Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

11 Oct Kalp hastalıkları için
cagri 0 71
Bir kimsede hafakan ve yürek çarpıntısı varsa temiz Hno içerisine misk ve safran ile sûre-i Fatihayı besmele ile beraber yazıp üzerine yağmur menba ’ suyu koyarak o yazıyı çözüldükten hafakan  ve yüre..
10 Oct Bir haneyi hastalıktan korumak için
cagri 0 60
Aşağıdaki âyet-i kerimeyi temiz bir kağıt ü/«» yazıp ondan sonra İsm-i A'zam hâtemini ve daha  sonra şu vefk-ı şerif yazarak hane kapısının üzerine asılırsa o haneye hastalık girmez ve bu nüshayı üzer..
09 Oct Bereketli ve bol av için
cagri 0 52
aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi Rahman adı rahman levha üzerine üçlü bir dörtgen şeklinde yazıktan  sonra ava çıkacak bir kimsenin av filesinin içine  konacak olursa, o kimse bolca avdan kısmetini  a..
08 Oct Doğum esnasında güçlük çeken kadın için
cagri 0 24
Aşağıdaki vefk hiç kullanılmamış beyaz bir kaseye yazıp üzerine su koyarak doğum zahmetlerini doğum sancıları çeken kadına yudum yudum içirilirse güçlükler ortadan kalkar ve kolaylıkla doğumunu yapar ..
07 Oct Ağaçların verimli olması için
cagri 0 17
(Ra) harfini ay ışığında kurşun bir levha üzerine yazdıktan sonra üzerine taşıyan bir kimse Allah"ın azametigizliliklerinden  bir gizliliği görmüş olur. Bu harfin diğer bi hususiyeti de ağaçların yeti..
06 Oct Kara sevda ve hayalet görmemek için
cagri 0 4
Bir kimseyi bu hastalıklardan kurtarmak için (Es-selam) ism-i şerifinin şu vefk-k şerifini temiz bir kağıt üzerine yazıpnüsha halinde hastanın üzerine konulursa ve üzerine yüz kırk iki defa "Ya Selam"..
05 Oct Dalak ağrısından ve şişmesinden kurtulmak için
cagri 0 6
Bir kimseyi yukarıda belirtilen hastalıktan kurtulmak isterse Pazartesi günü şu aşağıda yazılı vefk-ı şerifi ince bir tahta levha üzerine yazıp  hastanın üstüne bir nüsha halinde konulursa biiznillahi..
04 Oct Felç ve benzeri hastalıklardan kurtlumak için
cagri 0 23
Güneş doğarken temiz bir kağıt üzerine misk ve safran ile yüz yirmi bir defa besmele-i şerifeyi ve sekiz defa ism-i A"zam hatemini yazıp hasta olan kimsenin hastalanmışolan tarafının omzuna konulursa ..
03 Oct Dalıcı ve uçucu cinlerden korunmak için
cagri 0 18
Bir kimse, bu harfin Hak teala"nın 6 adının baş harfleri olan (Kaf) har harfini, şekilde görüldüğü gibi,yarım daire üzerine yazar,kendisi bu yazının ortasında oturursa,o kimse kendini dalıcı ve uçucu ..
02 Oct Delilikten kurtulmak için
cagri 0 23
Bu hastalıktan kurtarmak için temiz bir kağıt üzerine gül suyunda ezilmiş safran ve misk ve kafur şu aşağıdaki vefk-ı şerifi yazıp hastanın başına  konulursa Allah'ın izniyle şifa bulur...
01 Oct Diş ağrısı için
cagri 0 15
Bir kimsenin dişi ağrısa,sağ elinin şehadet parmağını ağrıyan dişin üzerine koyarak şu aşağıda yazılı olan duayı okur ve aynı duayı temiz bir kağıt üzerine gül suyunda ezilmişsafran ile yazıp ağrıyan ..
30 Sep Zehirlenmeken kurtulmak için
cagri 0 26
Bir kimse (za) hafi sarı bakırdan bir levha üzerinne 9 kez nakış ettikten sonra içinde temiz su bulunan bir kabın içine konur ve bu su zehirlenen kimseye içirilmiş olursa Allah"ın izniyle,o kimse şifa..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 663 (56 Sayfa)