiştir. Elde yıkandığı sürece kararma yapmaz.Misafirlerinize sunum yapabileceğiniz gösterişli bir üründür.Aynı Zamanda hediyelik olarak vereceğiniz değerli bir üründür. TÜRK malıdırÖlçü : 24x40Ağırlık : 200gr..
89,00TL
Oval Tepsi Pirinç Kaplama - Gold Oval Tepsi Pirinç Kaplama - Gold
Yeni
Açıklama = Metal Pirinç Üzerine Gold Kaplama ile üretilmiştir. Elde yıkandığı sürece kararma yapmaz. Misafirlerinize sunum yapacağınız gösterişli bir üründür. Aynı zamanda hediye olarak vereceğiniz değerli bir üründür. TÜRK malıdır. Ölçü : 24x40Ağırlık : 200gr..
109,00TL
Sandıklı Hediyelik ve Çeyizlik Kuran-ı Kerim Sandıklı Hediyelik ve Çeyizlik Kuran-ı Kerim
Yeni
Kutu Ölçüsü: 22x30 cm Derinlik: 5 cmKuran Ölçüsü: 16x24 cmAğırlık: 400grKutu, özel çift kat kalın malzeme üzerine soft kadife kumaş ile kaplanmıştır. Kutu kenarları ve üstü parlak pleksi ile süslenmiştir. Kuran-ı Kerim bilgisayar yazılımlı olup Hafız Osman hattına bağlı olarak yazılmıştır. Diyanet İ..
249,00TL
Eskitme Rahleli Kuran-ı Kerim Mobilyalı Eskitme Rahleli Kuran-ı Kerim Mobilyalı
Yeni
Kutu Ölçüsü: 27x36 cm Derinlik: 5 cm Yükseklik: 18 cmRahle Ölçüsü: 23x33 cmKuran Ölçüsü: 16x24 cmAğırlık: 1000grTahta üzerine eskitme mobilya modelinden ALLAH-MUHAMMED yazılı plastik ile süslenmiştir. Kutu üzerine rahle ilave edilip Kuran-ı Kerimin rahatça okunabilmesi sağlanmıştır. Dayanıklı ve sağ..
479,00TL
Rahleli Sandıklı Hediyelik Kuran-ı Kerim Rahleli Sandıklı Hediyelik Kuran-ı Kerim
Yeni
Kutu Ölçüsü: 27x36 Derinlik: Yaklaşık 19cmRahle Ölçüsü: 24x34Kuran-ı Kerim Ölçüsü: 16x24Gerçek ahşap mobilyadan ve özel mobilya boyasıyla boyanıp üretilmiştir. Üzerine rahle ilave edilip Kuran-ı Kerim'in rahat okunması sağlanmıştır. İçindeki Kuran-ı Kerim soft kadife ile kaplanmış ve parlak pleksi i..
479,00TL
Ahşap Sandıklı Çeyizlik Kuranı-ı Kerim Ahşap Sandıklı Çeyizlik Kuranı-ı Kerim
Yeni
Kutu Ölçlüsü: 24x31 Kuran Ölçüsü: 16x24Ahşap malzeme üzerine oyma desenlerle şekil verilerek, tasarlanmıştır. Özel mobilya boyası ile boyanmıştır. Kuran-ı Kerim Hafız Osman hattına bağlı olarak bilgisayar yazımıdır. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından onaylıdır. Kare kod okuma özelliği ile hem..
559,00TL
Sandıklı Emir Kadife Kuranı Kerim Sandıklı Emir Kadife Kuranı Kerim
Yeni
Kutu Ölçüsü : 22x30cm Derinlik : 5cmKuranı Kerim : 16x24 Açıklama : Kadife kaplı sandığın üzeri parlak pleksi ile süslenmiştir. Kilitli kapağı ile farklı bir tasarımdır. Kuranı kerim hafız osman hattına bağlı olarak bilgisayar yazılımlıdır.Soft kadife kumaş ile kaplamalı olup çeyizlik ve hediye..
229,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 1243 (52 Sayfa)

Hac ve Umre Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Hem erkekler hem de bayanlar tarafından uygun fiyatlarla ile satın alınabilen hac ve umre malzemeleri sadece bu alanlarda değil ev içi ibadetlerde de aktif olarak kullanılabiliyor. Paketler halinde de satılabilen bu ürünlerin birçok farklı çeşidi de bulunmaktadır.

  Tespih Ürünleri ve Genel Özellikleri

             10'lu paketler halinde satılan tespih ürünleri hac ve umre malzemeleri satın al seçenekleri değerlendirilerek anında ve online olarak sipariş edilebilecek ilk ürünler arasında yer alıyor. Renk tercihleri tamamen alıcıların beğenisine bırakılmıştı. Krem, kahverengi ve siyah gibi renkleri mevcuttur. İmame kısmı ihtiyaç duyulduğu takdirde değiştirilebilir. Tekli ve çiftli çekimlere uygundur. 33'lük ve 99'luk versiyonları da ek seçenekler arasında yer alıyor.

  Takke Çeşitleri ve Ürün Özellikleri

             Esnek ve likralı olması nedeniyle tercih sebebi olan takkeler ve çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Perakende almak isteyenler için tekli olarak satılan bu ürünler toplu alımlarda da 12 adetlik paketleri alıcılara sunmaktadır. Bir paket içerisinde her boydan takke bulunan ürünler de müşterilere göre özel olarak tasarlanmıştır. Ne kadar takılırsa takılsın hiçbir şekilde terletme yapmaz. Namaz esnasında alnı açık bırakacak şekilde kullanılan bu aksesuarlar en uygun fiyatlarda satılmaktadır. Desenli olan modelleri de mevcuttur. Salt kumaş kullanılarak imal edilen takkeler de ek ürünler arasında değerlendirilebilir ve görsellerine bakarak sipariş edilebilir.


Hac ve Umre Malzemeleri Satın Al 

Esans ve Kokular

             Elbiselerin çok daha güzel ve kalıcı bir şekilde kokmasını sağlayan esans ve kokular özel ambalajları ve kutuları ile birlikte sahiplerine ulaştırılmaktadır. Hiçbir şekilde alkol içermemesi de bir diğer tercih sebebi olarak gösterilen ürün özelliğidir. İçerisinde iğde, Arafat, yasemin ve nar çiçeği gibi son derece organik ve özgün koku özleri yer alıyor. Bu kokulara eşlik eden diğer kokular ise sırası ile Cuma rüzgarı ve iğde kokusudur. Doğrudan doğruya elbiseye temas ettirilerek kullanılabilen bu kokular elbiselerde iz de bırakmamaktadır.

  Sürme ve Kına Çeşitleri

             Göz kalemi ile birlikte kullanılabilen sürmeler hanımlara özeldir. Çeşitli alanlarda değerlendirebilecek renk renk kınalar da aynı kategoride yer almaktadır. Sürme ve kınalar da dahil olmak üzere hac ve umre malzemeleri fiyatları her bütçeye uygundur.