Menu
Your Cart

99Lu Tesbih

*1.Kalite orjianal kristal boncuk ile dizilmiştir*istenilen şekilde pleksi isimlik yazılabilir*kimyasal madde ve kanserojen içermez*püskülleri tasarım bağlı püsküldür,dağılma olmaz*mevlidleriniz için istenilen renkte siparişleriniz hazırlanır*yakınlarınıza verebileceğiniz özel bir hediyedirYeşil Kri..
9,90TL
Cemiyetler ve Mevlütlere çokça tercih edilen bir üründür.Boncukları kararma yapmaz, özel bir tasarımdadır. %100 Türk malıdır.Kanserojen madde içermez.Güzel kullanabileceğiniz bir tesbihtir.Tesbih Taş İnci 99lu 8mm Mor ürünümüzle ilgili gerçek inci tesbih, inci tesbih toptan, inci tesbih sedat p..
99,00TL
Cemiyetler ve Mevlütlere çokça tercih edilen bir üründür.Boncukları kararma yapmaz, özel bir tasarımdadır. %100 Türk malıdır.Kanserojen madde içermez.Güzel kullanabileceğiniz bir tesbihtir.Tesbih Taş İnci 99lu 8mm Krem ürünümüzle ilgili gerçek inci tesbih, inci tesbih toptan, inci tesbih sedat ..
99,00TL
Cemiyetler ve Mevlütlere çokça tercih edilen bir üründür.Boncukları kararma yapmaz, özel bir tasarımdadır. %100 Türk malıdır.Kanserojen madde içermez.Güzel kullanabileceğiniz bir tesbihtir.Tesbih Taş İnci 99lu 8mm Karışık ürünümüzle ilgili gerçek inci tesbih, inci tesbih toptan, inci tesbih sed..
99,00TL
Cemiyetler ve Mevlütlere çokça tercih edilen bir üründür. Boncukları kararma yapmaz, özel bir tasarımdadır. %100 Türk malıdır.Kanserojen madde içermez.Güzel kullanabileceğiniz bir tesbihtir...
99,00TL
10adet 99'lu 9mm Papatya Desenli TesbihÖzel monodan üretilmiştir.%100 Türk malıdır.Kanserojen madde içermez.Güzel kullanabileceğiniz bir tesbihtir...
24,90TL
   10adet 99'lu 8mm Kristal TesbihÖzel kristal taştan üretilmiştir.Misina ipine dizilmiştir.İpleri kolay kolay kopmaz.%100 Türk malıdır.Çok farklı güzel renkleri vardır.Tesbih Kristal 8mm 99lu - Yeşil ürünümüzle ilgili kristal tesbih toptan, kristal görünümlü tesbih, kristal tesbih ya..
54,90TL
   10adet 99'lu 8mm Kristal TesbihÖzel kristal taştan üretilmiştir.Misina ipine dizilmiştir.İpleri kolay kolay kopmaz.%100 Türk malıdır.Çok farklı güzel renkleri vardır.Tesbih Kristal 8mm 99lu - Kırmızı ürünümüzle ilgili kristal tesbih toptan, kristal görünümlü tesbih, kristal tesbih ..
54,90TL
   10adet 99'lu 6mm Kristal TesbihÖzel kristal taştan üretilmiştir.Misina ipine dizilmiştir.İpleri kolay kolay kopmaz.%100 Türk malıdır.Çok farklı güzel renkleri vardır.Tesbih Kristal 6mm 99lu - Açık Kahverengi ürünümüzle ilgili kristal tesbih toptan, kristal görünümlü tesbih, kristal..
54,90TL
   10adet 99'lu 6mm İnci Özel Tasarım TesbihTaş inciden üretilmiştir.Kanserojen madde içermez.Yanınızda taşıyabilirsiniz yer kaplamaz.Misina ipiyle dizilmiştir.%100 Türk malıdır.Tesbih İnci Özel Tasarım 6mm 99lu - Pembe ürünümüzle ilgili inci tesbih toptan, inci tesbih sedat peker, in..
44,90TL
   Tesbih İnci Özel Tasarım 6 mm 99 lu - Mor 10 AdetTaş inciden üretilmiştir.Kanserojen madde içermez.Yanınızda taşıyabilirsiniz yer kaplamaz.Misina ipiyle dizilmiştir.%100 Türk malıdır.Tesbih İnci Özel Tasarım 6mm 99lu - Mor ürünümüzle ilgili inci tesbih toptan, inci tesbih sedat pek..
44,90TL
   Tesbih İnci Özel Tasarım 6 mm 99 lu - Kahverengi 10 AdetTaş inciden üretilmiştir.Kanserojen madde içermez.Yanınızda taşıyabilirsiniz yer kaplamaz.Misina ipiyle dizilmiştir.%100 Türk malıdır.Tesbih İnci Özel Tasarım 6mm 99lu - Kahverengi ürünümüzle ilgili inci tesbih toptan, inci te..
44,90TL
   Tesbih İnci Özel Tasarım 6 mm 99 lu - Açık Pembe 10 AdetTaş inciden üretilmiştir.Kanserojen madde içermez.Yanınızda taşıyabilirsiniz yer kaplamaz.Misina ipiyle dizilmiştir.%100 Türk malıdır.Tesbih İnci Özel Tasarım 6mm 99lu - Açık Pembe ürünümüzle ilgili inci tesbih toptan, inci te..
44,90TL
   Tesbih İnci Özel Tasarım 6 mm 99 lu - Açık Mavi 10 AdetTaş inciden üretilmiştir.Kanserojen madde içermez.Yanınızda taşıyabilirsiniz yer kaplamaz.Misina ipiyle dizilmiştir.%100 Türk malıdır.Tesbih İnci Özel Tasarım 6mm 99lu - Açık Mavi ürünümüzle ilgili inci tesbih toptan, inci tesb..
44,90TL
Tesbih Gül Kokulu 9mm 99lu - 10 Adet
Çok Satan
Marka: Apple
   10adet 99'lu 9mm Gül Kokulu TesbihMevlit ve cemiyetlerinizde dağıtabileceğiniz en makül hediyeliklerindendir.İster yasinlere,ister farklı bir ürüne kombin yapılabilir.Çok güzel renkleri vardır.Kokusu yıllarca kalır.Her rengin kokusu gül kokusudur.Kanserojen madde içermez.%100 Türk ..
14,90TL
Cemiyetler ve Mevlidlere çokça tercih edilen bir üründür. Akriliktir, boncukları dökülme, kararma yapmaz...
9,50TL
*1.Kalite orjianal kristal boncuk ile dizilmiştir*istenilen şekilde pleksi isimlik yazılabilir*kimyasal madde ve kanserojen içermez*püskülleri tasarım bağlı püsküldür,dağılma olmaz*mevlidleriniz için istenilen renkte siparişleriniz hazırlanır*yakınlarınıza verebileceğiniz özel bir hediyedirSiyah Kri..
9,90TL
*1.Kalite orjianal kristal boncuk ile dizilmiştir*istenilen şekilde pleksi isimlik yazılabilir*kimyasal madde ve kanserojen içermez*püskülleri tasarım bağlı püsküldür,dağılma olmaz*mevlidleriniz için istenilen renkte siparişleriniz hazırlanır*yakınlarınıza verebileceğiniz özel bir hediyedirŞeffaf Kr..
9,90TL
*1.Kalite orjianal kristal boncuk ile dizilmiştir*istenilen şekilde pleksi isimlik yazılabilir*kimyasal madde ve kanserojen içermez*püskülleri tasarım bağlı püsküldür,dağılma olmaz*mevlidleriniz için istenilen renkte siparişleriniz hazırlanır*yakınlarınıza verebileceğiniz özel bir hediyedirSarı Kris..
9,90TL
*1.Kalite orjianal kristal boncuk ile dizilmiştir*istenilen şekilde pleksi isimlik yazılabilir*kimyasal madde ve kanserojen içermez*püskülleri tasarım bağlı püsküldür,dağılma olmaz*mevlidleriniz için istenilen renkte siparişleriniz hazırlanır*yakınlarınıza verebileceğiniz özel bir hediyedirPetrol Kr..
9,90TL
*1.Kalite orjianal kristal boncuk ile dizilmiştir*istenilen şekilde pleksi isimlik yazılabilir*kimyasal madde ve kanserojen içermez*püskülleri tasarım bağlı püsküldür,dağılma olmaz*mevlidleriniz için istenilen renkte siparişleriniz hazırlanır*yakınlarınıza verebileceğiniz özel bir hediyedirLacivert ..
9,90TL
*Kuka ağacından yapılmış bir tespihtir*Eldeki bakteri ve kiri söker alır*Bu yüzden tespihte zamanla kararma olur*Kararma oldukçada zamanla tespih daha çok parlar ve değerlenir.*99'ludur*Zikir tespihi olarakta kullanılır."..
45,00TL
99'lu 8mm Kristal Görünümlü Plastik TesbihÖzel plastik kristal taştan üretilmiştir.İpleri kolay kolay kopmaz.%100 Türk malıdır.Çok farklı güzel renkleri vardır.Mevlit ve cemiyetlerde kullanabileceğiniz güzel bir hediyedir.Kristal Görünümlü Yeşil Tesbih Plastik 8mm 99lu 10Adet ürünümüzle ilgili ..
19,90TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 166 (7 Sayfa)

99Lu Tesbih