Menu
Your Cart

Bebek Mevlüdü Hediyelikleri

10adet - Zikirmatik. Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
3,50TL
Zikirmatik
Çok Satan
Elektronik Tesbih Zikirmatik. Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
4,99TL
   Dünyada içinde mikroorganizma ve bakteri barındırmayan tek su zemzem suyudur. Zemzem suyu senelerce dursa da asla bozulmayan tek sudur. Zemzemin nereden geldiği şu anki teknoloji ile bile hala bilinememektedir. 250ml'lik pet şişelerde el değmeden özel olarak doldurul..
45,00TL
Ümmü Sıbyanı Taşıyanlar Cin Ve Periden Ruhani Ve Cismani Hastalıklardan,Vesvese Sıkıntı Başağrısı, Karabasan Gece Korkuları, Bilhassa Düşük Yapan Kadınlar Üzerinde Taşırlar.Ümmü Sıbyan Muskası ürünümüzle ilgili erbaini idrisiye duası faziletleri, erbain idrisiyye lalegül, erbaini idrisiyye, erbain i..
10,00TL
   10adet 99'lu 9mm Gül Kokulu Keseli TesbihMevlit ve cemiyetlerinizde dağıtabileceğiniz en makül hediyeliklerindendir.İster yasinlere,ister farklı bir ürüne kombin yapılabilir.Çok güzel renkleri vardır.Kokusu yıllarca kalır.Her rengin kokusu gül kokusudur.Kanserojen madde içermez.%10..
18,00TL
Tesbih Gül Kokulu Kalpli 9mm 99lu - 10adet
Çok Satan
   99'lu 9mm Gül Kokulu Kalpli TesbihTesbih Gül Kokulu Kalpli 9mm 99lu - 10adet ürünümüzle ilgili tesbih kehribar, tesbih n11, tesbih kuka, tesbih gittigidiyor, oltu tesbih, tesbih isimli, tesbih çeşitleri isimli, en pahalı tesbih, gül kokulu tesbihler, gül kokulu tesbih, doğal taş te..
14,90TL
Taşlı Zikirmatik
Çok Satan
10adet - Taşlı Zikirmatik. Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
10,00TL
Oyuncak Fotoğraf Makinesi Oyuncak Fotoğraf Makinesi
Çok Satan
Mekke ve Medine'den fotoğraflar içeren, oyuncak fotoğraf makinesidir. Deklanşöre her basıldığında bir diğer fotoğrafı gösterir. ..
5,00TL
10adet - Metal Zikirmatik.Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
175,00TL
Mevlüt, Cemiyet, Bebek Mevlüdü gibi organizasyonlarınızda dağıtabileceğiniz Küçük Boy Kuran-ı Kerim. Simli ve Suni deri çıtçıtlı koruyucu ambalajında ve askılıdır. Ürün ölçüleri: 5x7cm ..
15,00TL
Mevlüt, Cemiyet, Bebek Mevlüdü gibi organizasyonlarınızda dağıtabileceğiniz Küçük Boy Kuran-ı Kerim. Suni deri çıtçıtlı koruyucu ambalajında ve askılıdır. Ürün ölçüleri: 5x7cm ..
15,00TL
Mevlüt, Cemiyet, Bebek Mevlüdü gibi organizasyonlarınızda dağıtabileceğiniz Mini Boy Kuran-ı Kerim. Şefaf koruyucu ambalajında ve askılıdır. ..
15,00TL
Cevşen-ül Kebir  Altın Kaplama Metal Kutusunun İçinde Bebek Nazarlığı - Metal Kutu Açılabilir İçindeki Cevşen-ül Kebir Görülebilir.İçindekiler: Cevşeni Kebir duası.Yasini Şerif. Esmai Hüsna ve Ashab-ı Bedir'in isimleri bulunmaktadır. Cevşeni Kebir'i üzerinde taşıyan kimse cinlerin belalarından...
10,00TL
Cevşen-ül Kebir  Altın Kaplama Metal Kutusunun İçinde Bebek Nazarlığı - Metal Kutu Açılabilir İçindeki Cevşen-ül Kebir Görülebilir.İçindekiler: Cevşeni Kebir duası.Yasini Şerif. Esmai Hüsna ve Ashab-ı Bedir'in isimleri bulunmaktadır. Cevşeni Kebir'i üzerinde taşıyan kimse cinlerin belalarından...
10,00TL
Cevşen-ül Kebir  Altın Kaplama Metal Kutusunun İçinde Bebek Nazarlığı - Metal Kutu Açılabilir İçindeki Cevşen-ül Kebir Görülebilir.İçindekiler: Cevşeni Kebir duası.Yasini Şerif. Esmai Hüsna ve Ashab-ı Bedir'in isimleri bulunmaktadır. Cevşeni Kebir'i üzerinde taşıyan kimse cinlerin belalarından...
10,00TL
10adet - Işıklı Zikirmatik.Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
90,00TL
Damla şeklinde kesilmiştir. 250gr Kuşe Kartondan imal edilmiştir.  4 Renkli baskı yapılmıştır. ..
7,50TL
7x11x1cm ebatlarındadır. 250gr Kuşe Kartondan imal edilmiştir.  4 Renkli baskı yapılmış, 40 sayfa ve özel poşetindedir...
10,00TL
Erbain İdrisiyyeErbain İdrisiyye ürünümüzle ilgili erbaini idrisiye duası faziletleri, erbain idrisiyye lalegül, erbaini idrisiyye, erbain idrisiyye okuyanların yorumları, erbaini idrisiyye büyü bozma, erbaini idrisiye duası oku, esmai idrisiye faziletleri, esma i idrisiyye okudum, gibi aramalarda k..
10,00TL
En'am Suresi, Kur-an'ın altıncı suresidir ve 165 ayetten oluşur. Surenin bazı ayetlerinde Arapların kurban edilen hayvanlarla ilgili birtakım gelenekleri kınandığı için sureye En'am Suresi denmiştir. Bu üründe En'am Süresinden ayetler vardır. ..
35,00TL
Deri Kaplıdır. Renk Çeşidi Vardır. Bebeklerin Veya Çocukların Üzerinde Taşıdığında Rahatsız Etmez. İçerisinde Ayetel Kürsi Nazar Ayeti Koruyucu Dualar Ve Cevşenül Kebir Duası VardırDeri Bebek Cevşeni ürünümüzle ilgili boş cevşen kabı, deri cevşen kılıfı, deri cevşen nerede satılır, deri cevşen yapım..
7,00TL
Cevşenül Kebir Ve Boy HamailiCevşenül Kebir Ve Boy Hamaili ürünümüzle ilgili erbaini idrisiye duası faziletleri, erbain idrisiyye lalegül, erbaini idrisiyye, erbain idrisiyye okuyanların yorumları, erbaini idrisiyye büyü bozma, erbaini idrisiye duası oku, esmai idrisiye faziletleri, esma i idrisiyye..
10,00TL
Her Türlü Sıkıntıdan Dertten Nazardan Cin Den Periden Korunmak İçin Takılabilir.Cevşen Duası Deri Kaplı Kolye ürünümüzle ilgili boyun cevşeni, hayrat neşriyat cevşen kolye, boyun cevşeni içi, deri cevşen kolye, hayrat neşriyat cevşen içi, cevşen kitap fiyatları, hayrat vakfı cevşen kolye, cevşen k..
8,00TL
Ebatı: 4,5x7cmKelime manası zırh olan Cevşen, her şeyden önce bir duâdır. Bu duâ Hz. Peygamberden günümüze kadar ulaşmıştır. Bu özelliği ona, özel bir anlam katar: duâ-i Nebevi. Cevşen'in hangi amaç ve maksatla okunması gerektiği hakkında bazı tespitler yapabilmek için, öncelikle duânı..
8,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)

Bebekleriniz İçin Mevlüt Hediyelikleri

 

 Ailenizin yeni üyesi için okutmak istediğiniz mevlütlerde eş, dost ve akrabalarınıza dağıtmak için kullanabileceğiniz bebek mevlüdü hediyelikleri konusunda sizlere fikir verecek birbirinden anlamlı ürünleri mevcut web sitemizde bulabilirsiniz. Bu hediyelikler çocuğun resim ve isimlerinin yazdığı hoş figürlerden oluşturulabildiği gibi tek tek de satılmaktadır. Mevlütler için ürün bakarken site araması yapmak için bebek mevlüdü hediyelikleri satın al yazmanız halinde sırayla pek çok ürün listelenecektir. Bunlar arasında hem model bebek mevlüdü hediyelikleri fiyatları konusunda kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 Bebek Mevlütleri ve Farklı Fikirler

 

 Mevlüt paketi olarak da bilinen, kız çocukları için pembe, erkek çocukları için pembe paketler içinde kız ve ya erkek bebek renk konseptine uygun dua kitabı, kokulu tespih, lokum ve ya şekerleme kutusu, süslemeli ambalaj ve taşıma çantaları ile son derece zarif tasarımlar hazırlanmaktadır. Diğer taraftan ikiz bebekler için tasarlanan ikili ürünler, yaşı yakın bebekler için tasarlanan ürünler, erkek ve kız kardeş için ikili setler derken ürünlerimizin çeşitliliğini sizin tercihleriniz belirlemektedir. Birbirinden eğlenceli konseptlerle bazen bebek şeklinde, bebek arabası uğur böceği ve ya kalp şeklinde tasarlanan tül, fiyonk ve yaldız süslemeli mevlüt ürünlerini ise ayrıca beğeneceksiniz.

 

            Bunlar birbirinden lezzetli şekerlemelerin dışını süslerken buzdolaplarında ya da mıknatıs tutan diğer manyetik alanlarda sizlere bu güzel anları sürekli yaşatacak ürünler olarak karşınıza çıkar. Ürünler çoklu olabildiği gibi tespih ve dua kitabı, şekerleme ve tespih ya da sadece şekerleme tarzında tek tek ya da ikili ürünler halinde de satışa sunulmaktadır. Üzerinde Allah lafzı ve Besmel i Şerife'nin bulunduğu yaldızlı tasarımlar, mevlütlerin uhrevi havasını yansıtırken, ayrıca kullanılan bebek figürleri ise, hazırlıkların minikler için yapıldığının hoş bir sembolüdür.

 

             Büyüdüklerinde çocuklarınıza göstermek için saklayabileceğiniz bu anlamlı hediyelikler için istediğiniz adet ve modelde sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Ürünlerimiz pakete hazırlama aşamasından başlayarak, teslim aşamasına kadar özenle korunarak tarafınıza belirleyeceğiniz tarihe yetişecek şekilde gönderilir. Ayrıca mevcut web sitemizde sizin için seçtiğimiz hediyeliklerin yanı sıra, sizden gelen fikirler, el emeği göz nuru tasarımları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.