Menu
Your Cart

Esans ve Kokular

   "*Ürünün kullanımı çok hafif ve kalıcıdır*Rahatsızlık vermez*Şişelerin ağırlığı 50 ml gramdır.*İstenildiğinde ufak şişelere bu tüpten şırınga yardımıyla dolum yapılabillir*%100 Türk malıdır."Zeyd Tüp Esans ürünümüzle ilgili shedde esans, shedde esans yorumlar, shedde esans fiyatlar..
49,00TL
Zeyd Esans Koku ÇeşitleriAkdeniz, Amber, Arafat, Badı saba, Bahçe gülü, Berri,Beyaz Misk, Brüt,Çiğdem, Civan, Cuma Rüzgarı, Damla, Demet, Didar, Ebru, Erguvan, Este, Firuze,Gül,Hale, Harman, Hazan, Hicaz esved, Hicaz misk, İğde, Itır, Kardelen, Menekşe, Misk, Miski Amber, Nar çiçeği, Nergis, Oud, Şa..
89,00TL
İçinde Bulunan kokularDEM ESANSŞAYAN ESANSREVAN ESANS RÜBA ESANSNEVA ESANS SANDAL ESANS BUHUR ESANSLİKA ESANS DİVAN ESANS DİVAN ESANS SEGAH ESANSVİSAL ESANS MAHİ ESANS ZENN ESANS MARİN ESANS VAHA ESANSMUSK ESANSBERRİ ESANS ŞEMM ESANS EBRU E..
524,90TL
Hac veya Umre'den geldikten sonra dostlarınız için idealdir 5 gramdır Kalıcıdır Alkolsüzdür ..
30,00TL
5cc'liktir 40'lı kutusundadır Alkolsüzdür Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur Kıyafetlerde leke bırakmaz ..
79,00TL
İÇİNDEKİ KOKULAR  Erkek İçin: Cuma Rüzgarı, Dunlop, Kenzo, Pino, Baha, Este, Kamer, Zemzem, Oud, Mirakle, Snop, Kalvin, Karanfil, Zehratül Haliç, Taif, Nesim-i Aksa, Ruhel Haliç, Gülizar, Firuze, Sümbül, Leylak, Zambak.  Kadın İçin: Hürrem, Reyhan, Yaren, Nisa, Seher, Kalvi..
79,00TL
İÇİNDEKİ KOKULAR Miski Amber Asistane Dua El Cennet İğde Isparta Gülü Hacerül Esved Ruhel Misk Altın Damla Nar Çiçeği Çoban  Ürün Özellikleri Elbiselerde iz yapmaz Kokusu kalıcıdır Alkol içermez Bitkisel ve kimyasal ürün..
149,00TL
Mekke ve Medine'den gelen kokuları anımsatır Ağır kokuları sevenler için idealdir Kıyafette leke bırakmaz Kaliteli kokular içerir Alkolsüzdür  İçindeki Kokular Taif Gülü Sultan Bahur Oud Fevakih Mukhallat Kureyşi Haremeyn ..
79,00TL
İÇİNDEKİ KOKULAR Nar Çiçeği Hacerül Esved Isparta Gülü Ruhel Misk Efsane Dua El Cennet Miski Amber Cuma Rüzgarı  Ürün Özellikleri Elbiselerde iz yapmaz Kokusu kalıcıdır Alkol içermez Bitkisel ve kimyasal ürünlerden elde edilmiştir..
129,00TL
5cc'liktir 40'lı kutusundadır Alkolsüzdür Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur Kıyafetlerde leke bırakmaz ..
114,00TL
İÇİNDEKİ KOKULAR Gül Beyaz Zambak Amber Nar Çiçeği Menekşe Cuma Rüzgarı Hacarül Esved  Ürün Özellikleri Elbiselerde iz yapmaz Kokusu kalıcıdır Alkol içermez Bitkisel ve kimyasal ürünlerden elde edilmiştir ..
79,00TL
3 gramdır ve kutuda 24 adet bulunmaktadır  Klasiğin dışında değişik kokulardır Alkolsüzdür Kalıcıdır Kıyafette leke bırakmaz  İçindeki Kokular İğde Asistane Nar Çiçeği Beyza Boğaziçi Merve Gül Hacerül Esved Isparta Gülü ..
79,00TL
3 gramdır ve kutuda 40 adet bulunmaktadır.Klasiğin dışında değişik kokulardır Alkolsüzdür Kalıcıdır Kıyafette leke bırakmaz İçindeki KokularRuh-el MiskDua-el CennetNesim-i RavzaMakam-ı İbrahimEsans Berat Kutulu 3cc - 40'lı ürünümüzle ilgili esans tavsiyesi, esans shop, kiloluk es..
124,90TL
3cc'liktir 40'lı kutusundadır Alkolsüzdür Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur Kıyafetlerde leke bırakmaz ..
65,00TL
3cc'liktir  40'lı kutusundadır  Alkolsüzdür  Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur  Kıyafetlerde leke bırakmaz  İçindeki Kokular: Miski Amber  İğde  Menekşe  Gül  Elif  Arafat  Nar Çiçeği  Acem  ..
109,00TL
3cc'liktir 24'lü kutusundadır Alkolsüzdür Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur Kıyafetlerde leke bırakmaz İçindeki Kokular: Taif Gülü Sultan Bahur Oud Fevakih Mukhallat Kureyşi Haremeyn ..
79,00TL
Hac veya Umre'den geldikten sonra dostlarınız için idealdir  50 gramdır  Çoban, Harem, Karakedi ve Amber başta olmak üzere birçok çeşit bulunmaktadır  Kalıcıdır  Alkolsüzdür  Kıyafetlerde leke bırakmaz ..
49,00TL
5cc'liktir  12'li kutusundadır  Alkolsüzdür  Kaliteli ve tercih edilen bir kokudur  Kıyafetlerde leke bırakmaz  İçindeki Kokular:  Erkek: Nesimi Aksa, İğde, Este, Kenzo, Civan, Dunlop, Davidof, Snop, Kayı, Çoban, Gül, Kara Kedi, Miski Amber, Karanf..
89,00TL
Makam-ı İbrahim sembolü şeklindedir Çok tercih edilen, kaliteli ve özel bir kokudur Alkolsüzdür KOKU ÇEŞİTLERİ BAHURMAKAMI İBRAHİMMİSK EL KABEMUHAMMEDİNESİME AKSAOUDROSE OUDZAHRETÜL HALİÇYakın dostlarınıza orijinal kutusuyla hediye edebileceğiniz bir üründür. ..
45,00TL
   Özel Kutusunda aşık Maşuk Kolonya Seti Aşık Maşuk Kolonya Seti ürünümüzle ilgili narı aşk kolonya içeriği, narı aşk kolonya konya, aşıkla maşuk kolonyası, eti kolonya, nari ask kolonyasi, eti hatırla beni satış noktaları, eti kolonya yorumları, eti kolonya hangi marketlerde, g..
89,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

İslam’ın beş şartından biri olan ''Hacca Gitmek'' vazifemizi yerine getirirken en çok ihtiyaç duyacağımız Hac malzemelerini bir arada toplayan seçkin hizmet, 7'den 70'e tüm ihtiyaçlarda en yakın yardımcımız olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda sunulan ürünler arasında yer alan
esans ve kokular başta olmak üzere, tüm ürünleri her cebe uygun fiyatlarla aynı çatı altında bulabilmek mümkündür.

 

 Uygun Fiyatlarda Öncü Esans ve Kokular Çeşitleri ve Fiyatları


            Her keseye uygun ödeme kolaylıkları ile dikkatleri çeken seçkin adres aracılığı ile, kapıda ödeme kolaylıklarıyla ödemeler, nakit ya da kredi kartı ile rahatlıkla yapılabiliyor. Bu amaçla, ister kendiniz için isterseniz de hediye etmek istediğiniz dostlarınız için özel olarak sunulan esans ve koku fiyatları ile, yüksek meblağlı fiyatlarla keseleri zorlamadan alışveriş yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Satın alımlarda ve ürün incelemelerinde zaman kayıpları yaşatmayan kapsamlı hizmet sayesinde, en kutsal vazifeye giden yolda tüm ihtiyaçlar anında karşılanabiliyor.

 

 Her An Alışveriş


            İhtiyaç duyulan her an sadece bir tık yoluyla anında erişim kolaylıkları taşıyan alışveriş adresiyle, ihtiyaçları ertelemeden hizmet alımları sağlanabilir. Bu yönüyle, kullanıcılarının konforlu alışveriş ihtiyacına da anında seslenebilen hizmet sayesinde, bir internet bağlantısıyla, esans ve kokular satın al ihtiyaçları da anında karşılanabiliyor. Ayrıca, whatsapp destek hattı aracılığı ile de her an alışveriş keyfi kesintisiz olarak elde edilebiliyor. Bunun yanında; Facebook aracılığı ile de bağlanılabilen sistem ayrıcalığıyla, arzu edilen her an en özel ürünlere açılan kapıyı ziyaret edebilmek mümkündür.

 

  Esans ve Kokular Satın Al

            Hacca giderken yolda ihtiyaç duyulan tüm malzemeler, toptan tesbih alımları, bayanlar ve erkeklere özel Hac kıyafetleri, Yasin kitapları ve daha pek çok çeşitlilikle zengin bir ürün yelpazesi de aynı çatı altında yer almaktadır. Bu kapsamda, en kutsal vazifelerden biri olan Hacca Gitmek için, aranılan, ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri tek bir adreste ve güvenli alışveriş konforuyla bir arada bulabilmek oldukça mümkündür. Bunlara dahil olarak, namaz kılmaya yeni başlayan çocuklar için namaz kıldıran seccade ve daha pek çok ayrıcalıklı ürünle, hem vazifeler yerine getirilmekte, hem de bir dosta verilebilecek en özel hediyeliklerle gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilir.