Menu
Your Cart

Kuran-ı Kerim

Rahle Boy Kuran Okuyan Kalem Seti Karton Kutulu YeşilTEKNİK BİLGİLERHATTATAHMED HUSREV ALTINBAŞAKSTOK KODU01 15 02 21KISA KODUKK0014BARKOD9786051934068KAĞIT CİNSİMAMÜLLERKOLİ ADEDİ10AĞIRLIK1,447EN / BOY19 X 28KUR'AN KALEMİ SET İÇERİĞİ1- Elektronik Kalem, 2- Kur'an-ı Kerim3- Elifb..
389,00TL
Mdf Üzerine Oyma İşleme İle Kelimei Tevhid ve Allah Muhammed Lafızları Yazılmıştır İçinde Kadife Üzerine Besmele Yazılı Olup Üzeri Şeffaf Mika İle Kaplanmıştır İçindeki Kuranı Kerim Çanta Boy Olup 12*17 Ebadındadır Yazılımı Bilgisayar Hatlıdır Diyanet işleri Başkanlığı Tarafından Mühürlüdür Sevdikle..
225,00TL
Sandığın Malzemesi Mdf Dir 28*23 Cm Ebadındadır10 Cm Yüksekliğindedir İçerisindeki Kuran'ı Kerim  Deri Kaplamadır Üzeri Varak İşlemedir Yaprakları Altın Yaldızlıdır 12*9 Cm Ebadında Cep Boy Kuran'ı Kerimdir. İçerisinde Tespih ve Koku Hediyesidir Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezher Taraf..
225,00TL
Sandığın Tamamı Ahşap Olup İçi Kadife Kaplıdır Türk Bayrağı İşlenmiştir Kuran'ı Kerim'i Deri Kaplamadır Kuran'ı Kerimin Ölçüsü 17*13 Cm Dir Kutunun Ölçüsü 29*23 Tür Ağırlığı 2062 Gr Kuran'ı Kerim Ahmet Hüsrev Hatlı Olup Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezher Den MühürlüdürSevdikleriniz ve Değer..
279,00TL
Deri Üzerine Gümüş Ve Nikalaj Kaplama Olup Köşeleri Metaldir 20x14 Ölçüsündedir Ağırlığı 740 Gr Dir Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Ahmet Hüsrev Hatlıdır Çeyizlik ve Değer Verdiğiniz Sevdiklerinize Özel Bir Hediyedir ..
119,00TL
Deri Üzerine Gümüş Ve Nikalaj Kaplama Olup Köşeleri Metaldir 17x13 Ölçüsündedir Ağırlığı 710 Gr Dir Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Ahmet Hüsrev Hatlıdır Çeyizlik ve Değer Verdiğiniz Sevdiklerinize Özel Bir Hediyedir ..
99,00TL
Deri Üzerine Gümüş Ve Nikalaj Kaplama Olup Köşeleri Metaldir 14x10 Ölçüsündedir Ağırlığı 680 Gr Dir Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Ahmet Hüsrev Hatlıdır Çeyizlik ve Değer Verdiğiniz Sevdiklerinize Özel Bir Hediyedir ..
79,00TL
Deri Üzerine Gümüş Ve Nikalaj Kaplama Olup Köşeleri Metaldir 13x9 Ölçüsündedir Ağırlığı 650 Gr Dir Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Ahmet Hüsrev Hatlıdır Çeyizlik ve Değer Verdiğiniz Sevdiklerinize Özel Bir Hediyedir ..
75,00TL
Deri Üzerine Gümüş Ve Nikalaj Kaplama Olup Köşeleri Metaldir 12x9 Ölçüsündedir Ağırlığı 650 Gr Dir Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Ahmet Hüsrev Hatlıdır Çeyizlik ve Değer Verdiğiniz Sevdiklerinize Özel Bir Hediyedir ..
69,00TL
Suntalam Üzerine Kadife Kaplı Altın Yaldızdan Allah ve Muhammed Lafızı İşlemelidir Kuran'ı Kerimi Kabe Örtüsü Şeklinde Kadife İle Kaplanmıştır Ahmet Hüsrev Hattıdır Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Toplam Ağırlığı 1954 gr Dir Kuran'ı Kerimin Ebadı 14*20  Dir..
199,00TL
Suntalam Üzerine Kadife Kaplı Altın Yaldızdan Allah ve Muhammed Lafızı İşlemelidir Kuran'ı Kerimi Kabe Örtüsü Şeklinde Kadife İle Kaplanmıştır Ahmet Hüsrev Hattıdır Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezherden Mühürlüdür Toplam Ağırlığı 1954 gr Dir Kuran'ı Kerimin Ebadı 12*17  Dir..
179,00TL
Ahşap Üzeri Gümüş Nikel ve Altın Yaldız Karışımıdır Kutu Şekli Dik Çapraz ve Üzeri Desenli Kesimdir 925 Ayar Hakiki Gümüştür İçerisindeki Kuranı'ı Kerim 14*20 Ebatındadır Kuran'ı Kerim Deri Üzerine Gümüş ve Altın Yaldız Karışımıyla Kaplanmıştır Diyanet İşleri Başkanlığı ve mısır El Ezher Tarafından ..
599,00TL
Ahşap Üzeri Gümüş Nikel ve Altın Yaldız Karışımıdır Kutu Şekli Dik Çapraz ve Üzeri Desenli Kesimdir 925 Ayar Hakiki Gümüştür İçerisindeki Kuranı'ı Kerim 14*20 Ebatındadır Kuran'ı Kerim Deri Üzerine Gümüş ve Altın Yaldız Karışımıyla Kaplanmıştır Diyanet İşleri Başkanlığı ve Mısır El Ezher Tarafından ..
659,00TL
Ahşap Üzeri Gümüş ve Nikel Karışımıdır Kutu Şekli Dik Çapraz ve Üzeri Desenli Kesimdir 925 Ayar Hakiki Gümüştür İçerisindeki Kuranı'ı Kerim 12*17 Ebatındadır Kuran'ı Kerim Deri Üzerine Gümüş Karışımıyla Kaplanmıştır Diyanet İşleri Başkanlığı ve mısır El Ezher Tarafından Mühürlüdür Kutunun Ölçüsü 16*..
499,00TL
Ahşap Üzeri Gümüş Nikel ve Altın Yaldız Karışımıdır Kutu Şekli Dik Çapraz ve Üzeri Desenli Kesimdir 925 Ayar Hakiki Gümüştür Kuranı'ı Kerim E/B: 12*17 Kuran'ı Kerim Deri Üzerine Gümüş ve Altın Yaldız Karışımıyla Kaplanmıştır Diyanet İşleri Başkanlığı ve mısır El Ezher Tarafından Mühürlüdür Kutu..
559,00TL
Ahşap Üzeri Gümüş Nikel Ve Altın Yaldız Karışımlı Bileşimle KaplanmıştırKutunun Üzeri Kanat Şeklinde Açılıp Rahle Olarak Kullanılmaktadır Sandığın Ölçüsü E/B: 25*19 Yükseklik 9 Cm İçerisindeki Kuran'ı Kerim E/B 14*20Toplam Ağırlığı 2165 gr DirDeri Üzerine Gümüş Nikel ve Altın Yaldızla Kaplanmıştır D..
990,00TL
1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 2Renk Baskı  Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı..Seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hattır. Harekeler ait oldukları harflerin hemen altın..
109,00TL
1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 2Renk Baskı  Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı..Seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hattır. Harekeler ait oldukları harflerin hemen altın..
109,00TL
1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Şehrazeli, 2Renk Baskı  Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı..Seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hattır. Harekeler ait oldukları harflerin hemen altın..
109,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 321 (14 Sayfa)

Kuranı Kerim Çeşitleri - Kuranı Kerim Fiyatları - Kuranı Kerim Satın Al

Kur'an'ı doya doya okumak isteyenlerin beklentilerini tam yönüyle karşılayan ve evlere ilim saçacak nitelikteki hizmet, kaliteli kapak tasarımları barındıran kuran satın al arayışlarımızda en yakın destekçimiz oluyor.

 Zaman kayıpları yaşatmayan kalitedeki hizmet, güzel dinimizin en seçkin yol arkadaşlığı niteliğinde, ilimlerimizi arttırmaya yönelik olarak kuranı kerim ihtiyaçlarımıza sesleniyor.

Kuran-ı Kerim Çeşitleri ve Fiyatları

            Saygın yazarlar tarafından yapılmış olan kuranı kerim çevirilerinin yer aldığı alışveriş hizmetiyle, ilimlere ilim katmak oldukça kolaydır. Sadece bir tıkla seçkin alışverişler evlere ışık saçmaktadır.

 Zenginleşen İlimler

            Arapça bilmeyenlerin de rahatlıkla okuyabilmelerini kolaylaştıran hizmet, toptan alımlar için de uygun avantajlar sağlıyor. Bu doğrultuda; rahle boy, cep boy, Kabe görünümlü ahşap kutulu gibi kuranı kerim çeşitleri aynı çatı altından alınabiliyor. Ayrıca, Türkçe okunuşlu ve cami boy seçenekleri de barındırıyor.

            Her yaştan bireyin rahatlıkla ve anlayarak okuyabileceği kalitedeki kitaplarla dinimizin gereklerini ve emirlerini kuranı kerim çeşitleri vasıtasıyla çok daha kolay öğrenebilmek mümkündür.

 Perakende satış avantajı da taşıyan hizmet, toptan alışveriş kolaylıklarını da bir arada sunuyor. Dostlara hediye edilmek istenilen, ya da ailece okuma keyfini yaşatan toptan kuranı kerim her eve Kur'an'ın girmesine vesile oluyor.

  Doğru Alışverişler

            Zengin kategori çeşitliliği arasında; Yasin kitapları, dini eserler, kolay okunur bilgisayar hatlı Kur'an, Tevcidli ve Kaideli kuranı kerim bir arada bulunmaktadır. Güzel dinimiz İslam’ı her yaştan bireye sevdirerek öğreten seçkin eserler yardımıyla, yolları ışıklandırmak oldukça mümkündür.

 Bunların yanında, özel tasarımlı ciltleriyle de dikkat çekmekte olan seçkin kitaplar aracılığı ile toptan kuranı kerim satın alınarak, ailece Kur'an okuma avantajları elde edilebiliyor. Böylelikle, eşsiz kitabımızı paylaşarak okuma ayrıcalıkları da sağlanabilir.


Kuranı Kerim Satın Al

  Zorlanmadan Okuma Ayrıcalığı

            Kur'an okumak, tüm İslam aleminde önemli bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı evlerimize taşıyan hizmet ise, kuranı kerim satın al ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyor. Ayrıca, cep boy seçenekleriyle gittiğimiz her yere seçkin kitabımızı taşıyabilme olanağı da yer alıyor.

 Yaşlı genç herkesin kolaylıkla okuyabileceği kalitedeki Kur'an mealleri ve çok daha fazlası kuranı kerim satın al ihtiyaçlarına bir tıkla yanıt verebilmektedir. Bu açıdan, ihtiyaç duyulan her an eşsiz kitabımıza sahip olabilme keyfi uygun fiyatlarla yaşanabilmektedir.