Menu
Your Cart

Cevşen-ül Kebir

Ümmü Sıbyan Muskası
Çok Satan
Ümmü Sıbyanı Taşıyanlar Cin Ve Periden Ruhani Ve Cismani Hastalıklardan,Vesvese Sıkıntı Başağrısı, Karabasan Gece Korkuları, Bilhassa Düşük Yapan Kadınlar Üzerinde Taşırlar.Ümmü Sıbyan Muskası ürünümüzle ilgili erbaini idrisiye duası faziletleri, erbain idrisiyye lalegül, erbaini idrisiyye, erbain i..
10,00TL
HİZB-Ü ENVARİ'L-HAKAIKI'N-NURİYE BÜYÜK CEVŞEN ve TÜRKÇE AÇIKLAMASI İÇİNDEKİLER YASİN SURESİ MÜNACAT-I VEYSEL KARANİ ..
40,00TL
Cevşenül Kebir Ve Boy Hamaili
Çok Satan
Cevşenül Kebir Ve Boy HamailiCevşenül Kebir Ve Boy Hamaili ürünümüzle ilgili erbaini idrisiye duası faziletleri, erbain idrisiyye lalegül, erbaini idrisiyye, erbain idrisiyye okuyanların yorumları, erbaini idrisiyye büyü bozma, erbaini idrisiye duası oku, esmai idrisiye faziletleri, esma i idrisiyye..
10,00TL
CEVŞEN'ÜL KEBİR TÜRKÇE OKUNUŞ VE MEALLERİ SEKİNE DUASI  İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ CEVŞEN'ÜL KEBİR ..
10,00TL
TESBİHAT VE CEVŞEN  TÜRKÇE OKUNUŞ VE TRANSKRİPSİYONLU İÇİNDEKİLER; NAMAZ TESBİHATI CEVŞENÜ'L-KEBİR SABAH NAMAZI..
5,00TL
CEVŞEN'ÜL KEBİR TÜRKÇE OKUNUŞ VE MEALLERİ SEKİNE DUASI  İÇİNDEKİLER; YASİN SURESİ CEVŞEN'ÜL KEBİR ..
15,00TL
Erbain İdrisiyyeErbain İdrisiyye ürünümüzle ilgili erbaini idrisiye duası faziletleri, erbain idrisiyye lalegül, erbaini idrisiyye, erbain idrisiyye okuyanların yorumları, erbaini idrisiyye büyü bozma, erbaini idrisiye duası oku, esmai idrisiye faziletleri, esma i idrisiyye okudum, gibi aramalarda k..
10,00TL
Her Türlü Sıkıntıdan Dertten Nazardan Cin Den Periden Korunmak İçin Takılabilir.Cevşen Duası Deri Kaplı Kolye ürünümüzle ilgili boyun cevşeni, hayrat neşriyat cevşen kolye, boyun cevşeni içi, deri cevşen kolye, hayrat neşriyat cevşen içi, cevşen kitap fiyatları, hayrat vakfı cevşen kolye, cevşen k..
8,00TL
HİZB-Ü ENVARİ'L-HAKAIKI'N-NURİYE  BÜYÜK CEVŞEN ve TÜRKÇE AÇIKLAMASI İÇİNDEKİLER YASİN SURESİ MÜNACAT-I VEYSEL KARANİ FETİH S..
15,00TL
Deri Kaplıdır. Renk Çeşidi Vardır. Bebeklerin Veya Çocukların Üzerinde Taşıdığında Rahatsız Etmez. İçerisinde Ayetel Kürsi Nazar Ayeti Koruyucu Dualar Ve Cevşenül Kebir Duası VardırDeri Bebek Cevşeni ürünümüzle ilgili boş cevşen kabı, deri cevşen kılıfı, deri cevşen nerede satılır, deri cevşen yapım..
7,00TL
HİZB-Ü ENVARİ'L-HAKAIKI'N-NURİYE  BÜYÜK CEVŞEN ve TÜRKÇE AÇIKLAMASI İÇİNDEKİLER YASİN SURESİ MÜNACAT-I VEYSEL KARANİ FETİH SUR..
45,00TL
Ebatı: 4x4,5cmKelime manası zırh olan Cevşen, her şeyden önce bir duâdır. Bu duâ Hz. Peygamberden günümüze kadar ulaşmıştır. Bu özelliği ona, özel bir anlam katar: duâ-i Nebevi. Cevşen'in hangi amaç ve maksatla okunması gerektiği hakkında bazı tespitler yapabilmek için, öncelikle duânı..
8,00TL
ESERİN İÇERİĞİAshab-ı Bedir ve Şüheda-i Uhud1. Bölüm:Yasin, Fetih, Rahman, Mülk ve Nebe’, Vakıa, Cum’a Sûreleri, Haşir ve Bakara Sûrelerinin son âyetleriyle Hatim Duası  2. Bölüm: Cevşen-i Kebir Cevşen, Farsça kökenli bir kelime olup, "bir tür zırh, savaş elbisesi" manasına gelmektedi..
40,00TL
Ebatı: 4,5x7cmKelime manası zırh olan Cevşen, her şeyden önce bir duâdır. Bu duâ Hz. Peygamberden günümüze kadar ulaşmıştır. Bu özelliği ona, özel bir anlam katar: duâ-i Nebevi. Cevşen'in hangi amaç ve maksatla okunması gerektiği hakkında bazı tespitler yapabilmek için, öncelikle duânı..
8,00TL
ESERİN İÇERİĞİAshab-ı Bedir ve Şüheda-i Uhud1. Bölüm:Yasin, Fetih, Rahman, Mülk ve Nebe’, Vakıa, Cum’a Sûreleri, Haşir ve Bakara Sûrelerinin son âyetleriyle Hatim Duası  2. Bölüm: Cevşen-i Kebir Cevşen, Farsça kökenli bir kelime olup, "bir tür zırh, savaş elbisesi" manasına gelmektedi..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Cevşen’ül-Kebir, Allah’ın ism-i sıfatıyla; ateşten, azaptan, gazap ve kahr-ı İlâhî’den, musîbetlerden Allah’a (cc) sığınma anlamına gelen bir duadır. Cebrâil (as) Peygamber Efendimize (asm) “zırhı çıkar, onun yerine bu Cevşeni oku!” diye tebliğde bulunmuştur. Cevşen’in, kelime manası da “zırh” demektir.

  Cevşen’i Hazret-i Ali (ra), bizzat Peygamber Efendimiz’in (asm) dilinden yazmıştır. Peygamber Efendimiz (asm)’in vahiyle aldığı bu manevi zırh, Hz. Ali vasıtasıyla günümüze kadar gelmiştir. Piyasada cevşen-ül kebir modelleri farklı ebatlarda ve içeriklerde bulunuyor.

  Çanta Boy Cevşen-ül Kebir Çeşitleri ve Fiyatları

  Çanta boy olarak üretilen iki çeşidi vardır. Büyük Cevşen ve Kaside-i Celcelütiye ile Büyük Cevşen adlarıyla satışı yapılıyor. İçerikleri aynıdır. İki kitapta da: Yasin, Fetih, Rahman, Mülk, Nebe sureleri bulunur. Dua olarak da Hatim, cevşen’ül-kebir, evrad-ı kudsiye, delail’ün-nur, sekine, münacat-ı Veysel Karani, dua-i tercuman-ı ism-i Azam, dua-i ismi Azam münacatü’l-Kuran, tahmidiye, hülasatü’l-hülasa, tazarru ve niyaz 1-2-3-4 duaları bulunuyor.

 Kitaplar Arapça yazım ve Türkçe açıklamalıdır. Kolay okumayı sağlayan bilgisayar hatlıdır. İthal kâğıda basılmıştır. Kapak ciltlidir. Kırmızı ve krem renkleri mevcuttur.

  Cep Boy Cevşen-ül Kebir Satın Al

  Camilerde, tesbihat yapılan ortamlarda, seyahatlerde cepte taşınması avantajını sağlar. 8x11 santimetre ebadındadır. Ciltli ve karton kapak çeşitleri bulunur. Arapça yazım, Türkçe okunuş ve meallari bulunur. Kolay okunabilmesi için bilgisayar hatlı olarak basım yapılmıştır. Kitapların içeriğinde; Yasin suresi, cevşen’ül-kebir, hatim ve sekine duaları bulunur.

  Cep Boy Tesbihat ve Cevşen

  Kitabın içeriğinde beş vakit namaz tesbihatları, cevşen’ül-kebir, Bedir sahabilerinin faziletleri ve isimleri, veda hutbesi ve dua bulunuyor. İçerik olarak diğer kitaplara göre daha sadedir. Daha çok tesbihat yapmak ve vakit kalırsa kısa cevşen duası yapmak için taşınır.

Çağrı sitesinde cevşen kitaplarının her modeli ve çeşidi bulunur. Her modelin cevşen-ül kebir fiyatları farklıdır. Kaside-i Celcelutiyeli Büyük Cevşen 45, Büyük Cevşen 40 liradan satılıyor. Karton kapak cep boy cevşen 10, ciltli kapak olanlar 15 liradan satılıyor. Tesbihat ve cevşen cep kitabı da 5 liradan satışa sunuluyor. Evine veya sevdiklerine hediye almak isteyenler siteden veya telefondan cevşen-ül kebir satın al yapabilirler.