Menu
Your Cart

Hac ve Umre Hediyelik Setler

HAC VE UMRE İÇİN 25 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI  25 ADET HİRA SECCADE ÖZELLİKLERİ; 107 x 77 cm ebatındadır, Saçakları dökülmez, Kaliteli bir üründür. 25 ADET YEMENİ ÖZELLİKLERİ; Bursa imalatıdır,Pamukludur,Overlokları yapılıdır, 30 ADET 10MM'LİK 99'LU TESBİH..
849,00TL
Orta Boy Kadife Kaplı Kuranı KerimŞönil Tasarım Püsküllü Kadife Seccadeİnci Tasarım Püsküllü 99'lu Tesbih5ml Zeyd EsasVakumlu MisvakJelatinli TakkePamuklu ŞalKutu ölçüleri 40*40 cmKutunun kapalı halde yüksekliği 15 cmKapak Açıldıgında Yükseklik 45 cmVidalanabilir Ayakları VardırKutu İçeriği..
449,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 25 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI 25 ADET GOBLEN SECCADEÖZELLİKLERİ;107 x 77 cm ebatındadır,Saçakları dökülmez,Kaliteli bir üründür.25 ADET YEMENİÖZELLİKLERİ;Bursa imalatıdır,Pamukludur,Overlokları yapılıdır,30 ADET 8MM'LİK 99'LU TESBİHÖZELLİKLERİ;Namaz tespihi için ku..
774,90TL
Orta Boy Kadife Kaplı Kuranı KerimŞönil Tasarım Püsküllü Kadife Seccadeİnci Tasarım Püsküllü 99'lu Tesbih5ml Zeyd EsasVakumlu MisvakPamuklu ŞalJelatinli TakkeKutu ölçüleri 40*40 cmKutunun kapalı halde yüksekliği 15 cmKapak Açıldıgında Yükseklik 45 cmVidalanabilir Ayakları VardırKutu İçeriği..
449,00TL
Orta Boy Kadife Kaplı Kuranı KerimŞönil Tasarım Püsküllü Kadife Seccadeİnci Tasarım Püsküllü 99'lu Tesbih5ml Zeyd EsasVakumlu MisvakJelatinli TakkePamuklu ŞalKutu ölçüleri 40*40 cmKutunun kapalı halde yüksekliği 15 cmKapak Açıldıgında Yükseklik 45 cmVidalanabilir Ayakları VardırKutu İçeriği..
449,00TL
Orta Boy Kadife Kaplı Kuranı KerimŞönil Tasarım Püsküllü Kadife Seccadeİnci Tasarım Püsküllü 99'lu Tesbih5ml Zeyd EsasVakumlu MisvakJelatinli TakkePamuklu ŞalKutu ölçüleri 40*40 cmKutunun kapalı halde yüksekliği 15 cmKapak Açıldıgında Yükseklik 45 cmVidalanabilir Ayakları VardırKutu İçeriği..
449,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI  SÜRME ÖZELLİKLERİ; Gözü ağrıtmaz.Kalıcıdır.Akma yapmaz.%100 Türk malıdır. İĞNE ÖZELLİKLERİ; Eşarp için kullanılabilir pratik çengelli iğnedir. İNCİ TAÇ  ÖZELLİKLERİ; Plastik inciden üretilmiştir,çocuklara takıldığında zarar..
2.899,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 25 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI  SÜRME ÖZELLİKLERİ; Gözü ağrıtmaz.Kalıcıdır.Akma yapmaz.%100 Türk malıdır. İĞNE ÖZELLİKLERİ; Eşarp için kullanılabilir pratik çengelli iğnedir. İNCİ TAÇ  ÖZELLİKLERİ; Plastik inciden üretilmiştir,çocuklara takıl..
1.499,00TL
Kişiye Özel Hac ve Umre Hediyelik Seti No:3 1 ADET GOBLEN SECCADEÖZELLİKLERİ;107x77cm ebadındadır, Saçakları dökülmez. Makinada yıkandığında küçülme yapmaz. Simli bir seccadedir. Güzel bir hediyedir. 1 ADET NAMAZ TAKKESİÖZELLİKLERİ;Esnektir, Yıkanınca küçülme y..
30,00TL
1 ADET GOBLEN SECCADEÖZELLİKLERİ;107x77cm ebadındadır, Saçakları dökülmez. Makinada yıkandığında küçülme yapmaz. Simli bir seccadedir. Güzel bir hediyedir. 1 ADET NAMAZ TAKKESİÖZELLİKLERİ;Esnektir, Yıkanınca küçülme yapmaz, Türk malıdır. Her kafaya uygundur...
32,00TL
Kişiye Özel Hac ve Umre Hediyelik Seti No:1  1 ADET GOBLEN SECCADEÖZELLİKLERİ; 107x77cm ebadındadır, Saçakları dökülmez. Makinada yıkandığında küçülme yapmaz. Simli bir seccadedir. Güzel bir hediye olabilir. 1 ADET NAMAZ TAKKESİÖZELLİKLERİ;Esnektir, Yıkan..
29,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI AYDIN KADİFE SİMLİ SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz. %100 Türk Malıdır. Halı gibidir. Ayak ve diz izlerini belli etmez. ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır. Koku Yapmaz. %100 hint..
5.999,90TL
HAC  VE  UMRE İÇİN  50  KİŞİLİK  ÖZEL  HEDİYELİK SET  TAKIMI HALI LÜKS ŞİPİNGERÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Halı gibidir.Ayak ve diz izlerini belli etmez.ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır..
5.249,90TL
HAC  VE  UMRE  İÇİN  50  KİŞİLİK  ÖZEL  HEDİYELİK  SET  TAKIMI AYDIN LÜKS DUBLE SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Halı gibidir.Ayak ve diz izlerini belli etmez.ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİ..
5.599,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI AYDIN LÜKS DUBLE SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Halı gibidir.Ayak ve diz izlerini belli etmez.ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku Yapmaz.%100 Hint kınasıdır.MER..
5.249,90TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI AYDIN SİNA SOFT SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Silikon halı kaplamadır.Ayak ve diz izlerini belli etmez.ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku Yapmaz.%100 Hint kı..
4.749,90TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI İSMEN HALI DESENLİ SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Halı gibidir.Ayak ve diz izlerini belli etmez.ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku Yapmaz.%100 Hint kınasıdı..
4.099,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 25 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku Yapmaz.%100 Türk malıdır.AYDIN KALIN HALI SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Halı gibidir.Ayak ve diz izlerini belli etmez.NA..
3.999,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI ORJİNAL HENNA DOĞAL KINAÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku Yapmaz.%100 Türk malıdır.SİMLİ KADİFE SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.NAMAZ TAKKESİ ÖZELLİKLERİ;Esnektir,Yıkanınca küçü..
2.499,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI LÜKS ŞİPİNGER SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Dökülme yapmaz.Orijinal NATURAL KINA 25 GRÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku yapmaz.Kaliteli bir üründür.%100 Hint kınasıdır.NAMAZ TAKK..
3.499,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI LÜKS ŞİPİNGER SECCADEÖZELLİKLER;Saçakları dökülmez makinada yıkandığında küçülme yapmaz.%100 Türk Malıdır.Orijinal NATURAL KINA 25 GRÖZELLİKLERİ;Kalıcıdır.Koku yapmaz.Kaliteli bir üründür.NAMAZ TAKKESİ ÖZELLİKLERİ;Esnektir,Yıkanın..
3.449,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI HİRA ÇİFT TARAFLI SECCADE ÖZELLİKLERİ;107 x 77 cm ebatındadır,Saçakları dökülmez,Kaliteli bir üründür.ORJİNAL NATUREL KINA ÖZELLİKLERİ;%100 Hint kınasıdır.Uzun süre kalıcıdır.Koku Yapmaz.NAMAZ TAKKESİ ÖZELLİKLERİ;Esnektir,Yı..
2.699,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI  40 YAMA SECCADE ÖZELLİKLERİ;Osmanlı desenlidir.Makinada yıkandığında küçülme yapmaz.107 x 77 cm ebatındadır,Yakınlarınıza verebileceğiniz güzel bir hediyedir.Saçakları dökülmez,Kaliteli bir üründür.ORJİNAL NATUREL KINA ÖZELL..
1.949,00TL
HAC VE UMRE İÇİN 50 KİŞİLİK ÖZEL HEDİYELİK SET TAKIMI STARLİGHT GOBLEN SECCADE ÖZELLİKLERİ;107 x 77 cm ebatındadır,Saçakları dökülmez,Kaliteli bir üründür.ORJİNAL NATUREL KINA ÖZELLİKLERİ;%100 Türk Malıdır.Uzun süre kalıcıdır.Koku Yapmaz.NAMAZ TAKKESİ ÖZELLİKLERİ;Esnektir,Yıkanınca..
1.409,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 65 (3 Sayfa)

Hac ve Umre ziyaretlerinden bir ömür boyu saklanacak hediyelik eşyalar ile dönmek isteyen tüm beyler ve bayanlar için hac ve umre hediyelik setler renkli tasarımları ve uygun fiyatları ile birlikte ayrı bir kategoride yer almaktadır. Birçok farklı konseptte ve yapıda yer alan setler farklı başlıklar altında toplanabilir.

  Hac ve Umre Hediyelik Setler Çeşitleri ve Fiyatları

             Üzerinde Allah yazılı olan kadife kaplı mini Kuranlar hac ve umre hediyelik setler kapsamında sipariş edilebilecek ilk ürünlerdir. Toplu halde satın almak isteyenler için 100'lük paketler halinde de satışa çıkarılmaktadır. Kadife kaplı olduğu için hem özel olarak korunur hem de görsel estetik açıdan isteneni verir. Mini Kuranlar püsküllüdür. Kutlu doğum hediyeleri kapsamında değerlendirilecek bir diğer ürün 40 hadisi içerisinde barındıran kartela ürünleridir. Hayatın her alanına temas eden 40 sahih hadisin yanı sıra içeriğinde Veda Hutbesinden kesitler de bulunmaktadır. Bu kitabı sipariş eden kişilere ek olarak gül lokumu hediyesi de yanında verilmektedir. Hediye olarak yakın çevredeki kişilere verilmek üzere toplu halde alınabilir. Kutlu doğum hediyeleri kategorisinde yer alan ürünler cevşenlerdir. Cevşenler 1 adet ve 100 adet olmak üzere hem perakende hem de toplu satışa açıktır. Kaza ve beladan koruduğuna inanılan cevşenlerde de farklı renk seçenekleri mevcuttur.

 

 Duvar Saatleri ve Ürün Özellikleri

 

            Allah ve Muhammed isimlerini yüzeyinde barındıran duvar saatleri hac ve umre hediyelik set satın al seçenekleri ile birlikte pratik ölçülerle sipariş edilebilir. İsteyenler telefon ya da Whatsapp hattını kullanarak da bu nadide ürünlerin siparişlerini dakikalar içerisinde tamamlayabilir. Bu duvar saatleri hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılabilir. Dini bayramlarda ve özel günlerde hediye olarak da takdim edilecek kadar çok yönlü ürünlerdir. Oval bir yapıda olan bu saatler gümüş kaplaması ile birlikte bulunduğu her ortamda farkını ortaya koyar. Üretiminde kaliteli beyaz plastik kullanılmıştır.

 

 Hac ve Umre Hediyelik Setler Satın Al

 

            Taşlı ve Vavlı olan biblolar küçük ama etkili bir hediye seti bakan müşteriler için ideal ölçülere sahiptir. Allah ve Muhammed yazılı bu ürünler özellikle evlerin salonlarında değerlendirilebilir. Biblo ürünleri de dahil olmak üzere tüm hac ve umre hediyelik set fiyatları her bütçeye uygundur.