Menu
Your Cart

Elif Ba - Tecvid - Namaz Hocası

TAM NAMAZ HOCASI  BÜTÜN NAMAZLARIN TARİFLERİ,SÜRELERİ,DUALARI,NAMAZ İÇİN RESİMLER  AMENER RASULU HUVAHULLEZİ 32-54 FARZ HADİSİ SERİFLER  VE HİKAYELER   OKUMA PARÇALARI  YUSUF TAVASLI...
119,00TL
AÇIKLAMALI İLMİHAL RESİMLİ NAMAZ HOCASI  DAVUT KAYA  DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI  DN İŞLERİ YÜKSEK KURULU UZMANI Açıklamalı İlmihal Resimli Namaz Hocası ürünümüzle ilgili namaz nasıl kılınır resimli anlatım, resimli namaz hocası pdf, namaz kıl..
99,00TL
Bu eser, her okuyucunun rahatlıkla okuyup, anlayıp tatbik edebileceği şekilde hazırlanmıştır. Özellikle Abdest ve Namaz konusu resimlerle ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Eser, ayrıca tüm islami bilgiler ve ibadetler konusunu içermektedir. (Arka Kapak)Sayfa Sayısı   &n..
199,00TL
Resimli Namaz Hocası  Bu eser, her okuyucunun rahatlıkla okuyup, anlayıp tatbik edebileceği şekilde hazırlanmıştır. Özellikle Abdest ve Namaz konusu resimlerle ayrıntılı bir şekilde anlatmaktadır. Eserde ayrıca tüm islami bilgiler ve ibadetler konusu içermektedir...
49,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kur’an-ı Kerim öğrenme aşamasında hem çocuklar, hem de yetişkinler için kaynak çok önemlidir. Doğru ve anlatım bakımından kolay anlaşılan kaynaklar öğrenme sürecinizi pozitif destekleyecektir. Özellikle resimli kitaplar namaz, abdest gibi ibadetlerin daha doğru bir şekilde öğrenilmesini sağlar. Kategori içerisinde bu özelliklerde farklı bütçelere özel olarak tasarlanmış pek çok kaynak bulabilirsiniz.

 

 Elif BA Kitapları Çeşitleri ve Fiyatları

 Sadece elif ba olarak sunulan kaynakların yanında namaz sureleri- hocası şeklinde kullanılabilecek kapsamlı kitaplarda bulunmaktadır. Bilgisayar hatlı Elifbalarda sadece Kur’an öğrenmeye yönelik alıştırmalar yer alacaktır. Bilgisayar hatlı kitaplarda okuma daha kolaydır. Harfler daha açık bir şekilde gösterilmektedir.

 

 Çocukların eğlenerek öğrenebilmesi amacı ile set şeklinde sunulan seçeneklerde bulunuyor. Set içerisinde alıştırma kitabı, yap poz, CD, Elifba yer alıyor. Bu şekilde çocukların eğlenerek öğrenmeleri, severek çalışmaları sağlanabiliyor. Tekli kitaplarda Kur’an Öğreniyorum şeklinde orta boy seçenekler bulunabiliyor. Erkek ve kız çocukları için özel tasarımlar ve renkler tercih edilebiliyor.

 

 Bilgisayar hatlı olduğu için okuması da kolay olmaktadır. Sesli Elifbalarda Kur’an eğitiminde çok daha profesyonel bir kaynak olmaktadır. Sesli ve görsel içeriği ile çocuk algısına yönelik hazırlanan kaynaklar eğitimde çok büyük pratiklik oluşturacaktır. İlk adım kitaplarda sesli olarak süreler ve dualar yer alıyor. Özellikle namaza başlama konusunda çok önemli destek olacaktır.

 

 Tecvid Kitapları

 Kur’an- ı Kerim’i en uygun şekilde okumak için tecvid kuralları bulunur. Bu kurallarla harfleri mahreçlerine uygun bir şekilde çıkarabilir, Kur’an-ı Kerim’i hatasız ve güzel bir şekilde okuyabilmenizi sağlar. Kur’an eğitiminde ikinci aşama olarak bu dersler verilir. Ayrı tek olarak bu şekilde kitaplar bulunabileceği gibi elifbalar içerisinde de bu şekilde kitaplar bulunabilir.

 

 Namaz Hocası ve Elif BA Kitapları Satın Al

 İslam’ın beş temel şartından biri olan namaz, küçük yaşlardan itibaren çocuklara öğretilmesi gereklidir. Özellikle resimli Elif Ba Tecvid Namaz Hocası kitapları çocukların öğrenebileceği kolaylıkta olmaktadır. Görerek öğrenmek daha kalıcı olacağından bu tarz kitaplar namaz eğitiminde çok daha faydalı olacaktır.

 

 Tam Namaz İslam İlmihali çok daha kapsamlı bilgiler içeren bir kaynak olabilir. Açıklamalı ilmihaller ibadetler noktasında en ince detaylara kadar bilgiler vermekte ve öğrenme aşamasında herkes için çok doğru bir kaynak olmaktadır.