Menu
Your Cart

İslami Hediyelikler

Zikirmatik - 10adet
Çok Satan
10adet - Zikirmatik. Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
27,50TL
Vav Harfinin İçinde Kabe-İ Muazzamın Portresi Vardır. Kenarlarında Allah(C. C)Muhammed(Sav)Lafızları Yazılıdır. Sol Üst Köşesinde Bulunan Hat Sanatı İse Çok Güzel Bir Görünüm Vermektedir. Hat Sanatında Ki Yazıda (Ve Hüve Ala Külli Şeyin Kadir)Meali (Allah Herşeye Gücü Yetendir) Manasına Gelir. ..
99,00TL
Kelime-İ Tevhîd,  Allah’Tan Başka İbâdete Lâyık Hiçbir Varlığın Olmadığını İlan Etmektir.  Bir Anlamda Fâniliğin İçine Girmek Ve Hakikatte “Bâkî” Olanın Ancak Allah Olduğunun Şuur ve İdrâkine Ermektir. ÖLÇÜ: 38x56 cmTevhid Tablo ürünümüzle ilgili kelime i tevhid tablo, ayetli tablo im..
99,00TL
Taşlı Zikirmatik
Çok Satan
10adet - Taşlı Zikirmatik. Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
10,00TL
Spor Saat Siyah Spor Saat Siyah
Yeni
Gençlere yönelik kronometreliIşıklı saattirYandakı tuşları sayesınde ayarları yapılabılir Su geçirmez..
59,00TL
Spor Saat Mavi Spor Saat Mavi
Yeni
Gençlere yönelik kronometreliIşıklı saattirYandakı tuşları sayesınde ayarları yapılabılir Su geçirmez..
59,90TL
Üst Kısımda Bulunan Peygamber Efendimizin Mübarek Sarığıdır. Alt Kısımda Ki İsmi Mührü Şeriftir. Mührü Şerif,  Peygamber Efendimiz (Sav)'İn Sırtında Bulunan Peygamberlik Mührüdür.  Peygamber Efendimiz (Sav)'İn Kürek Kemikleri Arasında Bulunan Bir Mühürdür.  . . .  Peygamber Efend..
99,00TL
“Ya Allah,  Ya Rab,  Ya Hayyü Ya Kayyûm.  Ya Zel Celali Vel- İkram.  Yüceler Yücesi Olan İsminin Hakkı İçin Senden İsterim.  Bana Helâl Rızık Ver.  Allah’ım,  Eğer Rızkımız Semada İse Onu İndir.  Eğer Yerde İse Onu Çıkar.  Uzakta İse Onu Yaklaştır.  ..
99,00TL
Gerçekten O Küfredenler Kur'An-I İşittikleri Zaman Az Kaldı Seni Gözleriyle Yıkacaklardı.  "O,  Mutlaka Bir Mecnundur" Diyorlar.  Oysa Kur'An Bütün Alemler İçin Büyük Bir Uyarıcıdır. "' dir. Mealidir. ÖLÇÜ: 38x56 cmNazar Duası Tablo ürünümüzle ilgili bereket - nazar - ayetel kürs..
99,00TL
Lailahe İllallah Muhammeden Resulullah, Manası Allahtan Başka İlah Yoktur, Muhammed Onun Resuludür, Manasına Gelir. Hat Sanatı İle Yazılan Bu Tablo İmanımızı Süsleyen Kelimelerden Oluştuğu İçin Evimizin En Güzel Köşesinde Kullanmanız Uygun Gelir. ÖLÇÜ: 38x56cmKelimei Tevhid Tablo ürünümüzle ilg..
99,00TL
PROTATİF HEM MASAÜSTÜ HEM ASILABİLİR TÜRK MALIDIR EV HEDİYESİ VEYA KENDİ EVİNİZE ALABİLECEĞİNİZ GÜZEL BİR HEDİYEDİR KARARMA YAPMAZ  ÖLÇÜ 29x33 cm..
124,90TL
Kabe biblosu Çeşitli renklerdeAllah Muhammed Lafzı ileiçinde 2adet dua yazılı18x14 ölçülerinde..
20,00TL
Işıklı Zikirmatik.Elinizden düşmeyecek bir dua aracıdır...
10,00TL
İlk Seccadem - Çocuklar İçin Namaz Öğreten Seccade  Bu seccade ile çocuklarınız ezan saatlerini iple çekecek. Çocuklarınızın yeni başladığı namazlarında ve öğrenme aşamalarında en büyük yardımcıları olacak bu ürün ile çocuklarınız namaz kılmayı eğlenerek öğrenecek. Teknik Özellikler: İlk S..
129,00TL
Hilyei Şerif:Her Kim Ümmetimden Olup Da Beni Görmek İstediği Vakit Okuyup Yüzüne Sürerse Cehennem Ona Haram Olur. Her Kim Onları Yükseğe Kaldırıp Bakarsa Ve Bana Muhabbetle Bağlanırsa Allah Teala Ona Cehennemi Haram Kılar, O Kişi Kabir Azabından Emin Olur. Mahşer Günü Çıplak Olarak Haşre Girmez, ..
99,00TL
ÖZEL AHŞAP KUTU İÇERİSİNDE KADİFE KAPAKLI 128 SAYFA YASİNKRİSTAL LALE İMAMELİ TESPİH ÖZEL TAŞLI ZİKİRMATİKMİNİ ESMAÜL HÜSNA KİTAPÇIĞI VE SHEDDE MARKA ORJİNAL ESANS BULUNUR .ESANS ALKOLSÜZDÜR ÇEYİZLİK HEDİYELİK ÖZEL GÜNLERDE VERİLEBİLECEK EN GÜZEL HEDİYEDİRÖLÇÜ: 22x22 cm ..
149,00TL
Özel Ahşap Kutu İçerisinde  Kadife Kapaklı 128 Sayfa Yasin İnci İmameli Tespih Özel Taşlı Zikirmatik Ve Shedde Marka Orjınal Esans Bulunur .Esans Alkolsüzdür Çeyizlik Hediyelik Özel Günlerde Verilebicek En Güzel Hediyedir.Kullanım TalimatıKararmaz özellikli ürünümüzü aldığınız için teşekkür ede..
99,00TL
Özel Ahşap Kutu İçerisinde Kadife Kapaklı 128 Sayfa Yasin,Kristal İmameli Tespih Ve Shedde Marka Orjınal Esans Bulunur .Esans Alkolsüzdür Çeyizlik Hediyelik Özel Günlerde Verilebicek En Güzel Hediyedir..
99,00TL
Özel Ahşap Kutu İçerisinde Seccade Kadife Kapaklı 128 Sayfa Yasin,Kristal İmameli Tespih Özel Taşlı Zikirmatik Ve Shedde Marka Orjınal Esans Bulunur .Esans Alkolsüzdür Çeyizlik Hediyelik Özel Günlerde Verilebicek En Güzel Hediyedir..
149,00TL
Özel Ahşap Kutu İçerisinde Seccade Kadife Kapaklı 128 Sayfa Yasin,Kristal İmameli Tespih Özel Taşlı Zikirmatik Ve Shedde Marka Orjınal Esans Bulunur Esans Alkolsüzdür Çeyizlik Hediyelik Özel Günlerde Verilebicek En Güzel Hediyedir..
149,00TL
Ahşap kesim üzerine Allah(c.c) ve Muhammed(sav) süslemeli, içerisinde çeşitli güzel koruyucu dualar ve ortasında iseKabe-i muazzamanın mubarek görüntüsü olan ön yüzeyi cam çerçeveli güzel bir biblodur.Ebatları:20*14 cmEv Maketli Cam Çerçeveli Kabeli Biblo ürünümüzle ilgili kabe maketi malzemeleri, m..
30,00TL
Esmaül Hüsna,  Allâh-U Teâlâ’Nın İsimleri De Sıfatları Gibi Ezelî Ve Ebedîdir.  Zîrâ Allâh-U Teâlâ’Nın Birçok İsmi,  Zât’Ina Ait Bir Mânâ İfade Eder.  Zât’In Kendisi De Zât İle Kâim Olan Mânâlar Da Ezelî Ve Ebedî Olduğundan İsimler De Böyledir.  Bu Tür İsimlere “Sıfat İsmi” ..
99,00TL
Damla şeklinde kesilmiştir. 250gr Kuşe Kartondan imal edilmiştir.  4 Renkli baskı yapılmıştır. ..
7,50TL
7x11x1cm ebatlarındadır. 250gr Kuşe Kartondan imal edilmiştir.  4 Renkli baskı yapılmış, 40 sayfa ve özel poşetindedir...
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 70 (3 Sayfa)

İslami Hediyelikler Çeşitleri ve Fiyatları

İslam dininde hediyeleşmek onaylanan bir durumdur. Çünkü dinimizce hediyeleşmek, insanlar arasında sevgi ve dostluk göstergesi olarak görülmektedir. Hemen her toplumda görülen hediyeleşme geleneğinin tarihi ise oldukça eski dönemlere dayanmaktadır. Modern araştırmalar, topluluklarda karşılık beklemeden hediye vermek ya da hediye değişiminin sosyal bağ kurma ya da onur kazanma amaçlı gerçekleştirildiğini ortaya koymaktadır. Bunun yanında Kuran-ı Kerim’de iki farklı yerde hediye kelimesine yer verilmiştir. Siz de dinimizde yer bulan bu güzel geleneği devam ettirmek için sitemizde yer alan İslami hediyelik ürünler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

İslami Hediyelik Ürünler Nelerdir?

Hemen her konuda olduğu gibi hediyeleşme konusunda da Hz. Muhammed bizlere örnek olmuştur. Hz. Muhammed, hediyeleşmenin insanlar arasındaki dostluk, sevgi ve muhabbet bağlarını geliştirdiğini; bencillik, kıskançlık ve cimrilik gibi kötü huyları ise giderdiğini bildirmiş ve hediyeyi teşvik etmiştir. Eğer hediyeleşerek sevdiğiniz insanlar ile aranızdaki dostluk ve sevgi bağını kuvvetlendirmek istiyorsanız, sitemizde yer alan hediyelik ürünler arasından bütçenize uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Bir Müslümana hediye edilebilecek en güzel İslami hediye çeşitlerinden birisi Kâbe maketidir. Farklı ebatlarda ve ışıklı olarak üretilebilen bu hediyelik, Kâbe’nin birebir temsili maketidir. Hem evler hem de iş yerleri için uygun olan Kâbe maketi fiyatları ise ürünün boyutlarına ve özeliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İslami Hediyelikler Satın Al

Yine hediye edilebilecek en ideal İslami ürünlerden birisi de eğitici Laptop çeşitleridir. Çocuklar için tercih edilebilecek bu islami hediyelik ürünler, onların ayet ve duaları erken yaşlarda öğrenebilmeleri adına oldukça ideal ürünlerdir. Erkek ve kız çocukları için mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan bu ürünleri satın alarak siz de çocuklarınızın din eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.

Tüm bunların yanında İslami hediyelik ürünler arasında; pano ve tablolar, biblolar, kutlu doğum hediyeleri, çocuk seccadeleri ve takı çeşitleri de yer almaktadır. Ayrıca Allah Muhammed yazılı duvar saatleri de bir Müslümana hediye edilebilecek en güzel hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. Siz de bu güzel hediyeler arasından sevdiklerinize uygun olanı tercih ederek onları sevindirebilir, aranızdaki bağları kuvvetlendirebilirsiniz.