Menu
Your Cart

Cenaze Levazımatı

Çağrı Bayan Kefen TakımıÜrün ListesiKefen 10 mt (2,20cm En)Banyo Havlusu 1 Adet 70x140Peştemal 1 AdetSünger 1 AdetPamuk 1 Adet 50 GramSabun 1 Adet 150 GramÇörekotu 1 Adet 25 GramEldiven 4 Adet (2 Çift)Gülsuyu 1 Adet 300 GramKafiurun 2 AdetBaş Örtüsü 1 Adet ..
699,00TL
Çağrı Erkek Kefen TakımıÜrün ListesiKefen 9mt (2,20cm En)Banyo Havlusu 1 Adet 70x140Peştemal 1 AdetSünger 1 AdetPamuk 1 Adet 50 GramSabun 1 Adet 150 GramÇörekotu 1 Adet 25 GramEldiven 4 ADet (2 Çift)Gülsuyu 1 Adet 300 GramKafirun 2 Adet ..
699,00TL
Lüks Kefen Takımı 11 Metre - Kefen bezi (44 tel hasse, 150cm en)1 Adet - Sünger1 Adet - Sabun (200gr)1 Adet - Pamuk (50gr)2 Çift - Eldiven1 Poşet - Çörek otu (25gr)1 Adet - Kafirun 1 Şişe - Gül suyu (300gr)1 Adet - Havlu1 Adet - Peştemal"Cenaze Levazımatı - Lüks Kefen Takımı - Kadın ürünüm..
799,00TL
Lüks Kefen Takımı 9 Metre - Kefen bezi (44 tel hasse, 150cm en)1 Adet - Sünger1 Adet - Sabun (200gr)1 Adet - Pamuk (50gr)2 Çift - Eldiven1 Poşet - Çörek otu (25gr)1 Adet - Kafirun 1 Şişe - Gül suyu (300gr)1 Adet - Havlu1 Adet - Peştemal"Cenaze Levazımatı - Lüks Kefen Takımı - Erkek ürünümü..
799,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Cami Malzemeleri

            Camilerde ihtiyaç halinde kullanılan malzemelerin tamamına cenaze levazımatı adı verilmektedir. Birbirinden farklı desen ve büyüklükte seccadeler, lüks halılar, farklı model ve renklere sahip tespih modelleri, cami levha takımları, cami kokuları, kefen takımları, cübbe modelleri, sarık modelleri, minber ve tabut örtüleri, rahle model ve çeşitleri cami levazımatı modelleri arasına giren ürünler arasındadır. Kategorimizde bulunan ürünlerin tamamı kalite standartlarında üretilmiş olup her bütçeye uygun nitelikler taşımaktadır. Camilerin olmazsa olmaz bu malzemelerini uygun fiyatlarla kategorimiz üzerinden bulabilir, anında sipariş verebilirsiniz.

  Rahle Modelleri

            Kuran-ı Kerim okuma ve öğretme amacıyla tasarlanmış olan birbirinden farklı modellere sahip rahleler, rahat kullanım özellikleri sayesinde sadece camilerde değil evlerde ve pek çok alanda kullanılabilmektedir. Genellikle ahşaptan üretilmiş olup, üzeri işlemelerle süslü şık bir tasarıma sahiptir. Ürün yerde otururken okumaya müsait boyda tasarlanmıştır. Ayrıca Kuranı Kerim boyutlarına göre de farklı genişliklerde rahle çeşitleri mevcuttur. Dilediğiniz rahle model ve desenine kategorimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, kısa sürede sipariş vererek güven içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Cenaze Levazımatı Satın Al

            Cami levazımatı arasında büyük öneme sahip olan ürünlerden biridir. Kadın ya da erkek kefen takımlarından oluşan bu ürünlerde bir cenaze için lazım olabilecek her türlü ürün bulunmaktadır. İhtiyaç olan ürünlerden biri olan cenaze takımları her zaman stoklarımızda mevcuttur. Malzemeler içinde kefen bezi, sünger, sabun, pamuk, eldiven, çörek otu, Kafirun, gül suyu, havlu ve peştamal bulunmaktadır. Bu ürünler, cenazenin yıkanması ve gömülmesi aşamalarında gereklilik taşıyan malzemelerdir. Kalitesi oldukça yüksek olan kefen bezi ve cenazenin güzel kokmasını sağlayan gül suyu ve sabun özen gösterilerek ve cenaze standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

  Cami Levazımatı Modelleri ve Fiyatları 

Kategorimizde bulunan binlerce çeşit cami ürünleri model ve marka çeşitliliğine göre farklı fiyat sunmaktadır. Birbirinden kaliteli ve dayanıklı cami malzemelerini uygun fiyatlarla satın almak isteyenler kategorimizde buluşmaktadır. Siz de cenaze levazımatı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz kategorimizi ziyaret edebilir, dilerseniz anında sipariş verebilirsiniz. Öncelikle ürün üzerine tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha sonra cami levazımatı satın al aşaması için ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Sipariş kapıda ödeme seçenekleriyle ya da watsapp sipariş hattı üzerinden de yapılabilmektedir.