Menu
Your Cart

Kuran-ı Kerim

   1.HAMUR KAĞIDA BİLGİSAYAR YAZILIMLI  HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI BASILMIŞTIR.SATIRALTI KELİME MEAL VE YAN TARAFINDA AYET MEAL VARDIR.ELMALILI M. HAMDİ YAZIR MEALİDİR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.İRİ YAZI VE NET OKUNUŞUYLA RAHATLIKLA GÖZ YORULMADAN OKUNABİLİR.ÖL..
199,00TL
   1.HAMUR KAĞIDA BİLGİSAYAR YAZILIMLI  HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI BASILMIŞTIR.SATIRALTI KELİME MEAL VE YAN TARAFINDA AYET MEAL VARDIR.ELMALILI M. HAMDİ YAZIR MEALİDİR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.İRİ YAZI VE NET OKUNUŞUYLA RAHATLIKLA GÖZ YORULMADAN OKUNABİLİR.ÖL..
249,00TL
   1.HAMUR KAĞIDA BİLGİSAYAR YAZILIMLI  HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI BASILMIŞTIR.SATIRALTI KELİME MEAL VE YAN TARAFINDA AYET MEAL VARDIR.ELMALILI M. HAMDİ YAZIR MEALİDİR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.İRİ YAZI VE NET OKUNUŞUYLA RAHATLIKLA GÖZ YORULMADAN OKUNABİLİRÖLÇ..
349,00TL
BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI OLARAK BASILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.KARE KOD OKUMA PRAOGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.RAHAT VE KOLAY OKUNUŞLUDUR.KUŞE KAĞIDA BASILMIŞTIR.FERMUARLI KILIFI İLE MUHAFAZASI KOLAYDIR.YOLCULUK ESNASINDA YANINIZDA RAHATLIKLA TAŞIYAB..
199,00TL
BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI OLARAK BASILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.ELMALILI M.HAMDİ YAZIR MEALİDİR.KARE KOD OKUMA PRAOGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.RAHAT VE KOLAY OKUNUŞLUDUR.KUŞE KAĞIDA BASILMIŞTIR.FERMUARLI KILIFI İLE MUHAFAZASI KOLAYDIR.YOLCULUK ESNASI..
219,00TL
   BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI OLARAK BASILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.KARE KOD OKUMA PRAOGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.RAHAT VE KOLAY OKUNUŞLUDUR.KUŞE KAĞIDA BASILMIŞTIR.FERMUARLI KILIFI İLE MUHAFAZASI KOLAYDIR.YOLCULUK ESNASINDA YANINIZDA ..
199,00TL
BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI OLARAK BASILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.CİLTLİDİR. KOLAY OKUNABİLİR.KARE KOD OKUMA İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.YOLCULUK ESNASINDA ÇANTANIZDA VE YANINIZDA RAHATLIKLA TAŞIYABİLİRSİNİZ.ÖLÇÜ:14*20 CM..
199,00TL
HAMUR KAĞIDA CİLTLİ OLARAK BASILMIŞTIR.BİLGİSAYAR YAZILIMLI OLUP HAFIZ OSMAN HATTI KULLANILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.KARE KOD OKUMA İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ: 16*24 CM..
199,00TL
HAMUR KAĞIDA CİLTLİ OLARAK BASILMIŞTIR.BİLGİSAYAR YAZILIMLI OLUP HAFIZ OSMAN HATTI KULLANILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.KARE KOD OKUMA İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ: 20*28 CM..
249,00TL
HAMUR KAĞIDA CİLTLİ OLARAK BASILMIŞTIR.BİLGİSAYAR YAZILIMLI OLUP HAFIZ OSMAN HATTI KULLANILMIŞTIR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.KARE KOD OKUMA İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ: 28*32 CM..
349,00TL
   BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTI OLUP DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.1. HAMUR KAGIDA BASILMIŞTIR. YAZISI İRİ VE RAHAT OKUNUŞLUDUR. CİLTLİDİR.KARE KOD OKUMA PROGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ:16*24 CM..
149,00TL
   BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTI OLUP DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.1. HAMUR KAGIDA BASILMIŞTIR. YAZISI İRİ VE RAHAT OKUNUŞLUDUR. CİLTLİDİR.KARE KOD OKUMA PROGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ:20*28 CM..
199,00TL
   BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTI OLUP DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.1. HAMUR KAGIDA BASILMIŞTIR. YAZISI İRİ VE RAHAT OKUNUŞLUDUR. CİLTLİDİR.KARE KOD OKUMA PROGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ:28*32 CM..
299,00TL
   1.HAMUR KAĞIDA BİLGİSAYAR YAZILIMLI  HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI BASILMIŞTIR.KELİME ALTI TÜRKÇE OKUNUŞLU VE YAN TARAFINDA AYET MEAL VARDIR.ELMALILI M. HAMDİ YAZIR MEALİDİR.TRANSKRİPLİ VE TECVİTLİ YAZILIMI İLE NET VE KOLAY OKUNUŞLUDUR.ÖLÇÜ:16*24 CM..
159,00TL
   HAMUR KAĞIDA BİLGİSAYAR YAZILIMLI  HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI BASILMIŞTIR.KELİME ALTI TÜRKÇE OKUNUŞLU VE YAN TARAFINDA AYET MEAL VARDIR.ELMALILI M. HAMDİ YAZIR MEALİDİR.TRANSKRİPLİ VE TECVİTLİ YAZILIMI İLE NET VE KOLAY OKUNUŞLUDUR.ÖLÇÜ:28*32 CM..
259,00TL
   1.HAMUR KAĞIDA BİLGİSAYAR YAZILIMLI  HAFIZ OSMAN HATTINA BAĞLI BASILMIŞTIR.SATIRALTI KELİME MEAL VE YAN TARAFINDA AYET MEAL VARDIR.ELMALILI M. HAMDİ YAZIR MEALİDİR.DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.İRİ YAZI VE NET OKUNUŞUYLA RAHATLIKLA GÖZ YORULMADAN OKUNABİLİR.16..
199,00TL
   BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTI OLUP DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.1. HAMUR KAGIDA BASILMIŞTIR. YAZISI İRİ VE RAHAT OKUNUŞLUDUR. CİLTLİDİR.KARE KOD OKUMA PROGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ:20*28 CM..
249,00TL
   BİLGİSAYAR YAZILIMLI HAFIZ OSMAN HATTI OLUP DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLIDIR.1. HAMUR KAGIDA BASILMIŞTIR. YAZISI İRİ VE RAHAT OKUNUŞLUDUR. CİLTLİDİR.KARE KOD OKUMA PROGRAMI İLE SESLİ DİNLENEBİLİR.ÖLÇÜ:28*32 CM..
349,00TL
Ayfa Kuran-ı Kerim Cami Kebir BoyDiyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüMilyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattanOkuması çok kolay bilgisayar hatlı2 Renk Ofset Baskı29 X 40 cm Ebat616 SayfaÜrün Adet Ağırlığı : 3,25 Kg..
899,00TL
Kutu Ölçüsü: 22x30 cm Derinlik: 5 cmKuran Ölçüsü: 16x24 cmAğırlık: 400grKutu, özel çift kat kalın malzeme üzerine soft kadife kumaş ile kaplanmıştır. Kutu kenarları ve üstü parlak pleksi ile süslenmiştir. Kuran-ı Kerim bilgisayar yazılımlı olup Hafız Osman hattına bağlı olarak yazılmıştır. Diyanet İ..
599,00TL
Kutu Ölçüsü: 27x36 cm Derinlik: 5 cm Yükseklik: 18 cmRahle Ölçüsü: 23x33 cmKuran Ölçüsü: 16x24 cmAğırlık: 1000grTahta üzerine eskitme mobilya modelinden ALLAH-MUHAMMED yazılı plastik ile süslenmiştir. Kutu üzerine rahle ilave edilip Kuran-ı Kerimin rahatça okunabilmesi sağlanmıştır. Dayanıklı ve sağ..
799,00TL
Kutu Ölçüsü: 27x36 Derinlik: Yaklaşık 19cmRahle Ölçüsü: 24x34Kuran-ı Kerim Ölçüsü: 16x24Gerçek ahşap mobilyadan ve özel mobilya boyasıyla boyanıp üretilmiştir. Üzerine rahle ilave edilip Kuran-ı Kerim'in rahat okunması sağlanmıştır. İçindeki Kuran-ı Kerim soft kadife ile kaplanmış ve parlak pleksi i..
799,00TL
Ahşap Sandıklı Çeyizlik Kuranı-ı Kerim Ahşap Sandıklı Çeyizlik Kuranı-ı Kerim
Stokta Yok
Kutu Ölçlüsü: 24x31 Kuran Ölçüsü: 16x24Ahşap malzeme üzerine oyma desenlerle şekil verilerek, tasarlanmıştır. Özel mobilya boyası ile boyanmıştır. Kuran-ı Kerim Hafız Osman hattına bağlı olarak bilgisayar yazımıdır. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından onaylıdır. Kare kod okuma özelliği ile hem..
559,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 322 (14 Sayfa)

Kuranı Kerim Çeşitleri - Kuranı Kerim Fiyatları - Kuranı Kerim Satın Al

Kur'an'ı doya doya okumak isteyenlerin beklentilerini tam yönüyle karşılayan ve evlere ilim saçacak nitelikteki hizmet, kaliteli kapak tasarımları barındıran kuran satın al arayışlarımızda en yakın destekçimiz oluyor.

 Zaman kayıpları yaşatmayan kalitedeki hizmet, güzel dinimizin en seçkin yol arkadaşlığı niteliğinde, ilimlerimizi arttırmaya yönelik olarak kuranı kerim ihtiyaçlarımıza sesleniyor.

Kuran-ı Kerim Çeşitleri ve Fiyatları

            Saygın yazarlar tarafından yapılmış olan kuranı kerim çevirilerinin yer aldığı alışveriş hizmetiyle, ilimlere ilim katmak oldukça kolaydır. Sadece bir tıkla seçkin alışverişler evlere ışık saçmaktadır.

 Zenginleşen İlimler

            Arapça bilmeyenlerin de rahatlıkla okuyabilmelerini kolaylaştıran hizmet, toptan alımlar için de uygun avantajlar sağlıyor. Bu doğrultuda; rahle boy, cep boy, Kabe görünümlü ahşap kutulu gibi kuranı kerim çeşitleri aynı çatı altından alınabiliyor. Ayrıca, Türkçe okunuşlu ve cami boy seçenekleri de barındırıyor.

            Her yaştan bireyin rahatlıkla ve anlayarak okuyabileceği kalitedeki kitaplarla dinimizin gereklerini ve emirlerini kuranı kerim çeşitleri vasıtasıyla çok daha kolay öğrenebilmek mümkündür.

 Perakende satış avantajı da taşıyan hizmet, toptan alışveriş kolaylıklarını da bir arada sunuyor. Dostlara hediye edilmek istenilen, ya da ailece okuma keyfini yaşatan toptan kuranı kerim her eve Kur'an'ın girmesine vesile oluyor.

  Doğru Alışverişler

            Zengin kategori çeşitliliği arasında; Yasin kitapları, dini eserler, kolay okunur bilgisayar hatlı Kur'an, Tevcidli ve Kaideli kuranı kerim bir arada bulunmaktadır. Güzel dinimiz İslam’ı her yaştan bireye sevdirerek öğreten seçkin eserler yardımıyla, yolları ışıklandırmak oldukça mümkündür.

 Bunların yanında, özel tasarımlı ciltleriyle de dikkat çekmekte olan seçkin kitaplar aracılığı ile toptan kuranı kerim satın alınarak, ailece Kur'an okuma avantajları elde edilebiliyor. Böylelikle, eşsiz kitabımızı paylaşarak okuma ayrıcalıkları da sağlanabilir.


Kuranı Kerim Satın Al

  Zorlanmadan Okuma Ayrıcalığı

            Kur'an okumak, tüm İslam aleminde önemli bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı evlerimize taşıyan hizmet ise, kuranı kerim satın al ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyor. Ayrıca, cep boy seçenekleriyle gittiğimiz her yere seçkin kitabımızı taşıyabilme olanağı da yer alıyor.

 Yaşlı genç herkesin kolaylıkla okuyabileceği kalitedeki Kur'an mealleri ve çok daha fazlası kuranı kerim satın al ihtiyaçlarına bir tıkla yanıt verebilmektedir. Bu açıdan, ihtiyaç duyulan her an eşsiz kitabımıza sahip olabilme keyfi uygun fiyatlarla yaşanabilmektedir.