Menu
Your Cart

Yüzük - Kolye - Bileklik

   Farklı Renkler Ve Farklı Şekillerde 60 Adet YüzükÇocuk Yüzüğü - 60 Adet ürünümüzle ilgili bebek altın yüzük fiyatları, genç yüzükleri, oyuncak yüzük, küçük yüzükler, erkek yüzük, anne yüzükleri, elsalı yüzük, eklem yüzükleri, gibi aramalarda kullanılıyor. Eğer aradığınız ürün Çocuk..
99,00TL
Metal Üzerine Çelik Kaplama Malzemeden Üretilmiştir Kararma Yapmaz ve Soyulmaz  Renkli Taşlarla Süslenmiş Hediyelik Yüzük Gurubudur  Taşları Düşmez ve Rengi Bozulmaz  Kutuda 42 Adet Mevuttur 4 Farklı Parmak Boyu Ölçüleri Mevuttur Türk MalıdırToplu Alımlarda Whatsapp Hattından Destek A..
99,00TL
Metal Malzeme Üzerine Renkli Taşlarla Süslenmiş Hediyelik Yüzük GurubudurTaşları Solma Yapmaz Kutuda 42 Adet Mevuttur 4 Farklı Parmak Boyu Ölçüleri  VardırTaşları Düşme Yapmaz Türk MalıdırToplu Alımlarda Whatsapp Hattından Destek Alabilirsiniz..
69,00TL
Metal Malzeme Üzerine Renkli Taşlarla Süslenmiş Hediyelik Yüzük GurubudurTaşları Solma Yapmaz Kutuda 42 Adet Mevuttur 4 Farklı Parmak Boyu Ölçüleri  VardırTaşları Düşme Yapmaz Türk MalıdırToplu Alımlarda Whatsapp Hattından Destek Alabilirsiniz..
79,00TL
Metal Malzeme Üzerine Renkli Taşlarla Süslenmiş Hediyelik Yüzük GurubudurTaşları Solma Yapmaz Kutuda 42 Adet Mevuttur 4 Farklı Parmak Boyu Ölçüleri  VardırTaşları Düşme Yapmaz Türk Malıdır Toplu Alımlarda Whatsapp Hattından Destek Alabilirsiniz ..
89,00TL
Kum Boncuk Bileklik (12 Adet)  İnce boncuklardan tel üzerine dizilmiştir. ..
49,00TL
Paket içerisinde 50 adet yüzük bulunmaktadır.  Eşit oranda dağıtılmış farklı boylarda yüzükler içerir.  İçerdiği Numaralar: 16-17-18-19-20..
149,00TL
Paket içerisinde 50 adet yüzük bulunmaktadır. Eşit oranda dağıtılmış farklı boylarda yüzükler içerir. İçerdiği Numaralar: 16-17-18-19-20..
149,00TL
Paket içerisinde 50 adet yüzük bulunmaktadır. Eşit oranda dağıtılmış farklı boylarda yüzükler içerir. İçerdiği Numaralar: 16-17-18-19-20"AKİK YÜZÜK-BAYAN-KARIŞIK RENK-50 ADET ürünümüzle ilgili sade akik yüzük, akik yüzük faydaları, beyaz akik yüzük, gerçek akik yüzük nasıl anlaşılır, akik ..
149,00TL
Paket içerisinde 50 adet yüzük bulunmaktadır. Eşit oranda dağıtılmış farklı boylarda yüzükler içerir. İçerdiği Numaralar: 16-17-18-19-20"AKİK-YÜZÜK-BAYAN-YEŞİL-50ADET ürünümüzle ilgili sade akik yüzük, akik yüzük faydaları, beyaz akik yüzük, gerçek akik yüzük nasıl anlaşılır, akik yüzük kı..
149,90TL
Boncuk İşlemeli El Çantası - Cüzdan Kaliteli boncuklardan imal edilmiştir. Dökülme ve kopma yapmaz.Boyutları: 14x9 cm..
24,90TL
Kararmaz kırılmaz Alerji yapmaz Parfümden ve terden etkilenmez  Denize, havuza girilebilir Uzun ömürlü ve dayanıklıdır Hac veya Umre dönüşü sevdiklerinize sunulabilecek güzel hediyeler arasındadır. İncilerin farklı renkleri olduğu gibi İstiridye İnci de 5 farklı modelde..
49,00TL
Kararmaz kırılmaz Alerji yapmaz Parfümden ve terden etkilenmez  Denize, havuza girilebilir Uzun ömürlü ve dayanıklıdır Hac veya Umre dönüşü sevdiklerinize sunulabilecek güzel hediyeler arasındadır. İncilerin farklı renkleri olduğu gibi İstiridye İnci de 5 farklı modelde..
49,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 101 (5 Sayfa)

Toptan ve Perakende yüzükler, kolyeler ve bileklikler Çağrı'da. Kum Boncuk Bileklikler, Akik Yüzükler, Taşlı Yüzükler, Kolye ve Küpe Setleri, Nazar Boncuklu Bileklikler, İnci Bileklikler, Kristal, Akik Kolyeler ve daha nice ürünler, hepsi burada.

Yüzük - Kolye - Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Firmamız Bursa merkezli olup hacı ve umre malzemeleri, tesettür giyim, mevlüt hediyelikleri temin edebileceğiniz güvenilir bir firmadır. Yerinde görüp beğenip alabileceğiniz gibi, internet sitemiz üzerinden sipariş ile de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 İnternet sitemizde hızlı cevap alabileceğiniz müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir tüm ürün detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattından da bilgi alabilirsiniz. Güvenilir hacı ve umre yüzük kolye bileklik hediyeliklerinizi alabileceğiniz firmamızda tüm ürünler kalitelidir. Kaliteli ürün anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

 

 Yüzük 

 Erkek ve bayanlara özel farklı yüzük seçenekleri mevcuttur. Uygun fiyat anlayışımız siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Hediyelik toptan fiyatına satışlarımız mevcuttur. İnternet sitemiz üzerinden online destek bölümümüzden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Çocuklara uygun hediye yüzük modelleri ile çocukları mutlu edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz toptan fiyatına perakende de satılmaktadır. Sitemizde tüm ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

 Ürünleriniz kargo ile hızlıca tarafınıza ulaştırılmaktadır. Güvenilir ve hızlı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına sürekli ürün çeşitliliğimizi arttırmaktayız.

 

 Kolye

 Sitemizde birbirinden güzel, uygun fiyatlı hacı kolye çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı her yaşa uygun kolye seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitemiz ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Sade ve kolay kullanıma göre dizayn edilmiş sitemizde tüm ürün detaylarını kolaylıkla bulabilirsiniz. 

 

 Tüm soru ve önerileriniz için sürekli ulaşabileceğiniz destek hattımız hizmetinizdedir. Hac ve umre malzemeleri temin etmenin en ucuz ve kaliteli hali ile hizmetinizdeyiz. Hem yetişkinlere uygun hem de çocuklara uygun seçeneklerimizle dileğiniz ürünü seçebilirsiniz. Toptan ve perakende hizmet anlayışı, hızlı gönderimi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 

 Yüzük - Kolye - Bileklik Satın Al

 Bileklik

 Her yaşa uygun bileklik seçenekleri ve ürün çeşitliliği ile hizmetinizdeyiz. Toptan ve perakende istediğiniz adette alım yapabilirsiniz. Çocuklar için ayrı modeller, yetişkinler için ayrı herkese hitap eden ürün çeşitliliği sizlere hizmet vermekteyiz. Kutsal topraklardan dönmenizin sevincini yaşayan sevenleriniz hediyelerinizle bir kez daha mutlu olsun.

 

 Hızlı ürün teslimatı, uygun ve kaliteli fiyat anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Toptan ve perakende temin edebileceğiniz ürünlerimiz fiyatlarına göre oldukça kalitelidir. Kaliteli ürün, uygun fiyat ayrıcalığını bizimle yaşayın.