Menu
Your Cart

Seccade Perakende

Astarlı Ravza Seccade Pamuk Şönil Astarlı Ravza Seccade Pamuk Şönil
Yeni
   ÖLÇÜ:70*11O CMAĞIRLIK:500-550 GRAMAÇIKLAMA: ÇİFT KAT PAMUK ŞÖNİL İPLİĞİYLE BİRLİKTE PAMUK SATEN İPLİK BİRLİKTE DOKUNMUŞTUR.ÖZENLE MOTİFLER ÜZERİNE SİMETRİK OLARAK DOKUNMUŞTUR.ARKASI PAMUK ASTARLA KAPLANMIŞTIR. MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA V..
249,00TL
Tafta Pamuk Seccade Siyah Tafta Pamuk Seccade Siyah
Yeni
   ÖLÇÜ:70*110AĞIRLIK:300 GRAÇIKLAMA:tek kat pamuk ipliğinden üretilmiştir.Çift Taraflı Seccadedir İki Tarafında da Namaz Kılma Özeliği Vardır Yere Serildiğinde Kayma Yapmaz Yer Kaplamayan Bir Seccadedir Mevlid, Cemiyet ve Hac ve Umre Hediyeliklerinde Dağıtılabilir Şık Güzel Bir Üründ..
69,00TL
Dodya Kadife Seccade Dodya Kadife Seccade
Yeni
   ÖLÇÜ:70*110 cmAĞIRLIK:450-500 GRAÇIKLAMA:KALİTELİ DÖKÜLMEYEN KADİFE İPLİĞİNDEN ÜRETİLMİŞTİR.TEK KİŞİLİK KULLANMALIK VE HEDİYE DAĞITMALIK GÜZEL BİR ÜRÜNDÜR.HAC VE UMRE HEDİYELİKLERİ,MEVLİD HEDİYELİKLERİ ARASINDA VERECEĞİNİZ KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR...
79,00TL
Çağrı Hayal Pamuk Şönil Seccade Çağrı Hayal Pamuk Şönil Seccade
Yeni
AÇIKLAMA: ÇİFT KAT PAMUK ŞÖNİL İPLİĞİYLE BİRLİKTE PAMUK SATEN İPLİK BİRLİKTE DOKUNMUŞTUR.ÖZENLE MOTİFLER ÜZERİNE SİMETRİK OLARAK DOKUNMUŞTUR. MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ.KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE HEDİYE ÇEYİZLİK OLARAK KALİTELİ BİR Ü..
199,00TL
Çağrı Ultra Plus Şönil Seccade Çağrı Ultra Plus Şönil Seccade
Yeni
AÇIKLAMA: ÜRÜNÜMÜZ ÇİFT KAT DOKUMA PAMUK ŞÖNİL İPLİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.SADELİKTEN YANA OLANLAR İÇİN TAM İDEAL BİR ÜRÜNDÜR.MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ.KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE HEDİYE ÇEYİZLİK OLARAK KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR...
199,00TL
Çağrı Makam-ı İbrahim Şönil Seccade Çağrı Makam-ı İbrahim Şönil Seccade
Yeni
AÇIKLAMA:ÇİFT DOKUMA PAMUK ŞÖNİL KUMAŞ ÜZERİNE ALTIN VARAK YALDIZLA MAKAM-I İBRAHİM MOTİFİ İŞLENMİŞTİR.30 DERECEDE MAKİNADA RAHATLIKLA YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ.KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE ÇEYİZLİK İÇİN KALİTELİ VE ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR. ..
199,00TL
Çağrı Ultra Plus Kabe Seccade Çağrı Ultra Plus Kabe Seccade
Yeni
AÇIKLAMA: : ÜRÜNÜMÜZ ÇİFT KAT DOKUMA PAMUK ŞÖNİL İPLİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.SADELİKTEN YANA OLANLAR İÇİN TAM İDEAL BİR ÜRÜNDÜR.MAKİNADA 30 DERECEDE RAHATLIKLA  YIKANABİLİR.KESİNLİKLE RENK ATMA VE ÇÖZÜLME YAPMAZ. KİŞİYE ÖZEL KULLANMALIK VE HEDİYE ÇEYİZLİK OLARAK KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ:70*110 CMAĞI..
199,00TL
Süngerli makam-ı İbrahim Seccade Süngerli makam-ı İbrahim Seccade
Yeni
Açıklama: Bursa'ya özgü pamuk şönil kumaştan üretilmiştir. Altı kalın süngerle kaplıdır. Yumuşak ve rahat bir kullanımı vardır. Elde yıkamak tavsiye edilir. Makam-ı İbrahim motifli işlemedir.Ağırlık:900grÖlçü : 70x115cm..
349,00TL
Açıklama: Akrilik peluş ipiyle dokunmuştur.soft ve yumuşaktır.dizleri acıtmaz. Altı yapay deri kaplamadır.yerde kayma yapmaz.yerli üretimdir. Kuru temizleme tavsiye edilir.yada halı gibi temizlenebilir.Ölçüsü 70*125 cmAğırlığı 800 gram..
599,00TL
Ağırlığı: 600 grÖlçü:80*120 cmüst kısmı soft pamuk kadife alt kısmı halı dokumadır. büyük boy olarak üretilmiştir. Yumuşak dokusu ile dizleri acıtmaz. 30 derecede rahatlıkla yıkanabilir.kendiniz ve değer verdikleriniz için özel bir üründür...
249,00TL
Kutu Ölçüsü: 36*32 cm. derinlik:6 cm.70*110 cm ebatında simli ipek kadifeden üretilmiştir. simli ip sık dokunduğu için atma ve dökülme yapmaz. arkası petek hasır dokumadır. Tülerme ve soyulma yapmaz. yerde kayma yapmaz. Çeyizlik ve özel günler için sevdiklerinize sunacağınız değerli bir üründür. yal..
249,00TL
ÖLÇÜ:80*125 CMAĞIRLIK: 650 GRAM AÇIKLAMA:AKRİLİK VE SOFT PAMUK İPLİĞİNDEN ÇİFT DOKUMA HALI OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.GRAMAJI VE DOKUMASI İTİBARİYLE YERDE KAYMAZ VE DİZLERİ ACITMAZ.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.SOLMA VE BOZULMA YAPMAZ. HEM  KENDİNİZ  İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLER..
279,00TL
ÖLÇÜ:70*110 CM AĞIRLIK: 450 GRAMAÇIKLAMA:SOFT KADİFE  İPLİĞİNDEN ÇİFT DOKUMA OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.ALT KISMI YAPAY HALI DOKUMASIDIR.GRAMAJI VE DOKUMASI İTİBARİYLE YERDE KAYMAZ VE DİZLERİ ACITMAZ.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.SOLMA VE BOZULMA YAPMAZ. HEM  KENDİNİZ  İÇİN HEMDE..
189,00TL
ÖLÇÜ:70*110 CMAĞIRLIK: 500 GRAMAÇIKLAMA:SOFT KADİFE  İPLİĞİNDEN ÇİFT DOKUMA OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.ALT KISMI YAPAY HALI DOKUMASIDIR.GRAMAJI VE DOKUMASI İTİBARİYLE YERDE KAYMAZ VE DİZLERİ ACITMAZ.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.SOLMA VE BOZULMA YAPMAZ. HEM  KENDİNİZ  İÇİN HEMDE DEĞ..
249,00TL
ÖLÇÜ:70*110 CMAĞIRLIK: 450 GRAMAÇIKLAMA:SOFT KADİFE  İPLİĞİNDEN ÇİFT DOKUMA OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.ALT KISMI YAPAY HALI DOKUMASIDIR.GRAMAJI VE DOKUMASI İTİBARİYLE YERDE KAYMAZ VE DİZLERİ ACITMAZ.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.SOLMA VE BOZULMA YAPMAZ. HEM  KENDİNİZ  İÇİN HEMDE D..
189,00TL
ÖLÇÜ:70*110 CMAĞIRLIK: 500 GRAMAÇIKLAMA:SOFT KADİFE  İPLİĞİNDEN ÇİFT DOKUMA OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.ALT KISMI YAPAY HALI DOKUMASIDIR.GRAMAJI VE DOKUMASI İTİBARİYLE YERDE KAYMAZ VE DİZLERİ ACITMAZ.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.SOLMA VE BOZULMA YAPMAZ. HEM  KENDİNİZ  İÇİN HEMDE DEĞ..
249,00TL
BURSA’YA ÖZGÜ DÖŞEMELİK PAMUK ŞÖNİL KUMAŞTAN DOKUNMUŞTUR.YALDIZLI İPLİKTEN KABE KAPISI MOTİFİ YAZISIZ OLARAK İŞLENMİŞTİR.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.RENK ATMA VE BOZULMA YAPMAZ. KENDİNİZ İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ:70*110 CM AĞIRLIK:350 GRAM..
179,00TL
BURSA’YA ÖZGÜ DÖŞEMELİK PAMUK ŞÖNİL KUMAŞTAN DOKUNMUŞTUR.YALDIZLI İPLİKTEN MAKAM-I İBRAHİM MOTİFİ İLE DİZAYN EDİLMİŞTİR.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.RENK ATMA VE BOZULMA YAPMAZ. KENDİNİZ İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ:70*110 CMAĞIRLIK:350 GRAM ..
149,00TL
AÇIKLAMA:BURSA’YA ÖZGÜ DÖŞEMELİK PAMUK ŞÖNİL KUMAŞTAN DOKUNMUŞTUR.SADELİKTEN YANA OLANLAR İÇİN ÇOK İDEAL BİR SECCADEDİR.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.RENK ATMA VE BOZULMA YAPMAZ. KENDİNİZ İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ:70*110 CM AĞIRLIK:350 GRAM..
149,00TL
BURSA’YA ÖZGÜ DÖŞEMELİK PAMUK ŞÖNİL KUMAŞTAN DOKUNMUŞTUR.YALDIZLI İPLİKTEN KABE  MOTİFİ İŞLENMİŞTİR.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.RENK ATMA VE BOZULMA YAPMAZ. KENDİNİZ İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ: 70*110 CM AĞIRLIK: 350 GRAM..
199,00TL
AÇIKLAMA: AKRİLİK VE SOFT PAMUK İPLİĞİNDEN ÇİFT DOKUMA HALI OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.GRAMAJI VE DOKUMASI İTİBARİYLE YERDE KAYMAZ VE DİZLERİ ACITMAZ.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.SOLMA VE BOZULMA YAPMAZ. HEM  KENDİNİZ  İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ  İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR..
279,00TL
AÇIKLAMA:BURSA’YA ÖZGÜ DÖŞEMELİK PAMUK ŞÖNİL KUMAŞTAN DOKUNMUŞTUR.KİLİM DOKUMA DESENİYLE TASARLANMIŞ VE ÖZEL RENK UYUMUYLA DİZAYN EDİLMİŞTİR.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.RENK ATMA VE BOZULMA YAPMAZ. KENDİNİZ İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.ÖLÇÜ:70*110 CM A..
149,00TL
BURSA’YA ÖZGÜ DÖŞEMELİK PAMUK ŞÖNİL KUMAŞTAN DOKUNMUŞTUR.SADELİKTEN YANA OLANLAR İÇİN ÇOK İDEAL BİR SECCADEDİR.30 DERECEDE RAHATLIKLA YIKANABİLİR.RENK ATMA VE BOZULMA YAPMAZ. KENDİNİZ İÇİN HEMDE DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR. ÖLÇÜ:70*110 CM AĞIRLIK:350 GRAM..
149,00TL
75*115 cm Pamuk Saten Kumaş Üzerine Yaldız İle Kabe Motifi İşlemelidir.İçi Elyaflı Olup Pamuk Astarla Kaplıdır.Çok Rahat Ve Yumuşak Bir Kullanımı Vardır.Dizleri Acıtmaz.Hem Kendiniz İçin Hemde Değer Verdiğiniz Sevdikleriniz İçin Özel Bir Üründür.Yalnız Kuru Temizleme Önerilir...
249,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 221 (10 Sayfa)

Seccade-Perakende Çeşitleri ve Fiyatları

Namaz Öğreten Sesli Seccadeler ve Özellikleri

             Ürün kategorilerinin seccade modelleri arasında ilk seçenek namaz öğreten ve çocuklara yönelik olan seccade türleridir. Beş vakit namazı kapsayan bu modellerin kurulumu ve kullanımı son derece basit ve pratik ölçeklerde gerçekleştiriliyor. Namazın farzları konusunda da didaktik bilgilere sahip olan bu seccade modelleri tüm bilgi akışını sesli bir şekilde karşı tarafa aktarmaktadır. Ses ayarı manuel olarak yapılabilir, kısık ve yüksek sesli olarak ayarlanabilir.

             Sudan ve ateşten uzak tutulduğu takdirde bu seccade modelleri uzun ömürlü olarak değerlendirilmeye açıktır. 3 adet kalem pil ile çalışan bu ürünlerin pilleri zayıfladığı takdirde değiştirilerek kullanılabilir. Ses kartı üzerindeki on - off seçenekleri ile rahatlıkla açılıp kapatılır. Bir diğer ürün özelliği ise duraklatma seçeneğine de sahip olmasıdır. Dua ve namaz görsellerini de bünyesinde barındıran bu seccadeler çocuklara namazı öğretmek ve sevdirmek açısından son derece büyük bir öneme sahip. Katlanmadan, düz bir yüzey üzerinde kullanılması gereken bu seccadeler sahiplerine kullanım kılavuzu ile birlikte gönderiliyor.

  Desensiz Kadife Seccade Perakende Satın Al

             Alıcıların seccade satın al seçeneğine tıklayarak sipariş verebilecekleri bir diğer ürün tamamen kadife kumaşının kalitesini yansıtmaktadır. Toplu alımlarda yüzde otuza varan indirimler ile birlikte bütçe dostu olarak kabul edilmektedir. Hediyelik olarak da düşünülecek ve takdim edilecek bu ürünlerde bordo, mavi ve yeşil gibi renk seçenekleri de yer alıyor.

  Astarlı Lüks Şöniller

             Toplamda sekiz farklı desen ve renk ile alıcılarla buluşan astarlı şöniller seccade kategorilerinden rahatlıkla sipariş verilebilecek bir başka ürün. Dileyenler Whatsapp hattını kullanarak bu ürünün siparişini online olarak gerçekleştirebilir. Dileyenler ise ürün görsellerinin altında yer alan telefon numaralarından ürün adedi ve türünü belirterek pratik bir şekilde siparişlerini noktalayabilir. Desenleri ve tasarımları ile fark yaratan bu şönil modelleri hac ve umre dönüşleri için ideal bir armağan modeli de oluşturmaktadır.

  Son Seçenekler: Akıllı Seccade Ürünleri

             Özel kutusunda sahiplerine gönderilen akıllı seccade fiyatları oldukça uygun olup namaz kıldırma işlevini yerine getirmektedir. Kulaklık ile birlikte alıcılarla buluşan bu ürünler sessiz çalışma prensibine de sahiptir.